این گیاهان آپارتمانی همیشه گل دارند

۱۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گیاهان همیشه گل‌دار آپارتمانی برای کسانی که می‌خواهند شادابی و نشاط در خانه‌شان همواره به چشم بخورد گزینه مناسبی است.
گیاهان آپارتمانی همیشه گل دار

گیاهان همیشه گل‌دار آپارتمانی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کنند. این گیاهان در همه حال گل دارند و زیبایی خود را حفظ می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید که گیاهان آپارتمانی همیشه گل دار کدام‌ها هستند و کدام یک برای خانه شما مناسب هست با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید.

گل آنتوریوم همیشه گل دار

گل آنتوریوم گیاهی زیباست و همچنین از آن دسته از گیاهانی است که همیشه گل دارد. شما می‌توانید از این گیاه در خانه خود به راحتی نگهداری کنید. اگر می‌خواهید از این گیاه در آپارتمان خود نگهداری کنید بهتر است تا مکانی نورگیر را برای آن در نظر داشته باشید.
گیاه آنتوریوم گیاهی است که برای گل‌دهی به نور متوسط نیاز دارد، نه در آن حد که گیاه بسوزد، نه در حدی که نور به گیاه نرسد. اما نور کم رسیدن به این گل به این معنی نیست که از بین نمی‌رود بلکه گل‌دهی خوبی ندارد. پس اگر می‌خواهید تنها گیاه شاخ و برگ داشته باشد می‌توانید نوردهی به این گیاه را کم کنید.

گیاهان آپارتمانی همیشه گل دار

گل ارکیده دلربا و زیبا

گل ارکیده یکی از زیباترین گیاهان همیشه گل دار آپارتمانی است که می‌توانید در خانه خود داشته باشید. انواع رنگ‌بندی که این گل دارد بسیار متنوع است، خیلی از خانم‌های خانه‌دار در نگاه اول عاشق این گل می‌شوند.

نگهداری از این گیاه بسیار ساده است و نیاز به مراقبت زیاد ندارد، از این رو برای کارمندان که وقت زیادی برای نگهداری از گل‌ها و گیاهان ندارند نگهداری از این گیاه توصیه خوبی است. بهتر است تا گل ارکیده را در ظرف شفاف نگهداری کنید. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی به مطلب این گیاهان آپارتمانی به نور نیاز ندارند سر بزنید.

گیاهان آپارتمانی همیشه گل دار

آزالیا دارای گلبرگ‌های خاص

کسانی که به گیاهان پرپشت علاقه دارند و می‌خواهند تمامی گلدان‌ها از گل پر شود، این گل بهترین انتخاب برای آن‌ها است. این گل را می‌توانید در رنگ‌های سفید، سرخابی و صورتی خریداری کنید.

برای نگهداری از آزالیا باید یادتان باشد که هر روز این گل را آبیاری نمایید، آزالیا نور زیادی می‌خواهد و برای سرحال ماندن و شادابی بهتر است تا غبار پاشی بر روی آن را فراموش نکنید. نگهداری از گیاه آزالیا نسبت به سایر گیاهانی که معرفی کردیم سخت‌تر است.

آزالیا دارای گلبرگ‌های خاص

پیشنهاد مطالعه: مطلب با این ایده‌ها دکور خانه را بهاری کنید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

لوکس‌ترین پرده‌ها برای دکور خانه شما

پرده‌های لوکس برای صاحبخانه‌هایی مناسب است که ظریف‌پسند بوده و طرفدار پرده‌های شیک و خاص ب…