کوسن‌های شیک و جذاب در دکور منزل

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کوسن‌ها با شکل‌ها و جنس‌های گوناگون می‌توانند راحت‌ترین و ارزان‌ترین شیوه تغییر دکوراسیون داخلی منزل بوده و راحتی مضاعف را با خود به همراه دارند.
کوسن‌ ها در دکوراسیون

کوسن‌ ها در دکوراسیون یکی از المان‌های کاربردی برای چیدمان اتاق نشیمن، پذیرایی و یا اتاق خواب محسوب می‌شوند. این عناصر با رنگ‌ها،جنس و فرم متنوعی که دارند، می‌توانند به خوبی نواقص دکوراسیون را برطرف کنند. در عین حال، از مواردی هستند که برای راحتی افراد، زمانی که روی مبل نشسته‌اند استفاده می‌شود. با مجله دلتا همراه باشید.

کوسن‌های هندسی

کوسن‌های هندسی یک گزینه عالی برای اضافه کردن رنگ‌های گوناگون به دکوراسیون شما هستند، بدون آن‌که فضای زیادی را اشغال کنند. آن‌ها می‌توانند با قرارگیری در کنار هم با رنگ‌بندی‌های مختلف، بی روح و خشک بودن فضا را که توسط وسایل ایجاد شده را تلطیف کنند.

کوسن‌ ها در چیدمان

کوسن‌های گرافیکی

یکی دیگر از کوسن‌ ها در دکوراسیون کوسن گرافیکی است. این کوسن‌ها اغلب دارای اشکال و نقوشی روی خود هستند که هم می‌توانند مفهوم مستقل داشته باشند و هم می‌توانند مکمل دیگر کوسن‌های کنار خود باشند.

کوسن مبلمان

کوسن‌های نوشتاری

تمام عاشقان نوشتار می‌توانند حروف، نشانه‌ها و کلمات مورد علاقه خود را بر روی کوسن گرم و نرم خود ثبت کنند. این کوسن‌ها نه تنها با نوشته‌های خود بر دکوراسیون تاثیر می‌گذارند بلکه همانند سایر کوسن‌ها می‌توانید آن‌ها را هنگام مطالعه بکار برید.

برای مطالعه ایده‌هایی در زمینه ست کردن کوسن مطلب بهترین روش ست کردن کوسن با مبلمان را بخوانید.

کوسن های مبلمان

کوسن‌هایی با طرح گل و گیاه

این کوسن‌ها را به خوبی می‌توان در دکوراسیون‌های فصلی بکار گرفت. این کوسن‌ها در تابستان و بهار نشانه‌ای از گیاهان بیرون خانه هستند. همچنین در پاییز و زمستان یادآور آنچه که در فصل آینده خواهد آمد، هستند.

کوسن‌ هایی با طرح گل و گیاه

کوسن‌های هنری

این کوسن‌های هنری با اضافه کردن ظرافت و زیبایی بصری از آشفتگی فضا جلوگیری کرده و به فضای شما لطافت و آرامش می‌بخشند.

کوسن‌ های هنری

کوسن‌های بافتنی

کوسن‌های دلپذیر بافتنی به دکوراسیون شما چنان گرما و بافت خاصی می‌دهند که نظیر آن را کمتر دیده‌اید. این کوسن‌ها در رنگ‌های بسیار متنوعی عرضه می‌شوند. این کوسن‌ها بسته به نوع و گره بافت آن‌ها مدل‌های متفاوتی دارند.

کوسن‌ های بافتنی در دکوراسیون

پیشنهاد مطالعه: مطلب ایده‌هایی جذاب برای دیزاین اتاق خواب را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

مبلمان پارچه ای را چگونه تمیز کنیم؟

تمیز کردن مبلمان پارچه ای اصولی دارد که باید تمام وکمال آن را رعایت کنیم. در این مطلب از م…