ایده‌های جذاب رنگ سفید در دکوراسیون منزل

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ایده‌های بسیار متنوعی برای استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون منزل وجود دارد. برای طراحی چنین دکوراسیون‌هایی کافی است این مطلب را تا انتها بخوانید.
رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی پر کاربرد است. کمتر خانه‌ای را می‌توان پیدا کرد که از این رنگ در فضای داخلی آن استفاده نشده باشد. در واقع شما در دکوراسیون سفید منزل خود، به راحتی و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید هر رنگ و نقشی که به آن علاقه دارید را به‌کار ببرید. در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم ایده‌های ترکیب رنگ سفید با رنگ‌های مختلف را به شما معرفی کنیم.

با ترکیب سفید و بنفش به دکوراسیون خانه خود جذابیت دهید

بنفش با جلوه اسرارآمیز و جادویی که دارد، دکوراسیون منزل سفید شما را از یکنواختی درمی‌آورد و به آن جذابیت می‌دهد. توجه داشته باشید که در اجرای این نوع دکوراسیون، باید از سفید به نسبت بیشتری از بنفش استفاده کنید. مثل نشیمن زیر که سقف و پرده سفید است و مبل‌های تک نفره و کوسن‌ها بنفش خریداری شده‌اند.

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

سفید و خاکستری، ترکیب رنگی خنثی و مدرن

در کنار سفید از رنگ خنثی تیره، مثل خاکستری نیز می‌توانید استفاده کنید. اما باید بدانید که استفاده بیش از حد از این دو رنگ، جلوه بسیار ساده و بی‌روحی به فضای منزل شما می‌دهد. پس باید در به‌کار بردن آن‌ها دقت کنید. برای جلوگیری از فضایی بی‌روح پیشنهاد می‌کنیم که مانند تصویر زیر، با تابلوهای دکوری، کوسن و فرش یا پرده‌های طرح‌ و نقش‌دار، به فضا حس پویایی و جنب و جوش را انتقال دهید.

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

با دکوراسیون قهوه‌ای و سفید، فضایی متعادل در خانه خود ایجاد کنید

توجه داشته باشید که گرمای قهوه‌ای، حس سردی سفید را خنثی می‌کند و فضایی متعادل در خانه شما ایجاد می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم برای دیزاین خانه سفید خود با رنگ قهوه‌ای، علاوه بر رنگ‌های شیمیایی، از مصالح طبیعی مثل چوب و چرم نیز استفاده کنید که زیبایی منزل شما را چند برابر می‌کنند.

دکوراسیون قهوه‌ای و سفید

قهوه‌ای و سفید دو رنگ خنثی هستند و در کنار آن‌ها بهتر است رنگ‌های جسورانه و شاد را نیز به‌کار ببرید. برای مثال نارنجی و قهوه‌ای با هم هماهنگی و آبی و قهوه‌ای با هم تضاد دارند که به خوبی از آن‌ها در نشیمن زیر استفاده شده است.

سفید و سبز، ترکیب پاکیزگی و سلامتی

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی نماد پاکی و سبز نماد سلامتی است و یکی از ایده‌های زیبا برای دکوراسیون داخلی سفید خانه شما این است که از سبز در آن استفاده کنید.

سفید و سبز ترکیب پاکیزگی و سلامتی

برای مثال، مانند نشیمن زیر می‌توانید تنها یک دیوار را سبز و باقی دیوارها را سفید نقاشی کنید. باید بدانید این تکنیک در دکوراسیون، برای تاکید و بهتر نمایش دادن نقطه کانونی فضا، مثل تلویزیون یا تخت‌خواب کاربرد دارد.

با زرد و طلایی، دکوراسیون سفید منزل خود را پر انرژی و مجلل کنید

رنگ زرد به دکوراسیون سفید منزل شما انرژی می‌دهد و رنگ طلایی آن را لوکس و مجلل جلوه می‌دهد. اما بهتر است در استفاده از این دو رنگ زیاده‌روی نکنید و آن‌ها را با دکوری و اکسسوری‌های محدود و کم وارد فضا کنید.

سفید در دکوراسیون داخلی

پیشنهاد مطالعه: مطلب نکاتی ساده برای افزایش نور در دکوراسیون نشیمن را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۸ ترفند عالی برای از بین بردن بوی غذا در خانه

بوی غذا پیچیده توی فضا خانه، از مواردی است که بسیاری از خانم‌ها در طول روز با آن درگیر هست…