این مرد شما را دوست ندارد!

۷
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
عشق یکی از بهترین تجربه‌هایی است که هر انسانی می‌تواند در زندگی‌اش داشته باشد. آرزوی همه ماست که شخص مقابلمان نیز احساسی مشابه ما داشته باشد. اما متاسفانه، همیشه این طور نیست.
نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

آیا احساس می‌کنید رابطه شما رو به وخامت است و باید به دنبال علائمی باشید که او شما را دوست ندارد؟ مردان هرگز به شما نخواهند گفت که شما را دوست ندارند، بخصوص اگر هنوز احساسات کمی را نسبت به شما داشته باشند. علائم هشداری وجود دارد که ممکن است به شما هشدار دهد که ممکن است او شما را ترک کند یا دیگر به شما علاقه‌ای ندارد. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی می‌پردازیم.

نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

بسیاری از این موارد پنهان هستند و شما باید از رفتار او تشخیص دهید که دیگر به شما علاقه‌ای ندارد.

نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

مشکوک رفتار کردن

آیا تلفنش زنگ می‌خورد و جلوی شما جواب نمی‌دهد؟  یا کسی با او تماس می‌گیرد و او برای پاسخگویی به اتاقی دیگر می‌رود ؟ باور کنید ، این نشانه بزرگی است که او دیگر شما را دوست ندارد. وقتی یک رابطه شروع می‌شود، دو طرف باید برخی از اتفاقات را با یکدیگر در میان بگذارند. مردی که دوستتان دارد، دلیلی برای پنهان کاری نمی‌بیند.

دروغ گفتن از نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

در مورد دروغ گفتن نیازی به نوشتن چیزی نیست. اگر او چیزهایی را از شما پنهان کرد، به شما یا رابطه شما احترام نمی‌گذارد. او نمی‌خواهد دیگر با شما وقت بگذارد، بنابراین هر وقت به او زنگ می‌زنید ، بهانه می‌گیرد و برای نبودن در کنار شما، دروغ می‌گوید. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب چرا بعضی پسران مجرد عاشق زن مطلقه می‌شوند؟ سر بزنید.

نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

تلفن خود را پنهان می‌کند

هنگامی که او در حال کار کردن با گوشی یا فرستادن یک پیام باشد و شما کنار او بنشینید، صفحه تلفن خود را به جهت دیگری می‌گیرد تا شما چیزی نبینید؟ این قطعا می‌تواند یک هشدار خیانت باشد . حتی اگر خیانتی در کار نیست، شما می‌توانید با این کار، نشانه های مردی که دوستمان ندارد را متوجه شوید.

به راحتی عصبانی شدن از نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

عصبانیت یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد، است . او از کوچک‌ترین چیزها عصبانی می‌شود. سطح تحمل او هر روز کمتر می‌شود. آنچه در گذشته یک رابطه عالی بود ، کم کم به یک فیلم ترسناک تبدیل می‌شود.  او بدون هیچ دلیل درستی بر سر شما فریاد می‌زند. به عبارت دیگر، معنای پنهان فریادهای او این است که دیگر دوستتان ندارد و می‌خواهد از رابطه خارج شود.

او شما را خوشحال نمی‌کند

مردی که دوستتان ندارد، دست از کارهایی که شما دوست دارید و باعث می‌شود احساس خاصی داشته باشید، می‌کشد. او هیچ تلاشی برای خوشحال کردن شما نخواهد کرد. این نشانه‌ها را جدی بگیرید. یک رابطه عاشقانه بر پایه همین نشانه‌ها بنا می‌شود.

مقایسه شما با زنان دیگر از نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

او شما را با هر زنی که در خیابان می بیند ، مقایسه می کند و می‌گوید شما باید بیشتر شبیه او باشید. باید مانند او لباس بپوشید یا مدل موهای خود را به چیز دیگری تغییر دهید. او همچنین شما را با شخصیت سابق خودتان مقایسه می‌کند و این مورد از نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی بیشترین صدمه را به زندگی و شخصیت شما وارد می‌کند.

مقایسه شما با زنان دیگر از نشانه های بی علاقگی مردان در رابطه عاطفی

پیشنهاد مطالعه: مطلب چرا بعضی پسران مجرد عاشق زن مطلقه می‌شوند؟ را بخوانید.

۷ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ در ۱:۰۲ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۹ آذر ۱۴۰۱ در ۳:۰۰ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۷ آذر ۱۴۰۱ در ۹:۵۵ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ در ۵:۲۷ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۰ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در ۹:۱۶ ق٫ظ

 7. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۹ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…