رپورتاژ آگهی

عوارض سنگین لیزر موهای زائد سینه چیست؟

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
امروزه انجام لیزر برای حذف موهای زائد فراگیر شده است. به نظر شما این روش برای حذف موهای زائد خطری هم به همراه دارد یا بی‌خطر است. 
لیزر موهای زائد

افراد همواره به دنبال زیبایی هستند. امروزه یکی از معیارهای زیبایی نداشتن موهای زائد است. ممکن است انجام لیزر موهای زائد برای برخی از نقاط بدن خطرناک باشند. ما به دنبال حفظ سلامتی و تحقق رویای شما برای زیبایی بیشتر هستیم. همراه ما باشید تا درباره عوارض لیزر موهای زائد سینه بیشتر بدانید.

حذف موهای زائد با لیزر در اطراف سینه و نوک سینه در زنان

در برخی از خانم‌ها موهای ناخواسته دور سینه‌ها و نوک سینه‌ها رشد می‌کنند این موضوع باعث نگرانی این دسته از خانم‌ها شده‌است. خبر خوب این است که دلیلی برای ناراحتی و نگرانی و غیره وجود ندارد.

رشد مو در ناحیه سینه مانند دیگر قسمت‌های مختلف بدن مانند گردن، پشت، پاها و غیره طبیعی است. وجود این موها در قسمت‌های مختلف بدن طبیعی است اما ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس افراد شود. لیزر موهای زائد یک روش برای راحت شدن از شر این مشکل است.

لیزر موهای زائد در ناحیه سینه زنان

به همه خانم‌های محترمی که موهای زائد در ناحیه سینه دارند توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهند برای همیشه از شر این موهای زائد خلاص شوند، لیزر موهای زائد روی سینه را انجام دهند. نکته مهم در انجام لیزر موهای زائد و موهای ناخواسته این است که این فرایند حتما باید توسط متخصصین لیزر موهای زائد انجام گیرد.

از آن‌جایی که لیزر موهای زائد سینه فرآیند بسیار حساسی است، مراجعه به یک متخصص مجرب و آگاه بسیار مهم است. اگر این کار با دقت کامل انجام نشود، ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد.

لیزر موهای زائد سینه

استفاده از روش‌های سنتی برای از بین بردن موهای زائد سینه

از آن‌جایی که استفاده از موم برای از بین بردن موهای زائد سینه بسیار دردناک است، نمی‌توان از این روش برای از بین بردن موهای زائد سینه استفاده کرد. دیگر روش‌های سنتی از بین بردن موهای زائد مانند ضربه زدن، استفاده از موچین و غیره نیز زمان زیادی می‌برند. اگر از این روش‌ها برای از بین بردن موهای بلند سینه استفاده شود، باید هر هفته این کار را انجام دهیم و به دلیل این سختی، بسیاری از زنان مبتلا به این بیماری دوست ندارند از این روش‌های سنتی استفاده کنند.

اگرچه اصلاح یکی از روش‌های سنتی بدون درد است، اما باید توجه داشت که با این روش موهای زائد از سطح پوست پاک می‌شود، بنابراین در عرض چند روز رشد کرده و حتی تکثیر می‌شود و این روش جواب می‌دهد. باید هر چند روز یک بار این کار را انجام داد.

بهترین روش حذف موهای زائد دور سینه و استفاده از لیزر درمانی است

با توجه به تمام مطالب بالا به این نتیجه می‌رسیم که بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد دور قفسه سینه استفاده از لیزر درمانی است اما برای درمان موهای زائد دور قفسه سینه با لیزر باید به کلینیک مراجعه کرد. باید با متخصص لیزر مو تماس بگیرید تا توسط پزشک متخصص معاینه شوید و در صورتی که شرایط بدنی شما برای این روش لیزر مو مناسب است، لیزر درمانی انجام شود.

لیزر موهای زائد سینه

تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه چقدر است؟

به این ترتیب جراح مو سعی می‌کند قبل از انجام لیزر، ناحیه مورد نظر را با پماد بی‌حس کننده بی‌حس کند. لیزر موهای زائد را شروع کرد در ۲-۳ جلسه به راحتی موهای زائد دور سینه را از بین می‌برد.

استفاده از روش دائمی از موهای ناخواسته سینه – لیزر موهای زائد سینه

در واقع لیزر درمانی یک روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد انسان است، اما پس از تکمیل فرآیند لیزر موهای زائد، افراد باید هر ساله برای رفع موهای زائد به کلینیک مو مراجعه کنند.

سخن آخر

در این مقاله ما تلاش کردیم که به بهترین شکل به شما توضیح دهیم که لیزر موهای زائد چه وعوارض و جوانبی دارد. در صورتی که به دنبال مقالات بیشتری از لیزر های زائد هستید می توانید به وبسایت کلینیک لادن مراجعه کنید.

مرجع : https://clinicladan.com/laser-chest-hair-removal/

 • خدمات پزشکی در منزل

  درمان در خانه

  زمانی که صحبت از درمان در خانه و استفاده از خدمات پزشکی در منزل می‌شود یعنی بیمار توسط یک …
 • اکسسوری های اصلی برای کمدتان

  ۶ اکسسوری که همیشه باید در کمد خود داشته باشید

  یک استایل بی‌نقص و از هر نظر تکمیل امروزه با داشتن اکسسوری‌های خاص ساخته می‌شود. با توجه ب…
 • سفر به ترکیه در دوران پسا کرونا

  سفر به ترکیه در دوران پسا کرونا

  با وجود برداشته شدن محدودیت‌های کرونایی در ترکیه، شما همچنان ملزم به رعایت فاصله اجتماعی و…
بیشتر ببینید در رپورتاژ آگهی

همچنین بخوانید

۳ برابر بیشتر ویتامین C به بدن خود برسانید

طبق تحقیقات گیاه جعفری ویتامین C بیشتری نسبت به پرتقال دارد. در ادامه با مجله اینترنتی دلت…