خانه دکوراسیون چیدمان میز ناهارخوری، ایده‌هایی برای جذابیت آن

چیدمان میز ناهارخوری، ایده‌هایی برای جذابیت آن

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
میز ناهارخوری از وسایلی است که این روزها در تمام خانه‌های مدرن وجود دارد. این میزها در اندازه‌ها و مدل‌های گوناگونی وجود دارند و که تاثیری متفاوت بر زیبایی آشپزخانه یا فضای غذاخوری می‌گذارد.
چیدمان میز نهارخوری در منزل

انتخاب میز ناهارخوری و دکوراسیون میز ناهارخوری معمولا با وسواس خاصی انجام می‌شود. جالب است بدانید که میز ناهار خوری شما می‌تواند از آن چیزی که هست، جذاب‌تر جلوه کند. برای این که صاحب یک فضای غذاخوری زیبا و متفاوت شوید، پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با ایده‌هایی برای چیدمان میز ناهارخوری در منزل که مجله دلتا برای شما انتخاب کرده همراه باشید.

چیدمان میز ناهارخوری در منزل با استفاده از چشم انداز

یکی از راه‌هایی که می‌توانید دکوراسیون میز ناهارخوری را شیک و متفاوت انجام دهید، استفاده از چشم انداز پنجره آشپزخانه یا سالن غذاخوری است. اگر یک چشم انداز زیبا و فریبنده در اختیار دارید، میز ناهارخوری خود را در نزدیکی پنجره قرار دهید و سعی کنید تا جایی که ممکن است بی‌خیال پرده و کرکره شوید.

دکوراسیون میز نهارخوری

ایجاد فضای دنج با دکوراسیون میز نهارخوری

یک فضای ناهارخوری دنج و دوست داشتنی می‌تواند گزینه ایده آل خیلی از افراد باشد. ایجاد چنین فضایی برای غذاخوری‌تان نمی‌تواند زیاد سخت باشد. اگر یک گوشه خالی و آماده برای قرار دادن میز خود در اختیار دارید، بیش از این منتظر نمانید و برای داشتن یک فضای غذا خوری دنج دست به کار شوید.

 چیدمان میز ناهارخوری در منزل با ادامه دادن کانتر

برای منازلی که فضای کافی و مجزا جهت قرار دادن میز ناهارخوری در اختیار ندارند، استفاده از امتداد کانتر آشپزخانه برای ایجاد یک میز جمع و جور و مناسب، ایده جالبی است. در بسیاری از خانه‌های امروزی که دکوراسیون مدرن دارند، نیز فضای غذاخوری به همین شکل طراحی می‌شود.

چیدمان میز نهارخوری در منزل

راحت بودن

این شما هستید که می‌خواهید وعده‌های غذایی روزانه خود را پشت میز غذاخوری‌تان میل کنید؛ پس راحت و آسوده به طراحی و چیدمان میز ناهارخوری در منزل فکر کنید. مدل‌های جدیدی از میزهای ناهارخوری به تازگی پا به عرصه گذاشته‌اند که فضای نشستن به دور آن‌ها به دو صورت وجود دارد. این فضا شامل یک سری صندلی ناهارخوری می‌شود که در یک طرف قرار گرفته و در طرف دیگر یک مبل راحتی بزرگ و چند نفره دارند که دقیقا مقابل صندلی‌ها قرار می‌گیرند.

پیشنهاد مطالعه: اگر خانه‌ای کوچک دارید تخت‌خواب تاشو، خوب و کارآمد یا خطرناک؟! را در مجله دکوراسیون دلتا از دست ندهید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

آشپزخانه رویایی خود را طراحی کنید!

دکوراسیون آشپزخانه قطعا یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هر خانه ای باید به آن توجه زیادی …