اتاق خواب پسرانه، از طراحی تا اجرا

۳
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اتاق خواب یکی از اتاق‌های خانه است که هر شخصی مدت زمان زیادی از زندگی خود را در این اتاق می‌گذارند و به همین دلیل نیز باید به دکوراسیون آن توجه ویژه‌ای داشت.
رنگ مناسب برای اتاق پسرانه

وقتی از انتخاب رنگ مناسب برای اتاق پسرانه حرف می‌زنیم اولین رنگی که به ذهن اغلب ما می‌رسد رنگ آبی است. اما اگر قصد دارید که فضای خاص و متفاوتی را برای فرزند خود خلق کنید، وقت آن رسیده که رنگ‌های دیگر را نیز امتحان کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

فضایی شاد برای بازی کودکان

رنگ‌آمیزی اتاق کودکان یک فرصت عالی برای انتخاب چند رنگ متنوع است. برای رسیدن به یک دکوراسیون داخلی مناسب می‌توانید از ملحفه یا فرش‌های رنگی کمک بگیرید.

طیفی از رنگ‌های مختلف براید رنگ مناسب برای اتاق پسرانه

استفاده از تخت‌خواب‌های مدل‌دار

تخت‌خواب‌های فراوانی در بازار موجود است که به شکل قایق، اتومبیل، هواپیما یا کلبه‌های چوبی طراحی و ساخته شده‌اند. به علاقه فرزند خود توجه کنید و متناسب با آن تخت‌خوابی در اشکال ذکر شده تهیه کنید. سپس، دیوارها و فرش‌ها را متناسب با آن بسازید و فضایی خلق کنید که تخت‌خواب باید به آن تعلق داشته باشد.

ترکیب رنگ مناسب برای اتاق پسرانه

رنگ‌های مناسب برای اتاق پسرانه

آبی_یخی: یک ترکیب رنگی زیبا برای رنگ اتاق پسرانه آبی_یخی است که هم برای دوران کودکی مناسب است و هم دوران بزرگسالی. ترکیب رنگ آبی_یخی یک رنگ‌آمیزی، ملایم و در عین حال شاداب است و می‌تواند با رنگ‌هایی همچون قرمز، قهوه‌ای تیره و قهوه‌ای شکلاتی هم‌نشینی خاصی پدید آورد.

خاکستری تیره: در بین رنگ‌ها برای اتاق پسرانه، خاکستری تیره رنگی خوبی است. این رنگ انتخاب مناسبی برای کسانی است که خیلی به رنگ‌های روشن علاقه ندارند و به دنبال محیطی بی سروصدا هستند.

انواع رنگ مناسب برای اتاق پسرانه

سبزآبی: این رنگ، گزینه مناسبی برای داشتن یک فضای ساحلی است، سبزآبی با داشتن تمی از رنگ سبز فراتر از یک رنگ آبی معمولی بوده و می‌تواند پس زمینه‌ای زیبا برای دکور اتاق باشد؛ بدون اینکه بیش از حد بچگانه به نظر برسد.

زرد لیمویی: رنگ زرد لیمویی مناسب دوست‌داران طبیعت است. این رنگ با رنگ چوب، و همچنین رنگ‌های خنثی و گرم هماهنگی بسیاری دارد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه مطالب بیشتر ایده‌های کاربردی برای دکوراسیون اتاق مدرن پسرانه را در مجله دکوراسیون دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

در منزل دکوری‌های زیبا بسازید

همچنین بخوانید: پاک کردن انواع لکه بر‌ روی فرش نقاشی زیبا خلق کنیم در ساخت دکور منزل خلاق …