جای مناسب جاکفشی در خانه کجاست؟

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با توجه به کمبود فضا در آپارتمان‌های امروزی، گاهی پیدا کردن جای مناسب جاکفشی به یک معضل تبدیل می‌شود.
جای مناسب برای جاکفشی در منزل

کفش‌ها تنها یک پوشش نیستند، بلکه بخشی از زبان بدن شما هستند، زیرا راه رفتن و نحوه حرکت شما کاملًا تحت تأثیر کفش‌های شماست، بنابراین مراقبت و انتخاب یک جای مناسب برای آن‌ها جزء اصلی‌ترین وظایف شما محسوب می‌شود. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به معرفی جای مناسب برای جاکفشی در منزل می‌پردازیم.

جای مناسب برای جاکفشی در منزل

جاکفشی‌ها بهترین مکان برای ذخیره‌سازی و مراقبت از کفش‌ها هستند، اما اینکه در خانه‌های فعلی جاکفشی را کجا بگذاریم یک دغدغه ذهنی برای بسیاری از افراد است.

اگر پیدا کردن جای مناسب جاکفشی برایتان سخت است، یا اینکه جزء آن دسته از افراد هستید که می‌خواهند ایده‌های منحصربه‌فردی داشته باشند، به جای خرید یک جا کفشی و قرار دادن آن در منطقه‌ای از خانه، دیوار مناسبی در قسمت ورودی انتخاب کرده و از یک طراح ماهر بخواهید بر روی آن یک جاکفشی طراحی کند.

جای مناسب برای جاکفشی در منزل، جاکفشی برای نقاط پِرت

ممکن است عمق فضای پِرت ورودی یکسان نباشد، یا اینکه باز شدن در ورودی قرار دادن جاکفشی در این منطقه را مشکل کرده است. در چنین شرایطی جا کفشی را کجا بگذاریم؟

خوشبختانه باز هم هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد، طراحی یک جاکفشی با عمق متغیر، عمق کم از سمت در ورودی و بیشتر شدن عمق در سمت داخلی خانه نه تنها ایده‌ای بکر و خاص، برای استفاده بهینه از فضاست، بلکه باعث خلق یک دکوراسیون منحصربه‌فرد در منطقه ورودی شما هم می‌شود. برای چیدمان کفش در چنین جاکفشی‌هایی بهتر است کفش های کوچک کودکان را در قسمت کم عمق و کفش‌های بزرگ‌تر را در قسمت‌های پر عمق قرار دهید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب جای این وسیله در اتاق پذیرایی شما خالی است! سر بزنید.

جای مناسب برای جاکفشی در منزل

جای مناسب برای جاکفشی در منزل، جاکفشی در بیرون منزل

اگر تحت هر شرایطی جای مناسب جاکفشی داخل خانه وجود نداشت، جاکفشی را کجا بگذاریم؟

قرار دادن جاکفشی در خارج از خانه یا در قسمت پاگرد خانه‌های آپارتمانی نوعی تجاوز به حقوق همسایگان است اما اگر داخل خانه جای مناسب جاکفشی وجود ندارد. چاره‌ای جز این کار نیست، زیرا رها شدن کفش‌ها و به هم ریختگی آن‌ها جلوی در ورودی نه تنها باعث نازیبا شدن این منطقه بلکه باعث ایجاد یک جنجال خانوادگی می‌شود. در چنین شرایطی بهترین کار خرید جاکفشی‌های هماهنگ برای تمامی ساکنین یا ساکنین هم‌جوار در یک طبقه است.

جای مناسب برای جاکفشی در منزل

پیشنهاد مطالعه: مطلب زیباترین چیدمان برای ورودی منزل شما را بخوانید.
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…