۵ ایده جذاب و کم‌هزینه تزیین منزل با کوسن

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تا حالا برای شما پیش آمده بخواهید تغییر فوری در دکوراسیون منزل خود بوجود بیاورید اما وقت و هزینه کافی برای این کار نداشته باشید؟ تا انتهای مطلب همراه ما باشید.
تزیین منزل با کوسن

تزیین منزل با کوسن یک راه عالی برای طراحی منزل شما است. اگر این روش به درستی اجرا شود کوسن‌ها می‌توانند به اتاق جذابیت داده و عناصر موجود در دکوراسیون را هماهنگ نموده و به منزل خود حس و ظاهری زیبا ببخشند. در این مطلب از مجله دلتا به شما خواهیم گفت چگونه از کوسن برای تزئین دکوراسیون خود استفاده کنید.

از گوشه و کنج‌های منزل خود بهترین استفاده را بکنید

با یک گوشه شروع کنید، گوشه‌های رها شده منزل با استفاده از تعدادی کوسن برای تزئین می‌توانند به جای دنجی برای مطالعه یا استراحت کردن تبدیل شوند، آن هم فقط حتی می‌توانید قالیچه پهن کرده و چند کوسن روی آن بیندازید و گوشه کوچک و آرام برای خودتان درست کنید.

تزیین منزل با کوسن

از کوسن برای تزئین مبلمان قدیمی غافل نشوید

می‎‌‌توانید از کوسن‌ها برای دنج کردن مبل و تغیر حس و ظاهر آن استفاده کنید. اگر برای تزیین منزل با کوسن استفاده کنید آن‌ها می‌توانند فورا به مبل شما ظاهری جذاب ببخشند. برای ایجاد فضایی آرامش‌بخش می‌توانید کوسن‌ها را یک گوشه بگذارید.

همچنین برای ایجاد مدلی رسمی آن‌ها را به‌طور قرینه و پراکنده بچینید. در مورد تعداد کوسن‌ها هم باید گفت که برای موقعیتی رسمی تعداد کوسن‌های زوج و برای موقعیتی معمولی و عادی از تعداد کوسن‌های فرد استفاده کنید.

تزیین منزل با کوسن

استفاده از کوسن برای تزئین اتاق خواب

به اتاق خواب اهمیت بدهید، شما می‌توانید از رویه‌ کوسن پنبه‌ای برای جلوه کردن در اتاق خواب خود استفاده کنید. به دنبال رویه کوسنی باشید که با بقیه‌ اتاق خواب در تضاد باشد تا به جذابیت اتاق اضافه کنید. برای بیشتر جلوه کردن می‌توانید از رنگ‌های شاد و جیغ استفاده کنید.

کوسن برای تزئین اتاق خواب

هرگز صندلی‌ها را رها نکنید!

با یک جفت کوسن برای تزئین علاوه بر اینکه به صندلی قدیمی ظاهری تازه می‌بخشید، می‌توانید برای دادن حسی کاملا جدید به دنبال یک رنگ و بافت متضاد باشید. حتی اضافه کردن یک کوسن به صندلی‌های ناهارخوری هم می‌تواند ایده‌ خوبی باشد. این کار به دنج بودن و راحتی صندلی‌ها اضافه می‌کند. حتی در زمینه‌ صندلی‌های دسته‌دار یا صندلی‌های گهواره‌ای قدیمی، با استفاده از کوسن‌ها می‌توانید با صرفه‌ اقتصادی جذابیت و زیبایی‌ دو چندان اضافه کنید.

تزیین خانه با کوسن

قالیچه‌ها را نیز با کوسن تزئین کنید

رویه‌های کوسن سفارشی علاوه بر افزایش جذابیت مبلمان‌ شما می‌توانند به عنوان یک اکسسوری‌ عالی برای قالیچه‌ها باشند. اگر به قالیچه‌ای که روی زمین است علاقه داشته و آن‌جا جای راحت و آرامی برای شما است، با اضافه کردن چند کوسن به آن می‌توانید از این پس اوقات چای‌خوری آرامش بخش‌تری را تجربه کنید.

تزیین قالیچه با کوسن

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز این ۵ کار را در چیدمان خانه انجام ندهید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۶ روشی که سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر می‌کند

می‌توانید با چند تکنیک ساده کاری کنید که فضای سرویس بهداشتی کوچک شما بزرگ‌تر به‌نظر برسد. …