تزیین دیوار بالای تخت خواب با چند ایده جالب

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اتاق خواب‌ها همیشه قسمتی از خانه‌ها بودند که توجه زیادی به آن‌ها می شود و برای خرید وسایلی که در این اتاق به کار می‌رود معمولا هزینه و وقت زیادی صرف می ‌شود
تزیین دیوار بالای تخت خواب

تزیین پشت تخت خواب

وسایل اتاق خواب اهمیت زیادی دارند این موضوع که این وسایل به چه صورت چیدمان و طراحی کلی دکوراسیون اتاق خواب به چه نحوی انجام شود نیز حائز اهمیت است زیرا هرچه این اتاق جذاب‌تر و دلنشین‌تر باشد حسی که در افراد منزل به وجود می‌آورد قطعاً بیشتر و باعث زیباتر شدن فضا نیز خواهد شد. در این مقاله از مجله دلتا سعی داریم تا شما را با راهکارهای تزیین دیوار بالای تخت خواب آشنا کنیم .

تزیین پشت تخت خواب به کمک کاغذ دیواری

دیوار پشت تخت خواب شما می‌تواند جایگاهی باشد که با استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار و متنوع تزیین  و باعث زیباتر شدن فضای اتاق خواب شما شود. با تزیین کردن دیوار پشت تخت خواب می‌توانید باعث جلب توجه بیشتری به سمت تخت خواب اتاق هم بشوید. با ترکیب رنگ‌های متنوع در کاغذ دیواری اتاق خواب و روتختی می‌توانید ظاهر اتاق را زیباتر و دلنشین تر کنید.

اتاق خواب

تزیین پشت تخت خواب به کمک رنگ ها

اگر شما جزء افرادی هستید که روح شاعرانه و هنرمندانه‌ای دارید می‌توانید در دیوار پشت تخت خواب خود از یک سری طرح‌های هنری و زیبا همراه با نقش و نگارهای متنوع که با استفاده از رنگ های گوناگون اتاق تان را زیباتر می کند استفاده کنید. تاثیر گذار ترین وسیله ای که در اتاق خواب شما وجود دارد تخت خواب است. با تزیین دیوار‌های پشت تخت خواب می‌توانید باعث شوید که تخت بیشتر به چشم بیاید. به طور مثال شما می توانید دیوار پشتی تخت را یک دست مشکی کنید و پشتی تخت خواب را رنگ سفید و طرح‌های کوچک مشکی بزنید و با این کار باعث می‌شوید که ظاهر بسیار جذابی در اتاق حاکم شود .

تزیین پشت تخت خواب به کمک قاب‌های زیبا

در صورتی که جزو آن دسته از افرادی هستید که به سبک روستیک علاقه خیلی زیادی دارید و جز طرفداران آن محسوب می شوید می‌توانید یک قاب چوبی زیبا روی دیواری که پشت تخت خواب شما قرار دارد نصب کنید.

قاب‌های چوبی می‌توانند با دست‌ها و طبق خلاقیت و سلیقه خود شما هم ساخته شوند. اگر نگران این هستید که ساختن این طور قطعات چوبی از عهده شما بر نمی‌آید می‌توانید طرح خود را به یک نجار بدهید و از او بخواهید که برای شما قاب عکس چوبی مورد نظرتان را بسازد. افرادی که طرفدار سبک کلاسیک هستند و سعی دارند در دکوراسیون اتاق خواب خود این سبک را پیاده کنند  از رنگ‌های معمول در سبک کلاسیک می‌توانند برای دیوار پشت تخت خواب خودشان استفاده کنند .

دکوراسیون اتاق خواب

یکی دیگر از کارهایی که برای تزیین دیوار پشت تخت خواب می توانید انجام دهید قرار دادن تابلوها و قاب عکس هایی است که با ست و دکوراسیون کلی اتاق شما هم خوانی داشته باشد. به طور مثال اگر تم اصلی اتاق خواب شما رنگ‌های روشن است می‌توانید از رنگ‌های سفید و صورتی و طلایی برای تابلوها و دیوار پوش‌ها استفاده کنید که باعث زیباتر شدن اتاق خواهد شد.

تزیین پشت تخت خواب به کمک آینه

یکی دیگر از روش هایی که اخیراً باب شده است و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند استفاده از آینه های هندسی است که در دکوراسیون‌های مدرن می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.به علت استقبال مردم، این آیینه‌ها در طرح‌ها و سبک‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند که متناسب با اتاق خواب‌های کوچک تا بزرگ است.

طراحی اتاق خواب

در نظر داشته باشید که استفاده از آینه این حس را به مخاطب منتقل می‌کند که اندازه اتاق شما بزرگتر است و بازتاب تصویر فضا در آینه همه چیز را بزرگتر نشان می‌دهد اگر اتاق شما مرتب باشد تمیزی و جذابیت دوبرابر شده و در عین حال اگر اتاق نامرتبی داشته باشید وجود این آینه‌ها باعث می‌شود اتاق را آشفته‌تر از چیزی که واقعاً هست نشان دهد.

پیشنهاد مطالعه: قبل از خرید پرده اتاق خواب مطلب “انتخاب بهترین پرده اتاق خواب” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این کاغذ دیواری خانه شما را مدرن می‌کند

کاغذ دیواری‌ها در شخصی‌سازی فضاها عالی هستند و اغلب به‌عنوان گزینه‌ای برای افرادی که می‌خو…