با کم‌ترین هزینه اتاق خود را تغییر بدهید!

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای نو شدن و تغییر دکوراسیون اتاق می‌توانید از ایده‌ها و ترفندهای ارزان و کم هزینه استفاده کنید.
تغییر دکوراسیون اتاق با هزینه کم

اگر می‌خواهید اتاق خواب خود را بازسازی کنید، اما بودجه‌ای محدود در اختیار دارید، نگران نباشید. نو کردن اتاق خواب با بودجه محدود آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید سخت نیست. با چند تغییر کوچک می‌توانید بدون اینکه هزینه‌ زیادی متحمل شوید، اتاق خواب خود را تغییر دهید. در ادامه این مطلب از مجله  دلتا  با ما، با تغییر اتاق با هزینه کم همراه باشید.

تغییر اتاق با هزینه کم

با چند تغییر کوچک می‌توانید بدون اینکه هزینه‌ای زیاد متحمل شوید، دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود را تغییر دهید. برخی از این تغییرها عبارتند از:

به اتاق خواب خود رنگ اضافه کنید

استفاده از رو تختی و بالش‌ها و ملحفه‌های رنگی به اتاق خواب جلوه‌ای زیبا می‌دهد. با استفاده از روتختی‌هایی به رنگ‌های نارنجی و صورتی و سایر رنگ‌های گرم، به اتاق خواب خود گرما ببخشید و فضایی دلنشین ایجاد کنید.

کف اتاق خواب را با فرش نپوشانید

به جای اینکه تمام اتاق را با فرشی بزرگ بپوشانید، از فرش یا قالیچه‌ای در اندازه کوچک و دکوراتیو استفاده کنید. این‌گونه به فضای دلبازتری دست پیدا خواهید کرد.

دیوارها را دکور کنید

یکی از زیباترین و ساده‌ترین راه‌ها برای دکور کردن دیوارهای خالی، استفاده از قاب عکس و تابلوهای متعدد است. با قرار دادن چند قاب عکس با اندازه‌های متفاوت در کنار یکدیگر می‌توانید ظاهری جذاب‌تر به دیوار اتاق خواب بدهید.

تغییر دکوراسیون اتاق با هزینه کم

جای سرویس خواب را تغییر دهید

با تغییر جای تخت‌خواب و لوازم موجود در اتاق نیز می‌توانید ظاهری جدید به اتاق خواب خود ببخشید. اگر اتاق‌خواب بزرگی دارید این کار برای شما بسیار راحت‌تر خواهد بود.

یکی از دیوار ها را کاغذ دیواری کنید

یکی از دیوارهای ساده و سفید اتاق خواب را با کاغذ دیواری زیبا و هماهنگ با سلیقه خود بپوشانید. رنگ کاغذ دیواری را با توجه به رنگ دکوراسیون اتاق خواب انتخاب کنید و فضا اتاق را به طور کامل تغییر بدهید. معمولا دیوار پشت تخت خواب انتخاب مناسبی برای کاغذ دیواری است.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب “دکوراسیونی برای بلند جلوه دادن سقف کوتاه” را در مجله دکوراسیون دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گیاهان آپارتمانی که ماهی یکبار آب نیاز دارند

مراقبت و نگهداری از گیاهان در آپارتمان ممکن است کاری زمانبر بوده و برای همه مقدور نباشد به…