ایده‌هایی برای دیزاین مبل‌ها

۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در حالی که نشیمن دارای وسایل دکوری زیادی است، هیچ چیز مهم‌تر و برجسته‌تر از مبل راحتی نیست.
دیزاین مبل

از کوسن‌های دکوری تا میز جلو مبل، هر روشی که برای تزیین مبل انجام دهید روی فضا و محیط خانه تاثیر خواهد گذاشت. شما با دیزاین مبل می‌توانید ظاهر جدیدی به دکوراسیون نشیمن خانه دهید در این نوشتار از مجله اینترنتی دلتا چند روش ساده برای دیزاین مبل عنوان شده است.

کوسن‎های دکوری برای دیزاین مبل راحتی

وقتی که نوبت به تزیین مبل می‌رسد، ببینید که آیا مبل شما به اندازه مورد نیاز کوسن دارد؟ شما باید کوسن‌هایی با انواع شکل‌ها و اندازه‌ها تهیه کنید. کوسن‌ها اجازه می‌دهند تا سبک دکوراسیون خانه بسیار خاص شود. یک قانون برای دیزاین مبل، استفاده از کوسن به تعداد عدد فرد است. دیگر ترفند فوق العاده برای کوسن‌های دکوری، ترکیب آن‌ها با انواع و اقسام سایز‌ها است. بزرگ‌ترین کوسن را نزدیک دسته مبل قرار دهید. اگر مقدور است یک کوسن نیز برای وسط مبل در نظر بگیرید که بسیار ایده خوبی می‌تواند باشد.

چیدمان مبلمان

پتوهای نازک دکوری برای دیزاین مبل راحتی

همه دوست دارند که با پتوهای مورد علاقه خود روی مبل استراحت کنند. این بهترین راه برای استراحت کردن است و همین طور یک عنصر عالی برای این که بخواهید مبل را دیزاین کنید. این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از این پتوها روی مبل به فضای اتاق حس و حال غیر رسمی می‌دهد.

دیزاین مبل با استفاده از میز کناری

اگر فضا خانه به شما اجازه می‌دهد از میزهای کوچک کنار مبل استفاده کنید تا جلوه بهتری به محیط خانه دهند و از آن میز نیز استفاده کاربردی کنید. این میز مکان بسیار مناسبی است برای قرار دادن لیوان چای و قهوه و حتی می‌توانید با قرار دادن یک گلدان زیبا روی آن منزل خود را زیبا کنید. ارتفاع میز کناری مبل باید حداقل تا قسمت نشیمن مبل باشد.

دیزاین مبل

استفاده از آباژور برای تزیین مبل

آباژور برای مبل یک عنصر دکوری عالی به شمار می‌آید، شما می‌توانید از آباژورهای رومیزی در کنار مبل استفاده کنید. این نکته را در نظر بگیرید که برای نشیمن‌هایی که دکوراسیون مدرن دارند و مبل‌ها به صورت بخش بخش و با فاصله زیاد از هم چیده شده‌اند، آباژورهای رومیزی چندان مناسب نیستند، بلکه باید از آباژورهای پایه بلند در این نشیمن استفاده کنید تا نور کافی برای تمام فضا ایجاد کند.

پیشنهاد مطالعه : برای آشنایی با انواع مختلف دستور پخت‌ها مانند سوپ پاستا ایتالیایی، مجله آشپزی دلتا را دنبال کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

یک بار برای همیشه به آشپزخانه خود نظم دهید

سازمان‌دهی و نظم دهی آشپزخانه را می‌توان فرآیندی دائمی دانست که در طول زمان، دچار تکامل و …