۷ چراغ دیواری خیره کننده در دکوراسیون منزل

۱۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
همه ما خوب می‌دانیم که نورپردازی یکی از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. برای نورپردازی دکوراسیون داخلی خانه راه های زیادی وجود دارد.
چراغ های دیواری در دکوراسیون منزل

در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم راجع به چراغ های دیواری در دکوراسیون منزل صحبت کنیم، چرا که این نوع منابع نوری علاوه برکارآیی اولیه خود که نورپردازی دکوراسیون داخلی خانه است، می‌توانند به‌عنوان لوازم دکوری نیز در خانه حضور پیدا کنند.

چراغ دیواری، عنصر تزیینی درخشان

از چراغ‌های دیواری می‌توانید به‌عنوان لوازم دکوری درخشان بهره بگیرید، آن‌ها نمی‌توانند تمام نور مورد نیاز فضای شما را تامین کنند، اما می‌توانند حس و حالی رویا گونه به دکوراسیون داخلی خانه‌های شما ببخشند. در تصویر زیر حضور چراغ‌های دیواری باعث شده است که فضا روشن‌تر باشد و جای وسیله‌ها مشخص باشد.

چراغ های دیواری در دکوراسیون منزل

چراغ دیواری برای دیوارهای بلند

اگر احساس می‌کنید که سقف‌های بلند خانه شما را اذیت می‌کند، می‌توانید برای شکستن فاصله بصری آن‌ها از چراغ‌های دیواری استفاده کنید. وقتی این چراغ‌ها روی دیوار قرار می‌گیرند و اطراف خود را روشن می‌کنند می‌توانند باعث حواس پرتی از ارتفاع بلند سقف‌ها شوند.

چراغ های دیواری در دکوراسیون منزل

چراغ دیواری، بازی سایه‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی

مزیت استفاده از چراغ های دیواری در دکوراسیون منزل این است که چهره دیوار خانه شما در شب و روز تغییر می‌کند. در روز که خود چراغ‌ها خودنمایی می‌کنند و در شب با ناپدید شدن نور طبیعی روز و روشن شدن چراغ‌ها، نور و سایه‌هایی که روی دیوار پدید می‌آید می‌تواند زیباترین تزیین باشد.

چراغ دیواری، بازی سایه‌ها

چراغ دیواری، جلوه ای لوکس در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

خیلی از افراد هستند که دوست دارند که دکوراسیون داخلی خانه‌های آن‌ها لوکس باشد. خب یکی از وسیله‌هایی که می‌توانند از آن استفاده کنند، چراغ‌های دیواری کریستالی هستند. این چراغ‌ها استعداد عجیبی در انتشار پرتوهای نور دارند و خانه شما را بیش از هر چراغ دیواری دیگری نورانی می‌کنند. اما نوع بازتاب نور نیز در آن‌ها متفاوت است.

چراغ دیواری جلوه ای لوکس

چراغ دیواری‌ها به جای شمعدان‌ها

اگر کمی طرز فکرتان را نسبت به چراغ دیواری‌ها عوض کنید حتی می‌توانید از آن‌ها به جای شمعدان در دو طرف آینه‌ای که بالا کنسول خود گذاشته‌اید استفاده کنید. با این کار فضای روی کنسول شما نیز بیشتر می‌شود و می‌توانید وسیله‌های تزیینی بیشتری را روی کنسول خود بگذارید.

چراغ دیواری‌ها به جای شمعدان‌ها

چراغ دیواری برای خانه‌های کوچک

با خود نگویید در خانه کوچک ما جایی برای چراغ دیواری‌ها نیست، طراحان فکر همه چیز را کرده اند، شما می‌توانید از چراغ دیواری‌هایی توکار استفاده کنید. این چراغ‌ها فضای چندانی را اشغال نمی‌کنند و در عین شما را نیز به هدفتان می‌رسانند. اگر خانه شما کوچک است به مطلب با این ترفندها خانه کوچک خود را بزرگ‎‌تر نشان دهید سر بزنید.

چراغ دیواری برای خانه‌های کوچک

چراغ دیواری به جای آباژور کنار تخت

وقتی اتاق خواب کوچک باشد و امکان این قضیه وجود نداشته باشد که از میزهای کنار تختی و آباژورها استفاده کرد، می‌توان چراغ دیواری‌ها را جایگزین آن‌ها کرد. این چراغ‌ها می‌توانند حدودا ۶۰ سانتی‌متری بالاتر از تخت قرار بگیرند.

چراغ کنار تخت

پیشنهاد مطالعه: مطلب این ۶ دیوارپوش خاص منزل را مدرن می‌کنند را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

ارزان‌ترین وسایل دکوری برای منزل شما

لوازم دکوری شیک و ارزان اگر درست و خلاقانه استفاده شوند، حتی می‌تواند نتیجه‌ای بهتر از لوا…