خانه دکوراسیون رنگ قهوه‌ای را در چیدمان با چه رنگی ست کنیم؟

رنگ قهوه‌ای را در چیدمان با چه رنگی ست کنیم؟

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ قهوه‌ای یکی از بهترین و پرکاربردترین رنگ‌ها برای دکوراسیون است.
چیدمان قهوه ای

اغلب افراد تصور می‌کنند استفاده از رنگ قهوه‌ای در فضای داخلی بسیار خسته کننده است، اما انتخاب صحیح رنگ‌های مکمل و استفاده درست و به جا از این رنگ می‌تواند تداعی کننده محیط‌های سنتی و دنج باشد. ما در این مطلب از مجله دلتا ست کردن رنگ قهوه‌ ای در چیدمان را بررسی می‌کنیم.

رنگ قهوه‌ ای در چیدمان

رنگ قهوه‌ای، از ترکیب دو رنگ قرمز و سبز به وجود می‌آید، اما در واقع از ترکیب رنگ‌های مختلف می‌توان به رنگ قهوه‌ای رسید. یکی از راه‌های پیدا کردن ست رنگ‌ها شناختن رنگ‌های پایه است. در ادامه برخی از ترکیب رنگ‌های مناسب رنگ قهوه‌ای آورده شده است:

ترکیب قهوه‌ای و کرم

اگر به دنبال یک ترکیب رنگی خاص و شیک هستید ترکیب کرم قهوه‌ای انتخاب مناسبی است. استفاده از رنگ کرم به عنوان مکمل رنگ قهوه‌ای سبب روشن شدن فضا اتاق می‌شود.

ترکیب قهوه‌ای و سفید

تضاد موجود بین رنگ‌های قهوه‌ای و سفید سبب جذابیت بیشتر و خاص بودن این ترکیب می‌شود. استفاده از این دو رنگ در کنار هم حس راحتی و آرامش را به انسان منتقل می‌کند. ویژگی خوب این ترکیب این است که هریک از رنگ‌ها به صورت مجزا دیده می‌شوند. استفاده از این ترکیب در سبک‌های مدرن و کلاسیک که دو نمونه از سبک‌های دکوراسیون داخلی رایج به شمار می‌روند، رواج دارد.

چیدمان رنگ قهوه ای

ترکیب قهوه‌ای و رنگ مسی

رنگ‌های قهوه‌ای و مسی جز رنگ‌های مشابه محسوب می‌شوند. سعی کنید از رنگ مسی در حد ایجاد سایه استفاده کنید. این ترکیب آسان‌ترین انتخاب برای دکوراسیون است.

ترکیب قهوه‌ای و آبی

با توجه به اینکه رنگ قهوه‌ای جز رنگ‌های خنثی و گرم محسوب می‌شود و از آن‌جا که رنگ آبی جز رنگ‌های سرد است، به همین دلیل این دو رنگ در کنار هم حس آرامش را به انسان منتقل می‌کنند.

ترکیب قهوه‌ای و سبز

ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای و سبز، ترکیبی است که به وفور در طبیعت، شاهد آن هستیم. بنابراین استفاده از این ترکیب، در دکوراسیون منزل دور از ذهن نبوده است. اگر به دنبال رنگی هستید که حس تازه‌ای به فضای اتاق قهوه‌ای شما بدهد، رنگ سبز انتخاب درستی است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه مطالب بیشتر، “فرش ایرانی در خانه‌های مدرن ” را در مجله دکوراسیون دلتا را از دست ندهید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

ایده‌هایی برای جداسازی فضای خانه

جداسازی فضای خانه کار بسیار ساده‌ای است. تنها با کم و زیاد کردن چند المان ساده به خانه مثل…