این وسایل ارزان خانه را گران نشان می‌دهد

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در بعضی مواقع شاید پول کافی برای خرید وسایل منزل نداشته باشیم اما راه‌هایی وجود دارد که می‌تواند خانه خود را با کمترین هزینه شیک و مجلل نشان دهید.
دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه

خوشبختانه تنها با چند راه حل و تکنیک ساده می‌توانید خانه خود را لوکس کنید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان راه‌های دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه می‌پردازیم.

دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه

هنوز قانع نشده‌اید؟ در ادامه همراه ما باشید تا با این روش‌ها آشنا شوید.

استفاده از گل ها و گیاهان از راه‌های دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه

با خرید یک دسته گل ساده و ارزان از گل فروشی می توانید به لوکس کردن فضای زندگی‌تان کمک کنید. همه چیز به نحوه چیدمان گیاهان و گل‌ آرایی بستگی دارد. اول از همه گل‌ها را با توجه به انواع آن‌ها دسته‌بندی کرده و سپس دسته‌های گل را در سراسر خانه پخش کنید.

از کوسن‌های رنگارنگ استفاده کنید

کوسن‌های کوچک با رنگ و بافت متفاوت فضا را از یکنواختی درآورده و حالت خاصی به فضا می‌دهد. اگر به رنگ‌ها علاقه چندانی ندارید اضافه کردن چند رنگ می‌تواند تغییر مورد نظر را در فضا برای شما ایجاد کند و فضای شما را زنده و زیبا نشان دهد. اگر رنگ‌های روشن را دوست دارید، از رنگ‌های خردلی روشن، صورتی چرک یا بنفش کمرنگ استفاده کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با سیخ چوبی گلدان شیک بسازید! +ویدیو سر بزنید.

دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه

فضا را با پرده‌ها پر کنید

اکثر خانه های گران قیمت سقف بلندی دارند و خوشبختانه از نور طبیعی خورشید بهره می برند. بنابراین اگر بتوانید به دیگران این حس را القا کنید پرده‌ها را از بالا و از نزدیکی سقف آویزان کنید، هیچگاه مستقیم پرده ها را از بالای قاب پنجره آویزان نکنید؛ شما از این طریق می توانید دیوارها را بلند‌تر نشان دهید.از پارچه حریر برای پرده استفاده کنید، چرا که نور را با لطافت و نرمی از خود عبور می دهد و به محیط گرما می بخشد.

نظم دهی به منزل از راه‌های دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه

کاملا آشکار، مشخص است که ریخت،پاش و آشفتگی به هیچ عنوان شیک نیست. خیلی خوب است که کتاب و یا چیزهایی از این دست زیاد داشته باشید؛ اما اگر بیش از حد باشد آشفتگی و ارزانی را به افراد القا می کند، قفسه های خود را مرتب کنید و لوازم غیر ضروری را از آن حذف کنید تا ظاهری عالی و کلاسیک پیدا کند.

دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه

پیشنهاد مطالعه: مطلب با روزنامه قدیمی دکوری زیبا بسازید! +ویدیو را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…