جدیدترین کنسول آینه ای

۱
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کنسول آینه‌ای، یکی از انتخاب‌های افرادی است که به دنبال فضاها و دکوراسیون‌های لوکس هستند. میز کنسول اغلب در نشیمن یا پذیرایی استفاده می‌شود و به زیبایی و شیک بودن دکوراسون کمک می‌کند
کنسول آینه ای

حتما با مدل‌های مختلف و متنوع میز کنسول آشنایی دارید. مدل جدیدتر که طرفداران خاص‌تری را نیز به سمت جذب کرده، میز کنسول آینه ای است. در این قسمت از مجله دلتا به بررسی این نمونه می‌پردازیم و وسایل و دکوری‌های مناسب برای تزیین‌شان را معرفی می‌کنیم.

میز کنسول آینه ای جدید

این سبک میز کنسول برای فضاهای لوکس و کسانی که اهل تجملات هستند بسیار مناسب است. اما دقیقا به دلیل همین آینه ای بودن باید دقت زیادی در تزیین و چیدمان‌شان داشته باشید. علت آن هم در این است که آینه تمامی وسایل آن فضا را در خود منعکس کرده و می‌تواند منجر به شلوغی بیش از اندازه فضا شود.

کاربرد میز کنسول آینه ای

معمولا میزهای کنسول در قسمت‌های مختلف خانه، مانند نشیمن و پذیرایی استفاده می‌شوند و انتخاب این محل بستگی به نیاز افراد دارد. اما در مورد کنسول‌های آینه ای می‌توانیم کاربردهای خاصی‌تری را نیز در نظر بگیریم. این مدل‌ها به دلیل آینه ای بودن به روشن‌تر، دلبازتر و بزرگ‌تر نشان داده شدن فضا کمک کرده بنابراین برای این فضاها نیز مناسب هستند:

  • فضاهای کوچک و کم نور
  • راهروهای باریک بین فضاهای مختلف
  • ورودی آپارتمان‌های کوچک

تزیین میز کنسول آینه ای

برای تزیین این کنسول‌ها از چند نوع وسیله می‌توانیم استفاده کنیم:

  • وسایل لوکس:

وسایلی که مثل خود کنسول حالت آینه‌ای یا براق و درخشان دارند، باعث می‌شوند فضا لوکس‌تر نشان داده شود، اما دقت داشته باشید که تعداد کمی از این وسایل را به کار بگیرید تا مانع از شلوغ شدن فضا بشوید.

  • وسایل کریستال یا شیشه ای:

این وسایل همان لوکس بودن را ایجاد می‌کنند اما با سبک‌های امروزی هماهنگ‌تر هستند.

  • وسایل ساده و سرامیکی:

این وسایل بیش‌تر می‌توانند به رنگ سفید باشند و در ضمن از لوکس و تجملی بودن فضا خیلی کم می‌کنند.

میز کنسول آینه ای

نکته: پاف‌هایی که هم جنبه کاربردی دارند و هم جنبه تزیینی برای زیر این کنسول‌ها مناسب هستند. بهتر است برای این که با این کنسول‌ها و سبک لوکس‌شان هماهنگی داشته باشند از جنس مخمل انتخاب شوند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انواع کابینت مطلب “کابینت کلاسیک چیست” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گیاهان آپارتمانی که ماهی یکبار آب نیاز دارند

مراقبت و نگهداری از گیاهان در آپارتمان ممکن است کاری زمانبر بوده و برای همه مقدور نباشد به…