دکور دیوار تلویزیون با ایده‌هایی بسیار شیک

۴
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بعد از ورود به منزل اولین چیزی که جلب توجه می‌کند، فضای اختصاص یافته به تلویزیون و دکور آن است. برای طراحی دیوار پشت تلویزیون الگوهای زیادی پیشنهاد می‌شود. با ما همراه باشید.
دکور دیوار پشت تلویزیون

دکوراسیون فضای مربوط به تلویزیون یکی از دکوراسیون‌های خاص در طراحی منزل است. قسمت طراحی شده این دکوراسیون در فضای منزل اگر چه بسیار اندک است اما نمود بسیار زیادی دارد. رنگ دیوار پشت تلویزیون نیز جزئی از همین دکوراسیون است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان ایده‌هایی برای دکور دیوار پشت تلویزیون پرداخته می‌شود.

رنگ دیوار پشت تلویزیون

انتخاب رنگ و نمای مناسب برای زمینه پشت تلویزیون اهمیت زیادی دارد. تلویزیون معمولا در اتاق پذیرایی قرار می‌گیرد و فضایی که به خود اختصاص می‌دهد به عنوان مرکز خانه شناخته می‌شود.

دکور دیوار پشت تلویزیون

برای انتخاب رنگ دکور دیوار پشت تلویزیون می‌توانید آزادانه عمل کنید و بهتر است در این انتخاب از رنگ‌های شاد استفاده کنید تا محدوده ال‌سی‌دی به‌صورت برجسته و متمایز نمایان گردد. رنگ‌های متضاد با تلویزیون نیز گزینه مناسبی برای رنگ دیوار پشت میز تلویزیون هستند. بیشتر تلویزیون‌ها مشکی رنگ هستند بنابراین در هر رنگی به‌جز رنگ‌های بسیار تیره به خوبی نمایان می‌شوند.

ایده‌های برجسته‌سازی دیوار

چرا در محدوده فضای مربوط به تلویزیون برجسته‌سازی انجام می‌شود؟

این محدوده در اتاق پذیرایی قرار دارد و در دید همگان قرار می‌گیرد. فضای مربوط به تلویزیون یک فضای هدایت‌گر برای چشم محسوب می‌شود و ما در طی شبانه روز، به این محدوده توجه بسیاری می‌کنیم. در ادامه به معرفی ایده‌هایی برای برجسته‌سازی دکور دیوار پشت تلویزیون می‌پردازیم.

کاغذ دیواری

از جمله الگوهایی است که افراد علاقه زیادی به استفاده از آن دارند. طرح‌های زیبایی می‌توان برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون در نظر گرفت.

دکور دیوار پشت تلویزیون

رنگ‌آمیزی

گاهی ترجیح داده می‌شود به جای استفاده از الگوهای کاغذ دیواری، از رنگ‌های خاص و جذاب استفاده شود. رنگ دیوار پشت تلویزیون از نظر سبک طراحی و … با بقیه نقاط خانه متفاوت است. علت این تمایز نیز کاملا مشخص است. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با وسایل دور ریختنی نشیمن را تزیین کنید سر بزنید.

دیوار پشت تلویزیون

استفاده از تزئین و دکوری

برای تمایز این فضا از وسایل تزئینی و نورپردازی خاص، طرح‌های جذاب و شیک استفاده می‌شود. رنگ دیوار پشت تلویزیون به برجسته شدن این محدوده کمک می‌کند. به همین خاطر در این محدوده سعی می‌شود از رنگ‌های جذاب و گرم استفاده شود.

وسایل تزیینی در دکور

استفاده از رنگ‌های براق

استفاده از رنگ‌های براق گزینه قابل توجهی برای رنگ‌آمیزی است. می‌توانید زمینه مشکی را برای دکور دیوار پشت تلویزیون انتخاب کرده و رگه‌های سفیدی را بر روی دیوار رنگ‌آمیزی شده نقاشی کنید. به این ترتیب این تیرگی متعادل می‌شود و ترکیب زیبایی را با تلویزیون ایجاد می‌کند.

استفاده از رنگ‌های براق

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی گل‌های زیبا دارند را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

سقف خانه یکی از بخش‌هایی است که در دلگیر و گرفته بودن خانه یا برعکس، بزرگ و دلپذیر بودن خا…