۷ راهکار بی‌نظیر دور کردن انرژی منفی از خانه

۱۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای دوری هرچه بیشتر از این انرژی‌های منفی، در شرایطی که عده‌ای مجبور به خانه‌نشینی هستند، با چند راهکار ساده فضای خانه خود را به مکانی آرامش‌بخش همراه با انرژی‌های مثبت تبدیل کنید.
روش های پاکسازی منزل از انرژی منفی

گاهی وقت‌ها احساس می‌کنیم فضای خانه ما سنگین است. در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم به بیان روش های پاکسازی منزل از انرژی منفی بپردازیم تا رنگ و بویی آرامش‌بخش را به خانه خود منتقل کنید.

کاری کنید هوای تازه به داخل خانه بیاید

یک از روش‌های پاکسازی منزل از انرژی منفی باز کردن تمام پنجره‌ها است. حتی اگر بیرون سرد هم باشد پنجره‌ها را باز کنید و اجازه دهید هوا داخل خانه بیاید. هوای تازه همه چیز است تا وقتی جریان دارد پتوها و بالش‌ها را در آن تکان دهید.

روش های پاکسازی منزل از انرژی منفی

در خانه کمی عود بسوزانید

این رایحه همراه با دود مانند تمرین فکری و مدیتیشن است، پس چرا در خانه آن را امتحان نکنیم؟ عود باعث افزایش انرژی می‌شود و بیشتر برای تمرین مدیتیشن از آن استفاده می‌شود، چون فضایی آرامش‌بخش را حکمفرما می‌کند.

مطمئن شوید که چیزهای خراب را یا تعمیر می کنید یا دور می اندازید

چیزهای شکسته و خراب با خود انرژی منفی وارد خانه می‌کنند پس هرچه زودتر یا تعمیرشان کنید یا اگر ارزش تعمیر کردن ندارند از آن‌ها خلاص شوید. با این کار در واقع به بهتر شدن فضای زندگی خود کمک کرده‌اید.

روش های پاکسازی منزل از انرژی منفی

در اطراف خانه روغن طبیعی پرتقال پخش کنید

یکی از روش های پاکسازی منزل از انرژی منفی استفاده از روغن پرتقال است. اگر حس می‌کنید چیزی در رایحه پرتقال وجود دارد که شما را به یاد لبخند و طلوع خورشید می‌اندازد باید بگویم تنها نیستید. این کار نه تنها انرژی منفی را از بین می‌برد، بلکه باعث بهبود خلق و خو نیز می‌شود. می‌توانید مقداری از این روغن را در آب بریزید و یا از اسپری روغن طبیعی پرتقال استفاده کنید.

از ورودی خود محافظت کنید

درها و پنجره‌های رو به بیرون مانند ورودی‌های انرژی عمل می‌کنند. برای تصفیه کردن این نقاط متخصصان توصیه می‌کنند که داخل یک سطل آب، آب لیمو، نمک و سرکه سفید بریزید، و سپس به در و پنجره‌های خانه از این ترکیب بمالید. پس از این کار جلوی تمام ورودی‌های خانه مقداری نمک دریایی بریزید و رویشان را با پادری بپوشانید این کار از ورود نیروی منفی به خانه جلوگیری می‌کند. نکات بیشتر در مورد چیدمان ورودی را در مطلب ترفندهای کاربردی برای زیباکردن ورودی منزل بخوانید.

ورودی منزل

بدون معطلی شلوغی‌ها را جمع کنید

تا به حال دقت کرده اید وقتی روی یک میز را جمع می‌کنید چه حس خوبی دارد؟ اشیا از خود انرژی فراوانی بیرون می‌دهند که از نظر ذهنی، فیزیکی و احساسی بر روی ما اثر می‌گذارند. طرح‌های شلوغ نیز می‌توانند باعث خستگی ذهن و همچنین بالا رفتن استرس شود. پس تا می‌توانید سادگی و نظم را به فضای منزل بیاورید. مطالب بیشتر در مورد نظم‌دهی منزل را در مطلب رازهای طلایی برای نظم‌دهی به چیدمان خانه بخوانید.

خانه را منظم کنید

از رنگ‌های خنثی استفاده کنید

رنگ‌های تیره و غنی سرشار از شخصیت هستند. اما گاهی وقتی زندگی شما را حسابی خسته کرده تاثیر این رنگ‌ها برای ایجاد فضایی آرامش‌بخش کاملا برعکس می‌شود. از هر چیز تیره‌ای دور بشوید چون حس منفی انتقال می‌دهد و همچنین باعث می‌شود فضا کوچک‌تر به‌نظر بیاید.

رنگ‌های خنثی در چیدمان منزل

پیشنهاد مطالعه: مطلب نکات طلایی برای حفظ زیبایی و دوام پرده‌های خانه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

هرگز از این وسیله در دکور منزل استفاده نکنید

وقتی بدون برنامه‌ریزی نباید شروع به تغییر چیدمان و دکوراسیون در منزل کنید بی‌شک چون اشتباه…