آیا می‌توان از پرده زبرا برای پذیرایی استفاده کرد؟

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پرده بخشی از تزیینات اصلی دکوراسیون داخلی منزل است. هر خانه‌ای برای زیباتر شدن نیاز به تزئیناتی دارد که پرده‌ها بخشی از آن هستند.
پرده زبرا برای پذیرایی

امروزه پرده‌های زبرا یکی از پرطرفدارترین نوع پرده برای استفاده در فضای داخلی منزل شده است. حال برای خیلی ها این سوال پیش می‌آید که آیا امکان استفاده از پرده زبرا برای پذیرایی وجود دارد یا خیر؟ چون بسیاری از افراد این محصول را برای آشپزخانه و اتاق خواب استفاده می کنند.

پرده زبرا برای پذیرایی

قبل از هر چیز یک نکته مهم را باید توجه کنید. پرده و مبلمان رابطه بسیار مستقیمی با هم دارند ، لذا توصیه ما این است اگر شما مبلمان کلاسیک دارد بهتر است از پرده زبرا برای پذیرایی خود استفاده نکنید، در این‌گونه موارد می‌توانید از این محصول در آشپزخانه خود استفاده کنید.

حال اگر شما دلتان می‌خواهد از این پرده‌ها استفاده کنید اما به خاطر سادگی این محصول در استفاده از آن مردد هستید، خبر خوب اینکه نسل جدید پرده های زبرا به گونه ای طراحی شده که تنوع زیادی دارد و شما می توانید از آن در پذیرایی استفاده نمایید.

چند توصیه در استفاده از پرده زبرا برای پذیرایی

  • این گونه پرده‌ها دارای طرح‌های متنوع گلدوزی شده هستند که سادگی پرده‌های قدیمی را نداشته و شما می‌توانید از آن در پذیرایی یا آشپزخانه‌ای که به پذیرایی دید دارد استفاده کنید.

پرده زبرا برای پذیرایی

  • پرده‌های شب و روز ساختاری متفاوت با زبرا دارند، تنوع بالای این محصولات و شکل ظاهری آن به گونه‌ای است که فضا را می‌تواند تا حدودی رسمی‌تر کند به همین جهت می‌توان از این مدل در پذیرایی استفاده کرد.
  • بعد از نصب پرده زبرا در یک طرف پنجره یا هر دو طرف می‌توانید از پرده‌های پانچ پارچه‌ای استفاده کنید تا شکل رسمی‌تری به خود بگیرد.

انتخاب پرده پذیرایی

  • می‌توانید به وسیله اکسسوری‌های خاص مانند استفاده از دالبرهای پارچه‌ای و رزینی و همچنین کتیبه‌های چوبی و پی وی سی می‌توانید پرده زبرا خود را برای پذیرایی تزئین کنید.

با توجه به مواردی که گفته شد و همچنین موارد دیگری شامل قیمت مناسب این محصول نسبت به سایر پرده‌ها ، استفاده از این پرده‌ها در سبک‌های جدید طراحی مانند سبک مینیمال، در دسترس بودن و نصب و شستشوی راحت می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب اصول انتخاب رومیزی برای میز غذاخوری را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۶ روشی که سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر می‌کند

می‌توانید با چند تکنیک ساده کاری کنید که فضای سرویس بهداشتی کوچک شما بزرگ‌تر به‌نظر برسد. …