بازسازی داخل خانه با ایده های جالب

۱۲
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای بازسازی بخش های مختلف داخل خانه طرح ها و ایده های متنوع و گوناگونی است که با توجه به سلیقه صاحبخانه قابل اجراست .
بازسازی

اگر می خواهید داخل خانه خود را بازسازی کنید در این مطلب به  نکاتی مهم برای این کار اشاره می‎شود که شاید مورد استفاده شما قرار گیرد. با مجله دلتا همراه باشد.

پوشش دیوار ها

برای پوشش دیوار ها از پنل های دکوراتیو سه بعدی , پوستر سه بعدی , دیوار پوش , سنگ دکوراتیو، شیشه تزیینی، تایل آلومینیومی و کاغذ دیواری و بسیاری از گزینه های دیگر، می توانید استفاده کنید.

بازسازی

چیدمان و طراحی خانه

در طراحی و نحوه چیدمان داخلی ،دکوراسیون نو و زیبایی  را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که طراحی مبتکرانه در بازسازی داخلی بسیار حائز اهمیت است . برای این منظور ،طراحی های متنوع و سبک های مختلف را با در نظر گرفتن فضای خود انتخاب کنید.

بازسازی داخل خانه

رنگ آمیزی دیوار ها و سقف

به رغم اینکه در ایران معمولا زیبایی و سادگی رنگ سفید به طرح های مختلف ترجیح داده می شود، اما با این حال برخی رنگ های قرمز آبی و سبز و … نیز در معماری استفاده می‎شود. با این حال انتخاب رنگ ساختمان در بازسازی داخلی خانه ،بسته به سلیقه صاحبخانه است.

رنگ

نوسازی کف خانه

انواع کفپوش موجود در بازار برای نوسازی کف اتاق های خانه وجود دارد . می توانید با سلیقه خود یکی از این گونه کفپوش ها را انتخاب کنید .

کفپوش

 بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه سهمی ه سزا دارد. بازسازی آشپزخانه مواردی از قبیل ، تعویض کابینت ها , تخریب دیوارها , تخریب آرک های قدیمی و رابیتس کاری ها , نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابه جایی لوله کشی ها , کف سازی , کاشی بین کابینت ها و … را در بر می گیرد.

روش های دیگری نیز برای نوسازی آشپزخانه وجود دارد که باعث هزینه هایی زیادی نمی‎شود.

آشپزخانه

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

در فرایند بازسازی حمام و سرویس بهداشتی اول عایق بندی دیوار و کف ها , تعمیر لوله کشی ها و تاسیسات ، نقاشی دیوار ها و تعویض کاشی ها ، تعویض شیر آلات ها، بازسازی تهویه این مکان ها ، جابه جایی کاسه توالت با فرنگی و طراحی قفسه ها و…. بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد.

حمام و سرویس بهداشتی

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب معمولا به نسبت فردی که از آن اتاق استفاده می کند انجام می شود. اما امروزه در بازسازی اتاق خواب از کمد دیواری های ام دی اف که قطر دیوار های آن ها بسیار کم اما با مقاومت بالا  است استفاده می شود.

اتاق خواب

محل نصب کمد دیواری

در فرایند بازسازی اتاق خواب ابتدا محل قرارگرفتن و ابعاد کمد دیواری باید مشخص شود.  مثلا” اگر تخت خواب یک نفره است کمد دیواری بزرگ تر و اگر تخت خواب دو نفره باشد کمد دیواری کوچک تر در نظر گرفته می شود.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این گیاهان حشرات را از خانه شما دور می‌کنند

گیاهان آپارتمانی می‌توانند نقش خوبی در دفع حشرات داشته باشند، به نگهداری از این گیاهان بیش…