هیچ زنی این مردان را دوست ندارد!

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فکر می‌کنم همه دخترها مردی را در زندگی‌شان تصور می‌کرده‌اند که همه از هر لحاظی مناسب و مورد نظر آن‌ها بوده است. اما وقتی که صورت واقعی‌اش را نشان می‌دهد به یکباره کاخ آرزوهای‌تان روی سرتان خراب می‌شود.  
خصوصیات خطرناک مردان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا از خود بپرسید با چه مردانی نباید ازدواج کرد؟ در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا قصد داریم به خصوصیات خطرناک مردان که نباید با آن‌ها ازدواج کرد بپردازیم.

خصوصیات خطرناک مردان

بهتر است بدانید مردانی که سعی می‌کنند همیشه خودشان را خوب جلوه دهند و شما هیچ نقطه منفی در آن‌ها پیدا نمی‌کنید دقیقا این مردها مرد زندگی نیستند چرا که به شما فقط به دید یک رابطه کوتاه مدت نگاه کرده و سعی می‌کنند همه چیز را بدون نقص جلوه دهند.

افرادی که همیشه شکست می‌خورند

یکی از خصوصیات خطرناک مردان شکشت خوردن مداوم است.بله مردانی که همیشه شکست می‌خورند حتما مشکلی در مهارت‌ها یا شخصیت‌شان وجود دارد. این چنین است که شما باید از خود بپرسید که چرا او همیشه شکست می‌خورد. آیا او از کارش متنفر است؟ آیا او تمام پول خود را صرف چیزهای ناخوشایند می‌کند؟ آیا او قمارباز است؟ شاید فردی باشد که ریسک‌های بزرگی می‌کند. در هر صورت، شما احتمالا نمی‌خواهید با شخصی ازدواج کنید که نمی‌تواند پول خود را نگه دارد و باعث پیشرفت زندگی شود. ازدواج با شخصی که از نظر اقتصادی پایدار است و فردی باهوش است به نفع زندگی و آینده شماست. البته اشتباه نکنید این بدان معنا نیست که شما فقط باید با پولدارها ازدواج کنید.

خصوصیات خطرناک مردان

وابسته بودن به مادر از خصوصیات خطرناک مردان

یکی دیگر از خصوصیت خطرناک مردانی که نباید با آن ها ازدواج کرد، درست نیست که شما با یک پسر وابسته به مادر یا پدر ازدواج کنید. زیرا همیشه و در طول زندگی در حال رقابت با مادر او یا وابسته به نظرات شغلی پدر او خواهید بود. او همیشه شما را با مادرش مقایسه می‌کند، که از نظر او هیچ اشتباهی نمی‌تواند انجام دهد. از شما انتظار می‌رود که لباس‌هایش را جمع کنید و دقیقا مانند مادرش این کار را انجام دهید. یک پسر وابسته به مادر عادت دارد که از او مراقبت کنید و انتظار آن را نه تنها از مادرش بلکه از نامزد یا همسرش نیز دارد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این کارها دل مردان را آب می‌کند! سر بزنید.

مرد همیشه افسرده

یکی از خصوصیات خطرناک مردان افسردگی است. بعضی افراد همیشه ناراضی و افسرده هستند. مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، آن‌ها همیشه چیزی را برای شکایت پیدا می‌کنند. اگر فردی که با او ملاقات می‌کنید همیشه افسرده است، اگر می‌خواهید یک ازدواج سعادتمندانه داشته باشید، تصور هوشمندانه‌ای نیست که با او ازدواج کنید. یک پسر افسرده ممکن است اکنون و در آینده از همه چیز ناراضی باشد، اما بیشتر اوقات، شما مجبور به گوش دادن به اعتقادات مداوم او از شکایت و سرزنش مداوم او از دیگران هستید. او به احتمال زیاد اقدام زیادی برای تغییر آنچه دوست ندارد انجام نخواهد داد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب از معجزه خوابیدن در کنار همسر غافل نشوید سر بزنید.

خصوصیات خطرناک مردان

فریب‌کار بودن از خصوصیات خطرناک مردان

مردی که از فریب دادن برای آنچه که می‌خواهد به‌دست آورد استفاده می‌کند، مرد مناسبی برای ازدواج نیست. حتی اگر او این کار را در رابطه با کار و دوستانش انجام دهد. این واقعیت که او مهارت‌های فریبکاری دارد و مایل است در هنگام نیاز از آن‌ها استفاده کند نشانه بسیار بدی است. مشکلی که در مورد فریبکاری وجود دارد این است که شما دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید به آن‌ها می‌دهید یا مطمئنا خشم آن‌ها را متحمل می‌شوید.

فریب‌کار بودن از خصوصیات خطرناک مردان

پیشنهاد مطالعه: مطلب دلیل خیانت مردان متاهل چیست؟ را بخوانید.

۸ دیدگاه

 1. عاطفه

  ۷ آذر ۱۴۰۱ در ۲:۵۷ ق٫ظ

  دقیقا همینطوره 👍👏👏👏

  پاسخ

  • فاطمه امیری

   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۵ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما.

   پاسخ

 2. احم

  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ در ۱:۲۵ ب٫ظ

  عاشقم

  پاسخ

 3. ناشناس

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ در ۷:۵۷ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ در ۷:۲۱ ق٫ظ

  عالی

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ در ۸:۴۲ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 5. سیروس جوهرچی

  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ در ۶:۱۵ ب٫ظ

  تجربه خوبی بود و آموزنده از دستندرکاران سپاس

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ در ۸:۴۳ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…