چرا بعضی پسران مجرد عاشق زن مطلقه می‌شوند؟

۱۷
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
گاهی اوقات، اگر از وقت‌گذرانی با زن متاهلی که عاشق شده‌اید خودداری کنید یا اگر در برنامه و شرایط ملاقاتتان تجدیدنظر کنید ممکن است حس خود را نسبت به این زن از دست بدهید.
دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

گاهی اوقات مردان جذب زنان متاهل می‌شوند و گمان می­کنند که عاشق شده‌اند، اما فقط به این دلیل که شما این احساسات را به یک زن متاهل دارید، به این معنا نیست که می‌توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به موضوع دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه می‌پردازیم.

دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

اگر عاشق یک زن متاهل هستید، باید بدانید که در این لحظه ازنظر عاطفی کجا هستید؟ آیا ماندن با او باعث ناراحتی می‌شود؟ وانمود نکنید که هیچ مشکلی وجود ندارد و تقصیرها را بر گردن او نیندازید. باید به این مسئله بپردازیم که چرا فردی را انتخاب کرده‌اید که نمی‌تواند در زندگی عاشقانه شما تمام و کمال حضور داشته باشد؟ در ادامه به این دلایل می‌پردازیم.

مادرها در میزان مهرورزی متعادل باشند

اگر فرد در خانه‌ای بزرگ شود که مهر و محبت در آن وجود دارد و مادر طبق تعریف نقشش با او برخورد کند، دیگر کودک در جوانی به فکر داشتن مادر دوم نمی‌افتد. البته برعکس این موضوع هم صادق است. یعنی مهرورزی بیش از حد مادر که باعث می‌شود جوان‌ها با انتخاب زن‌های بزرگ‌تر و پخته‌تر به دنبال یافتن مادر دوم باشند. البته شاید خودشان هم متوجه این مسئله نشوند و این تصمیم ریشه در ناخودآگاه آن‌ها داشته باشد.

دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

باورهای شکل گرفته در کودکی از دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

یکی از دلایلی که یک مرد مجرد جذب خانمی مطلقه می‌شود، این است که بهتر از یک خانم جوان توانایی لازم برای مدیریت یک زندگی را دارد و باتجربه‌تر است. اکثر افراد عموما بدون اطلاعات و منطق و تنها براساس احساس‌شان پیشقدم می‌شوند و تصمیم‌گیری می‌کنند حتی اگر آن خانم بچه هم داشته باشد، می‌گویند مثل بچه خود او را بزرگ می‌کنم. اینها اشتباهات کوچکی نیست و ناشی از باورهایی است که گاهی در کودکی شکل گرفته است. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی سر بزنید.

پکیجی از تسهیلات

مورد تاثیرگذار بعدی در این انتخاب‌ها توجه به دیدگاه اقتصادی است چون خانم‌های شوهردار عموما ثروت دارند و در برگزاری مراسم عروسی کم توقع هستند. به همین خاطر این مسئله نقش مهمی در انتخاب این زن‌ها توسط پسرهای مجرد دارد. داشتن مجموعه‌ای از این تسهیلات برای هر پسر جوانی یک آرزوی دست نیافتنی است. زمانی که این آرزو توسط خانم مطلقه‌ای که خانه، ماشین و ثروت دارد تامین می‌شود، برای آن‌ها گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

حس ابراز وجود در میان مردان از دلایل عاشق شدن پسران مجرد به زنان مطلقه

گاهی پسرها تصمیم به انجام کاری می‌گیرند که تا به حال کسی در خانواده آن را انجام نداده است. به‌عنوان مثال با خانمی که ۱۰ سال از خودشان بزرگ‌تر است ازدواج می‌کنند تا سر زبان‌ها بیفتند. این مردها از اینکه همه با آن‌ها مخالفت کنند و در نهایت با قدرت نمایی پیروز میدان شوند، لذت می‌برند. در این پسرها، فشار مضاعف خانواده و علاقه‌مند شدن به زن شوهردار منجر به ازدواج می‌شود. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب از معجزه خوابیدن در کنار همسر غافل نشوید سر بزنید.

سرویس دهی بدون قید و شرط

دخترهای جوان بیشتر به همسران‌شان می‌گویند چرا به این خانم نگاه کردی؟ چرا وقتت را صرف من نمی‌کنی؟ اما با اینکه یک زن متاهل هم چنین چیزهایی در ذهن دارد اما کمتر به زبان می‌آورد. این زن‌ها کمتر می‌گویند این کار را بکن و آن کار را نکن. درواقع کمتر دستور می‌دهند و بیشتر کوتاه می‌آیند چون نمی‌خواهند تجربه تلخ قبلی دوباره تکرار شود. در این زندگی عموما همه چیز آماده است. یک سرویس بدون قید و شرط و مسئولیت که متاسفانه پسرهای امروزی خیلی دنبالش هستند.

سرویس دهی بدون قید و شرط

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۷ گیاه آپارتمانی که به خاک نیاز ندارند! را بخوانید.

منبع/vista

۱۷ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در ۱:۲۹ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۹ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۳:۳۲ ب٫ظ

  حقیقت داره، میشه بعنوان اشکال در روند فکری یا تصمیم گیری پسرا و ریشه یابی هم بهش نگاه کرد چون بعضا مورد خوب دوشیزه ای رو به این خاطر کنار می‌گذارند.

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در ۹:۰۱ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 4. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۲:۴۸ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۲:۲۷ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱:۲۷ ب٫ظ

 7. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱:۰۳ ب٫ظ

 8. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۰ ب٫ظ

 9. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۲:۲۰ ب٫ظ

 10. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۱ ب٫ظ

 11. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ

 12. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۷ ق٫ظ

 13. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۱ ق٫ظ

  بهیچ وجه درست نبود و مغرضانه وبی پایه بود شاید برای ده درصد درست باشه

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در ۹:۰۱ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 14. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ

  علتش اغواگری زن مطلقه است علتش ازدیاد زن مطلقه است تو شش ماهه سال جاری از سه ازدواج یکی از اون منجر به طلاق شده با مملو از زنان مطلقه در سال‌های گذشته که هیچ حمایت اجتماعی نشدن حالا بعضی ها ازدواج کردن بعصی ها دارن به شرایط سلامت شخصی خودشون به زندگیشون میپردازن ولی خیلی خیلی هاشون چون جامعه به چشم خوب نگاه نمیشه بهشون آموزش از خود محافظت کردن ندا رن میان با پسرهای مجرد مانور میکنن با شوهر سابقشان والا پسر مجرد حرفی نداره برای گفتن ما باید در مورد پسرها مجزا بحث کنیم ولی تقریبا یک دام هستنش

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در ۹:۰۱ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

محبت زیادی به همسر خطرناک است!

در هر چیزی اگر زیاده‌روی کنید قطعا نتیجه منفی دارد. محبت و مهربانی بیش‌ازحد در روابط عاطفی…