کدام رنگ کوسن مناسب مبلمان شماست

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مبل‌ها را بسته به سلیقه خود می‌توانید با کوسن‌های متفاوت دیزاین کنید. این امر بسته به سلیقه و چیدمان داخلی شما دارد. با معرفی بهترین راه‌های ست کردن کوسن با مبل همراه ما باشید تا کوسن‌های مطابق با هارمونی رنگ منزل خود را راحت‌تر انتخاب کنید.
ایده‌ های چیدمان کوسن روی مبل

اینکه از چه کوسنی برای چه چیدمانی استفاده کنیم، به نوع سبک دکوراسیون داخلی خانه شما مربوط می‌شود. با مجله دلتا همراه باشید تا شما را با جدیدترین ایده‌ های چیدمان کوسن روی مبل آشنا شویم. بعد از مطالعه این مطلب شما خواهید توانست بهترین نوع کوسن را برای مبلمان خود انتخاب کنید.

کوسن‌های رنگی برای مبلمان ساده

یکی از ایده‌ های چیدمان کوسن روی مبل این است که برای مبلمان ساده از کوسن‌های رنگی استفاده کنید. اگر مبل شما رنگ ساده و روشنی دارد، انتخاب ما برای شما کوسن‌های با رنگ جیغ است. بدون تردید کوسن‌های رنگ روشن در دکوراسیون بسیار مشهود است. از همین رو می‌توانید چیدمان داخلی خود را نیز با این سبک چیدمان تلفیق کنید.

ایده‌ های چیدمان کوسن روی مبل

کوسن برای مبلمان راه راه

اگر طرح مبلمان شما رنگی و راه راه است و نیاز به راهنمایی برای ترکیب رنگ آن با کوسن دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های رنگی استفاده کنید. کوسن‌های رنگی در کنار مبلمان رنگی به شما یک چیدمان سنتی را ارائه می‌دهد. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می‌توانید از گلدان‌های طبیعی در دکوراسیون خود استفاده کنید.

ایده‌ های چیدمان کوسن روی مبل

کوسن برای مبلمان گل‌دار

اگر مبلمان شما گل‌دار است، می‌توانید از دو ایده بهره بگیرید. در ابتدا به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های ترکیبی استفاده کنید. به این صورت که کوسن مبل گل‌دار را با گل مبل و کوسن ساده ترکیب کنید.

انتخاب دیگر شما استفاده از کوسن‌های رنگی ساده به صورت ترکیبی و تک رنگ است. همه این عوامل به سلیقه شما و فضای اطراف شما  بستگی دارد. به عنوان مثال اگر علاقه‌مند به دکوراسیون شلوغ نیستید، می‌توانید از کوسن‌هایی که هارمونی رنگ آن با مبل هماهنگ بوده و به صورت ساده طراحی شده، استفاده کنید.

کوسن برای مبلمان گل‌دار

ست کردن کوسن با مبل طوسی رنگ

همانطور که در این تصویر می‌بینید این مبل طوسی رنگ ساده، با کوسن‌هایی به رنگ زیبا ست شده و یک دکوراسیون ایده‌آل را به ارمغان آورده است. بنابراین می‌توانید از انواع کوسن‌های رنگی برای این مبل استفاده کنید.

کوسن با مبل طوسی رنگ

کوسن سفید و مبل سفید

شاید تمایل به استفاده رنگ‌ها نداشته باشید و استفاده از مبل سفید را به هر مبل دیگری ترجیح دهید. برای اینکه سادگی فضای شما به خوبی حفظ شود به شما استفاده از کوسن‌های مترداف با مبل و فضا را پیشنهاد می‌کنیم. این امر سبب می‌شود هارمونی رنگ موجود در فضا به هم نخورد و آرامشی که مد نظر شما است در چیدمان منزل شما به‌خوبی حفظ شود.

کوسن سفید و مبل سفید

مبلمان آبی و کوسن‌های رنگی

برای مبل‌های رنگ روشن توصیه ما استفاده از رنگ‌های روشن و جیغ است. در صورتی‌که تمایل به چیدمان شلوغ و رنگارنگ نداشته باشید، همانند تصویر زیر می‌توانید از کوسن‌های مشابه با مبل بهره ببرید. استفاده از کوسن‌های رنگ شاد و رنگی در دیزاین زیر سبب شده است شما یک دکوراسیون زیبا و آرامش‌بخش را تجربه کنید.

مبلمان آبی و کوسن‌ های رنگی

پیشنهاد مطالعه: مطلب ایده‌های چیدمان مبل در نشیمن را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۶ روشی که سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر می‌کند

می‌توانید با چند تکنیک ساده کاری کنید که فضای سرویس بهداشتی کوچک شما بزرگ‌تر به‌نظر برسد. …