مردان اینگونه عشق خود را نشان می‌دهند!

۳
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چگونه می‌توان به علاقه مردان نسبت به خودمان پی ببریم؟ آیا می‌توان نشانه‌های دوست داشتن مردان را شناسایی کرد؟
نشانه های دوست داشتن مردان

مردان عاشق چگونه رفتار می‌کنند؟ در واقع عشق یک اتفاق غیر ارادی و گاه فیزیولوژیکی ا‌ست که در روح و جسم همه انسان‌ها امکان دارد اتفاق بیفتد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نشانه های دوست داشتن مردان می‌پردازیم.

نشانه های دوست داشتن مردان

هر فردی بر اساس شخصیتش به شیوه‌های متفاوتی ابراز عشق می‌کند. اگر این ابراز عشق با احترام همراه نباشد، چیزی جز یک احساس جسمانی و گذرا نیست.

باشخصیت رفتار کردن از نشانه‌های دوست داشتن مردان

مردان عاشق در مواقعی که با فرد مورد علاقه خود هستند سعی دارند با ادب و با شخصیت باوقارتری رفتار کنند. این تمرکز بر روی رفتار محترمانه یا به اصطلاح جنتلمن بودن نشانه‌ای از علاقه عمیق آن‌ها به شماست. شاید هم رفتاری پخته‌تر از شخصیت واقعی خود در مقابل شما داشته باشد. تلاش برای این که خود را باشخصیت‌تر یا بزرگتر نشان دهد، اگر خلوص نیت او ثابت شده باشد پس نشانه حقه‌بازی او نیست بلکه نشان از مهارت‌های ارتباطی او دارد. شاید عشق او را وادار کرده در برابر شما بیشتر حواسش را جمع کند.

نشانه های دوست داشتن مردان

نظرش را به شما تحمیل نمی‌کند

مرد عاشق، علاقه خود را به‌صورت سالم به شما نشان می‌دهد، او به نظر و خواسته شما اهمیت می‌دهد. بنابراین قرار نیست نظرش را به شما تحمیل کند. به عقیده شما گوش می‌دهد و به نیاز شما احترام می‌گذارد. حتی اگر با نظر شما مخالف باشد با استفاده از مــهارت همدلی عقاید و اصول شما را می‌شنود و به هیچ عنوان شما را وادار به قبول حرف خودش نمی‌کند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب چیزهایی که مردان هرگز به شما نمی‌گویند سر بزنید.

وقت گذراندن بیشتر با شما از نشانه های دوست داشتن مردان

مردی که به شما علاقه دارد را همیشه در اطراف خود می‌بینید. چون بودن با شما را به چیزهای دیگر ترجیح می‌دهد. سعی می‌کند به شما نزدیک باشد و راه تماسی برای با شما بودن پیدا می‌کند. این مسئله می‌تواند به فضای مجازی هم کشیده شود. سعی می‌کند با هر بهانه‌ای با شما در ارتباط باشد و حضورش را به شما نشان دهد.

ممکن است مضطرب به‌نظر برسد

ما وقتی در برابر افرادی قرار می‌گیریم که نظرشان برایمان مهم است ممکن است دچار اضطراب اجتماعی شویم. پس مردان عاشق احتمال زیاد در برابر شما بیشتر عصبی و مضطرب به‌نظر می‌رسند. ممکن است هول کنند یا دست و پا چلفتی دیده شوند. در حالی که سعی دارند متشخص‌تر به نظر برسند، اما در واقع اضطراب مانعشان می‌شود.

حسودی کردن از نشانه‌های دوست داشتن مردان

وقتی کسی به شما علاقه دارد پس طبیعتا روی روابط دیگر شما مخصوصا با جنس مخالفتان حساس‌تر می‌شود. حتی اگر سعی کند که حساسیت خودش را بروز ندهد، می‌توانید این مسئله را با توجه به رفتارش متوجه شوید. وجود حالت عصبی، پرسیدن سوالات درباره روابط دیگر شما و توجه بیشتر به این مسائل می‌تواند نشانه‌ای از حس مالکیت و حسادت در رابطه باشد.

سر به سر شما می‌گذارد

مردان عاشق شیطنت و سر به سر گذاشتن را دوست دارند. برای شما هم پیش آمده وقتی کودک بانمکی را دوست دارید کمی او را اذیت کنید. این رفتار نوعی بازگشت به دوران کودکی برای نشان دادن علاقه است. ممکن است وسیله‌ای را از شما کش برود یا سعی کند شما را عصبانی کند.

نشانه های دوست داشتن مردان

پیشنهاد مطالعه: مطلب چرا بیشترین درخواست طلاق از جانب زنان است؟ را بخوانید.

۳ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در ۷:۲۱ ب٫ظ

  بسیارعالی

  پاسخ

  • مونا اصفهانی

   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۲۸ ق٫ظ

   خیلی ممنونیم از حضور ارزشمند شما دوست عزیز🌹🌹🌹

   پاسخ

 2. ناشناس

  ۶ مهر ۱۴۰۱ در ۶:۳۵ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…