خانه دکوراسیون نشیمن کوچک را چطور بزرگ‌تر جلوه دهیم؟

نشیمن کوچک را چطور بزرگ‌تر جلوه دهیم؟

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
همیشه از تبدیل اتاق نشیمن به مکانی رسمی و کاملا خنثی دوری کنید.
چیدمان نشیمن کوچک

اگر جز افرادی هستید که در آپارتمان‌های کوچک زندگی می‌کنند و در تلاشید تا اتاق نشیمن کوچک خود را طراحی کنید، این مطلب از مجله اینترنتی دلتا را با موضوع چیدمان مناسب نشیمن کوچک از دست ندهید.

چیدمان مناسب نشیمن کوچک

راهکارهایی برای بزرگتر نشان دادن اتاق نشیمن کوچک وجود دارد؛ پس با ما، با طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن کوچک همراه باشید:

استفاده از آینه

شاید شما هم تابه حال چشم‌تان به آینه‌ای در اتاق نشیمن خورده باشد. استفاده چندین و چند باره از آینه در اتاق نشیمن تصادفی نیست. طراحان فضاهای داخلی اصرار دارند که به منظور افزودن فضای بصری به اتاق‌های نشیمن کوچک، از آینه استفاده کنند و آن را یکی از مهم‌ترین ترفندهای بزرگتر نشان دادن خانه می‌دانند.

بیشتر از رنگ‌های پاستلی خنثی استفاده کنید

متاسفانه، در طراحی اتاق نشیمن کوچک اکثرا نمی‌توان از رنگ‌های تیره و جسورانه استفاده کرد. در عوض، انتخاب یک رنگ هماهنگ برای تمام اتاق، چشم‌اندازی به اتاق می‌بخشد که انگار دیوارها به سمت عقب هل داده شده‌اند.

چیدمان نشیمن کوچک

از مبلمان پنج نفره یا کمتر استفاده کنید

اتاق نشیمن کوچک منزل شما حتی با مبلمان کم‌تر و صندلی‌های ساده هم زیبا به نظر می‌رسد. بنابراین سعی کنید از ترکیب و طراحی استفاده کنید که برای اتاق شما مناسب‌تر باشد. مبل‌هایی که قابلیت تا شدن دارند، گزینه‌های مناسبی برای انتخاب در اتاق‌های نشیمن کوچک هستند.

گل و گیاه را فراموش نکنید

گیاهان حتی بیشتر از آینه و تابلوهای نقاشی عمل می‌کنند و عمق بیشتری به اتاق نشیمن اضافه می‌کنند. بهترین مکان برای قرار دادن گیاه آپارتمانی در طراحی اتاق نشیمن کوچک، گوشه اتاق یا پشت و کنار بزرگ‌ترین مبلمان اتاق است.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات بیشتر، مطلب “از کدام نوع مبل در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟” را در مجله دکوراسیون دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

آشپزخانه رویایی خود را طراحی کنید!

دکوراسیون آشپزخانه قطعا یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هر خانه ای باید به آن توجه زیادی …