پول منتظر شمااست؛ بشتابید

۳۳
13
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پول چرک عزیز کف دست است؛ همه ما پولدار شدن و زندگی لاکچری را دوست داریم، اما نمی‌دانیم که چطور به این هدف بزرگ باید برسیم؛ نگران نباشید مجله دلتا پول شما را افزایش می‌دهد.
پول

پول می‌تواند مثل یک آهن‌ربای قوی عمل کند و به زندگی شما جذب شود. بله، درست شنیده‌اید! این چرک کف دست برای همه بسیار عزیز است؛ البته باید بدانید که پولدار شدن به شانس، مهارت و صبر زیادی نیاز دارد؛ در واقع رسیدن به یک زندگی لاکچری نیاز به آموزش و کسب مهارت‌های خاص دارد که مجله دلتا آن‌ها را به شما معرفی می‌کند.

پول

مهارت‌های جذب پول

ریسک کنید

شما می‌توانید بخشی از پول خود را در بورس سرمایه‌گذاری کنید؛ در این صورت شما به سرعت به یک سودبگیر حرفه‌ای تبدیل خواهید شد. البته قبل از اقدام به این کار و برای موفقیت در بازار بورس لازم است که ابتدا راهکارهای خرید و فروش در بورس را یاد بگیرید.

پس‌انداز کنید

پول در دوران میان‎سالی عصای دست شما است؛ پس تا می‌توانید برای دوران بازنشستگی خودتان پول پس‌انداز کنید تا راحت‌ باشید. همچنین اگر بیمه کار ندارید یا شغل‎تان آزاد است، بهتر است که بیمه باشید تا در دوران بازنشستگی حقوق دریافت کنید.

پول

همیشه سعی کنید با فکر و منطق خرید کنید و کالاهایی را که به آن نیاز ندارید یا برای شما سودی ندارد، نخرید. همچنین شما می‌توانید در مواقعی که اجناس تخفیف خورده‌اند یا در حراج‌های فصل از فرصت طلایی خرید استفاده کنید. البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هرگز پول و سرمایه خودتان را صرف خرید بلیت لاتاری، سیگار، جراحی‌های پلاستیک بی مورد و… نکنید.

پول

به شغل آینده خود اهمیت دهید

این مسئله از زمان انتخاب‌ رشته شما اهمیت دارد؛ اگر می‌خواهید پولدار شوید و پولدار شدن هدف بزرگ زندگی شما است، به شغل‌هایی که درآمد بالایی دارند، توجه کنید. البته شما می‌توانید در هر شغل که هستید، موفق و پولدار شوید، به شرط این‎که خلاق باشید، بکوشید و  سرمایه‌گذاری کنید.

شغل‌های زیر از جمله شغل‌های درآمدزا در دنیا هستند که به شما آن‌ها را پیشنهاد می‌کنیم:

  • پزشکی و جراحی
  • مهندسی نفت
  • وکالت
  • کارشناس ارشد IT
  • مهندسی نرم‌افزار

با افراد پولدار مشورت کنید

اگر پول درآوردن برای شما سخت است و نمی‌دانید چگونه سرمایه‌گذاری کنید، چرا از افراد موفق در کسب و کار و پولدار کمک نمی‌گیرید؟ روابط موفق با افراد لاکچری به چند دلیل اهمیت بسیاری دارد. با این روش، نه فقط دایره دوستی و ارتباطی خود را گسترش می‌دهید؛ بلکه تجربیات مهمی کسب می‌کنید؛ بنابراین اگر می‌خواهید پولدار شوید، در انتخاب برخی از دوستان‎تان دقت کنید؛ زیرا یک دوست پولدار و موفق در زندگی شما می‌تواند ایده‌های پول‌سازی و سرمایه‌گذاری بیشتری را در ذهن‎تان پرورش دهد.

منبع: آکادمی بازار

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…