ایده‌های شیک و جذاب نصب تابلو بر دیوار

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نیازی نیست که برای تنوع دست به عوض کردن اجزای بزرگ و اصلی خانه بزنید. یک بار امتحان کنید و تغییرات ایجاد شده توسط تابلو ها را در خانه تان ببینید.
اصول نصب تابلو بر دیوار 

هنگامی که تصمیم می گیریم تغییری در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنیم، متوجه مبلمان، فرش و یا شاید پرده‌ها خواهید شد. این بار می‌خواهیم به شما یادآوری کنیم که از اهمیت وسایل دکوری در خانه غافل نشوید. تغییر و یا اضافه کردن چند تابلو به دیوارها می تواند حال و هوای جدیدی را به خانه شما ببخشد. در این مطلب از مجله دلتا نکته ها و اصول نصب تابلو بر دیوار در منزل را با شما مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نصب چند تابلو کنار هم

اگر قصد دارید چندین تابلو را در کنار هم بر روی یک دیوار نصب کنید، بهتر است تابلوهایی که رنگی روشن‌تر دارند را در بالا و آن‌هایی که رنگ تیره‌تر دارند را در پایین قرار دهید.

اصول نصب تابلو بر دیوار 

تابلوهای بزرگ

تابلوهای بزرگ را بر دیوارهای اصلی نصب کنید. اگر در هنگام خرید انتخاب شما تابلویی بزرگ بوده است، بهتر است به این نکته توجه کنید.

سبک هماهنگ تابلوها

در فضایی مشخص، مانند نشیمن یا اتاق خواب، سعی کنید که از موضوعات و سبک‌های هماهنگ در تابلوها استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که وحدت در دکوراسیون خانه شما احساس شود.

نورپردازی تابلوها

از اصول نصب تابلو بر دیوار استفاده از نورپردازی بر روی تابلوها است که تاثیرگذاری آن‌ها را دو چندان می‌کند. در صورت امکان این شرایط را تابلوی جدید خود فراهم کنید. در غیر این صورت در انتخاب محل نصب آن دقت کنید و مناسب‌ترین مکان را بیابید.

ایجاد تقارن

با توجه به سبک کلی دکوراسیون داخلی منزل شما توجه به حفظ تقارن و یا تناسب در نصب تابلوها یکی از نکات کلیدی و مهم است.

اصول نصب تابلو بر دیوار 

استفاده از تابلوهای عمودی

اگر ارتفاع دیوارها در خانه شما کم است، نصب تابلوهای عمودی به بلندتر نشان دادن آن‌ها کمک بسیاری خواهد کرد.

مکان نصب تابلو

یکی از مکان‌های مناسب برای نصب تابلوها دیوار پشنت کاناپه در نشیمن شما است. اما توجه داشته باشید که اندازه قاب نباید بزرگ‌تر از اندازه طول کاناپه باشد.

مکان نصب تابلو

پیشنهاد مطالعه: مطلب نکاتی که باید در مورد مدل فرش آشپزخانه بدانید را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این وسایل اضافه را سریعا از خانه دور بریزید

اگر کمی از مرتب کردن خانه غافل شوید، می‌بینید که با گذر زمان، آنقدر وسایل اضافه در خانه شم…