۵ ترکیب رنگ زیبا با سفید برای دکوراسیون

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
از خصوصیات رنگ سفید این است که باعث می‌شود نور در فضا منعکس شده و محیط زندگی را روشن و دلبازتر کند.
رنگ سفید در دکوراسیون

ترکیب رنگ‌ها با سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون، رنگی خنثی، روشن و از محبوب‌ترین رنگ‌ها در طراحی داخلی است. این رنگ در همه منازل به چشم می‌خورد و معمولا غالب است. البته باید توجه کرد که استفاده بیش از حد از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی و ترکیب آن با رنگ‌های بسیار روشن می‌تواند سبب بی‌روح شدن فضا شود. به همین خاطر بهتر است در انتخاب خود دقت داشته باشید. رنگ‌های متنوعی را می‌توان در کنار سفید برای طراحی داخلی منزل به کار برد، اما برخی از این رنگ‌ها جذاب‌ترند. در این نوشتار از مجله دلتا بهترین پالت‌های رنگی در ترکیب با سفید را معرفی خواهیم کرد.

سفید و کرمی

برای کسانی که دوست دارند فضایی سرشار از آرامش را در منزل خود تجربه کنند، رنگ کرمی می‌تواند گزینه مناسبی در کنار سفید باشد. سفید، رنگی روشن است و استفاده از آن در مجاورت یک رنگ روشن دیگر مثل کرمی باعث می‌شود فضایی پرنور و آرام‌بخش داشته باشید.

ترکیب سفید و کرم در دکوراسیون

سفید و طلایی

اگر بپرسید چه رنگی برای ترکیب با رنگ‌های متالیک بهتر است، بدون شک خواهیم گفت سفید. رنگ‌های متالیک که طلایی، نقره‌ای و مسی هستند، درخششی دارند که در کنار سادگی رنگ سفید خیلی بیشتر به چشم می‌آید.

ترکیب سفید و طلایی در دکوراسیون

سفید و بنفش

بنفش را می‌توان از آن دسته رنگ‌ها دانست که هر کسی برای انتخاب آن شجاعت کافی ندارد. حتی کسانی که رنگ بنفش را دوست دارند هم در استفاده از این رنگ در طراحی داخلی منزل خود دچار تردید هستند. اما اگر این رنگ را دوست دارید، نگران نباشید، زیرا رنگ سفید چاره مشکل است. سفید در ترکیب با بنفش، فوق‌العاده خواهد بود و اگر کمی بیش‌تر به قضیه فکر کنید، متوجه خواهید شد که تقریبا تنها انتخاب معقولانه است.

ترکیب سفید و بنفش در دکوراسیون

سفید و آبی

آبی، خصوصا آبی آسمانی از رنگ‌های آرام‌بخش و دوست داشتنی است و بدون شک از زیباترین رنگ‌هایی است که در ترکیب با سفید به کار می‌رود. به کار بردن رنگ آبی روشن در کنار سفید می‌تواند این خصوصیت را بیشتر نمود دهد.

ترکیب سفید و آبی در دکوراسیون

سفید و سبز

اگر رنگ سبز را در کنار رنگ سفید قرار دهید، می‌توانید طراوت و شادابی برگرفته شده از طبیعت را در کنار آرامش و روشنایی رنگ سفید داشته باشید که بی‌نظیر است. یک خانه که با رنگ‌های سفید و سبز دکوراسیون شده است، فضایی خواهد بود که خستگی‌ها و تنش‌های روزمره را از شما می‌گیرد و به جای آن، حس خوب سرزندگی و نشاط را هدیه می‌دهد.

ترکیب سفید وسبز در دکوراسیون

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب “رنگ بژ در طراحی داخلی را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز جلومبلی را شیک و مدرن کنید +ویدیو

آیا می‌دانستید با یک وسیله تزیینی می‌توانید میز جلومبلی را تزیین کنید؟ در این ویدیو از مجل…