با این لوسترها خانه خود را شیک و لوکس کنید

۹
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لوسترها از جمله شیک‌ترین لوازم دکوراسیون خانه‌ها هستند که می‌توانند زرق و برق خاصی را به فضای زندگی شما اضافه کنند. لوسترها حس لوکس و جذابی را به فضاهای شما می‌دهند.
انواع لوستر شیک در دکوراسیون

وجود یک لوستر در اتاق پذیرایی، همیشه بهترین ایده برای طراحی داخلی منزل به‌شمار می‌آید. اگر بخواهید اتاق پذیرایی را روشن و پرنور کنید ایده‌های دیزاین منزل با انواع لوستر، کمک می‌کنند فضا اختصاصی‌تر و دیدنی‌تر شود. در این مطلب از مجله دلتا ما به بررسی انواع لوستر شیک در دکوراسیون می‌پردازیم.

لوستر طبقه‌ای

یکی از انواع لوستر شیک در دکوراسیون لوستر طبقه‌ای است. وقتی لوستر طبقه‌ای باشد باعث می‌شود بدون صرف هزینه‌ای گزاف، از لحاظ بصری لوستر بزرگ‌تر جلوه کند. از این لوسترها در تمامی سبک‌های دکوراسیون می‌توان استفاده کرد و شما می‌توانید از این لوسترها در انواع چیدمان مدرن و سنتی برای روشنایی خانه استفاده کنید.

انواع لوستر شیک در دکوراسیون

لوستر سنتی

معمولا لوسترهای بزرگ تزئینی جزو لوسترهای سنتی به‌حساب می‌آیند. این لوسترها را با توجه به نوع طراحی و آویزهای به‌کاررفته در آن‌ها شناسایی کنید. این لوسترها از مواد با کیفیت و متنوع ساخته شده‌اند.

انواع لوستر شیک در دکوراسیون

لوستر ال‌ای‌دی

لوستر سقفی ال‌ای‌دی نمونه‌ای از لوسترهای مدرن شناخته می‌شوند. این لوسترها از زیبایی بسیاری برخوردار بوده و قابلیت تغییر رنگ لامپ و کم و زیاد شدن نور به وسیله ریموت کنترل را دارند. لوسترهای ال‌ای‌دی از مصرف انرژی پایینی برخوردار هستند. برای اینکه خانه خود را زیباتر کنید به مطلب رازهای تزیین کاناپه که شما از آن‌ها بی‌خبرید سر بزنید.

لوستر ال‌ای‌دی

لوستر ریسه‌ای

لوستر ریسه‌ای نمونه‌ای دیگر از انواع لوستر زیبا است که می‌توان از آن در نورپردازی خانه استفاده کرد. لوستر سقفی ریسه‌ای انتخاب مناسبی برای خانه‌هایی به سبک مدرن است.

لوستر ریسه‌ ای

لوستر برنزی

یکی از انواع لوستر شیک در دکوراسیون لوستر برنزی است. این لوستر از جمله زیباترین انواع لوستر محسوب می‌شود که در بخش‌های مختلف خانه مانند اتاق خواب، اتاق پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این لوسترها از برنز است و نقش و نگارهای نئوکلاسیک و تزئینی بسیاری بر روی بدنه آن‌ها وجود دارد. نکات بیشتر در مورد انتخاب لوستر را در مطلب چگونه لوستر پذیرایی را انتخاب کنیم؟ بخوانید.

لوستر برنزی

لوستر شمعی

لوسترهای شمعی معمولا دارای سه، پنج یا تعداد بیشتری شمع هستند، این نوع لوستر برای کسانی مناسب است که سبک روستیک را ترجیح می‌دهند. لوسترهای شمعی به اندازه مدل‌های دیگر بزرگ نیستند و به فضای زیادی نیز احتیاج ندارند.

امروزه این لوسترها را به جای شمع، با چراغ‌هایی به شکل شمع می‌سازند. استفاده از لوسترهای شمعی در اتاق پذیرایی خانه‌هایی به سبک روستیک بسیار مناسب و زیبا است و جلوه منحصربه‌فردی را به نمایش می‌گذارد.

لوستر شمعی

لوستر شیشه‌ای

از انواع لوستر شیک در دکوراسیون می‌توان به لوستر شیشه‌ای اشاره کرد. این لوسترها بسیار رایج هستند و شما در یافتن یکی از مدل‌های متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود دچار مشکل نخواهید شد. لوسترهای شیشه‌ای از نوع لوسترهای مدرن محسوب می‌شوند و نور درخشان و زیبایی را در خانه شما به‌وجود می‌آورند.

لوستر شیشه‌ای

پیشنهاد مطالعه: مطلب ساده‌ترین روش برای نو کردن دکور منزل  را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۶ روشی که سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر می‌کند

می‌توانید با چند تکنیک ساده کاری کنید که فضای سرویس بهداشتی کوچک شما بزرگ‌تر به‌نظر برسد. …