گزارش مراسم برترین آژانس هلدینگ دلتا در خرداد ۹۸ (+ویدئو)

۱۸
6
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
اول شدن آژانس دلتا 5 در خرداد ماه 98 نشان داد که می‌توان با تلاش بیشتر رکود را هم شکست داد.
آژانس املاک دلتا

چندی قبل مراسم تجلیل از برترین آژانس املاک هلدینگ دلتا در خردادماه ۹۸ برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد. آژانس املاک دلتا ۵ که اردیبهشت ماه امسال ، تندیس برترین‌های دلتا را به آژانس دلتا ۴۴ واگذار کرده‌ بود، توانست مجدداً رتبه نخست را کسب کند.

به گزارش مجله دلتا، محمد تقوی مدیرعامل هلدینگ دلتا، کسب رتبه نخست را به مدیران و مشاوران آژانس دلتا ۵ تبریک گفت و  این موفقیت را  نشان‎دهنده تلاش بیش از پیش همه کارکنان آژانس دلتا ۵ دانست.

اول شدن آژانس املاک دلتا ۵ کار ساده‌ای نبود

مدیرعامل هلدینگ دلتا افزود: شاید فکر کنید که دلیل توانمندی و پیشرو بودن آژانس املاک دلتا ۵ ، موقعیت جغرافیایی و مناطق تحت پوشش آن است، اما واقعیت این است که سیستم ارزیابی آژانس‌ها این موارد را از قبل بررسی کرده است. در حقیقت، هر آژانس که رتبه اول را به‎دست می‌آورد، بر اساس ضرایب دلتا در ماه بعد شرایط سخت‌تری برای اول شدن خواهد داشت. بنابراین، اول شدن دلتا ۵ از این لحاظ بسیار مهم است.

محمد تقوی در پایان سخنانش با تاکید بر این‎که آژانس‌های دلتا ۴۴ و دلتا ۸۵۰ در این ماه دوم و سوم شدند، افزود: دلتا ۴۴ که کمتر از یک سال از ورود آن به بازار املاک می‌گذرد، در این ماه با اختلاف کمی دوم شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجازه ندهید رکود اقتصادی بر کار شما سایه بیندازد. تجربه ۴۰ ساله من در خدمات مشاوره املاک ثابت کرده که رکود در مقاطع مختلف روی می‌دهد. در شرایطی که رقبای ما به دلیل کاهش حجم معاملات، ساعات کاری را کم می‌کردند، ما با کار بیشتر و به‎دست آوردن فرصت های طلایی  این اختلاف درآمد ناشی از رکود را جبران می‌کردیم.

گزارش  ویدئویی جشن دلتا در خردادماه ۹۸،  از نظرتان خواهد گذشت.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…