بهترین رنگ برای طراحی آشپزخانه کوچک

۲۷
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هرگز انتخاب رنگ‌های متناسب برای آشپزخانه‌های کوچک را نادیده نگیرید و نسبت به آن بی‌تفاوت نباشید. به‌جای یک تغییرات اساسی، استفاده از رنگ‌های ساده در دیوار و کابینت آشپزخانه می‌تواند کمک بزرگی برای به‌روز و مدرن کردن محدوده آشپزخانه شما باشد.
چیدمان آشپزخانه کوچک

بسیاری از افراد می‌دانند که رنگ‌های روشن باعث ایجاد تفکر فضایی بازتر می‌شود. این ویژگی نشان می‌دهد که استفاده از رنگ‌های روشن در چیدمان آشپزخانه کوچک بسیار مناسب است. کابینت‌ها و دیوارهای سفید که مورد علاقه بسیاری از مردم هستند، اتاق را روشن‌تر می‌کنند. آشپزخانه رنگ روشن سادگی و یکنواختی فضا را حفظ می‌کند و آشپزخانه کوچک شما را بزرگ و جادار جلوه می‌دهد. امروز در مجله دلتا به بررسی آن می‌پردازیم.

ترکیب المان های مختلف سفید رنگ

رنگ سفید نیز مانند سایر رنگ‌ها از طیف‌های مختلفی برخوردار است که استفاده درست و به‎‌جا از آن در دکوراسیون داخلی می‌‎تواند در زیبایی خانه نقش بسیار مهمی داشته باشد. یکی از ویژگی‎‌های مهم این رنگ تاکید به بزرگ‌‎تر دیده شدن در چیدمان آشپزخانه کوچک است. رنگ سفید با انعکاس نور بیشتر، فضای داخلی خانه‌‎های کوچک را بزرگ‎‌تر و دلپذیرتر نشان می‎‌دهد.

استفاده از المان های متالیک در طراحی آشپزخانه کوچک

استفاده از مواد و المان‎‌های متالیک نیز می‎‌تواند نمای زیبایی را برای آشپزخانه شما ایجاد کند. اما آنچه که در طراحی آشپزخانه با استفاده از المان‌‎هایی با این ویژگی اهمیت دارد، توجه به انتخاب نمونه‎‌های صحیح با توجه به سایر ویژگی‎‌های این فضا است. برای مثال می‌‎توانید از کاشی‌های متالیک در طراحی دیوار بین کابینت‌‎ها استفاده کنید و با تزئین دیوارهای آشپزخانه‎ فضای متفاوتی را به خانه خود هدیه دهید.

آشپزخانه

استفاده از یک رنگ غالب در کنار رنگ سفید

سفید یکی از رنگ‎‌های خنثی است و به راحتی با سایر رنگ‌‎ها ترکیب می‎‌شود. بنابراین استفاده از یک رنگ غالب در کنار رنگ سفید می‌‎تواند نمای بسیار زیبایی را برای‎ شما ایجاد کند.

آشپزخانه رنگ روشن

استفاده از سنگ مرمر

سنگ‎‌ها از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار هستند. بنابراین می‎‌توان به‌عنوان یکی از متریال‌های طبیعی از آن‎‌ها استفاده کرد. یکی از این سنگ‎‌های زیبا و بسیار خاص، سنگ مرمر سفید است. زیبایی این سنگ بر هیچ‌کس پوشیده نیست و وجود رگه‌‎های خاکستری رنگ در آن می‌‎تواند از ایجاد فضای یکنواخت در آشپزخانه رنگ روشن شما جلوگیری کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب بهترین رنگ برای دیوار اتاق پذیرایی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

هرگز خانه کوچک را اینگونه چیدمان نکنید!

بهترین طراحان نیز ممکن است اشتباهاتی را در رابطه به چیدمان منزل انجام دهند. در این مطلب از…