۲×۲ ؛ برترین آژانس دلتا در شهریور ۹۸ (+ویدئو)

۹
13
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
محمد تقوی مدیر عامل هلدینگ دلتا در سخنانی اظهار داشت: خوشحالم که پس از مدت های بسیارآژانس 2×2 موفق شد رتبه اول را در شهریور ماه به خود اختصاص دهد.
شهریور

۲×۲ برترین آژانس دلتا در شهریور  ۹۸ انتخاب شد.

در جشن ماهانه هلدینگ دلتا که چهارشنبه سوم مهر‎ماه برگزار شد آژانس ۲×۲ به عنوان آژانس برتر دلتا در شهریور ۹۸ معرفی شد.

در این مراسم محمد تقوی مدیر عامل هلدینگ دلتا در سخنانی اظهار داشت: خوشحالم که پس از مدت های بسیارآژانس ۲×۲ موفق شد رتبه اول را در شهریور ماه به خود اختصاص دهد. وی افزود: شایان ذکر است که آژانس ۲×۲ در شرایطی به این رتبه دست یافت که با تغییراتی که در این آژانس روی داده بود تا حدودی فعالیت های آن افت کرده بود. البته با مدیریت آقایان پارسا ومهران خوشبختانه این آژانس دوباره روند عادی خود را ادامه داد و توانست رتبه اول را کسب کند.

به گزارش مجله دلتا، مدیر عامل وب سایت دلتا همچنین ضمن قدردانی از تلاش های آقایان مهران و شاه حسینی مدیران معاملات و کریم لو مدیر آژانس ۲×۲، آژانس ۵ را به عنوان مقام دوم و آژانس های ۴۴  و ۸۵۰ را به ترتیب به عنوان مقام های سوم و چهارم معرفی کرد.

در این مراسم همچنین پارسا تقوی معاون امور آژانس های هلدینگ دلتا در سخنانی تصریح کرد: در مجموعه دلتا هر کس که از توانایی بالایی برخورداراست می‎تواند در رتبه های بالاتر قرار گیرد.وی اظهار امیدواری کرد که پرسنل آژانس ها با برنامه ریزی و هدف مشخص وهمچنین بهره گیری از زمان بتوانند همگام با پیشرفت های روز دنیا حرکت کنند.

از این مراسم گزارش تصویری تهیه شده که توجه شما را به دیدن آن جلب می کنیم .

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…