آژانس املاک دلتا ۵ جایگاه اول را پس گرفت

۱۵
9
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رکود در دلتا معنایی ندارد، واقعیتی که این بار با تلاش همکاران دلتا 5 و کسب یک موفقیت دیگر به رخ کشیده شد.
آژانس املاک دلتا 5

روز گذشته مراسم تجلیل از برترین آژانس املاک هلدینگ دلتا در خردادماه ۹۸ برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد. آژانس املاک دلتا ۵ که ماه گذشته تندیس برترین‌های دلتا را به آژانس دلتا ۴۴ واگذار کرده‌بود، توانست مجدداً رتبه نخست را کسب کند.

به گزارش مجله دلتا، محمد تقوی مدیرعامل هلدینگ دلتا، با تبریک کسب رتبه نخست توسط آژانس املاک دلتا ۵ به مدیران و مشاوران این آژانس، این موفقیت را  نشان‎دهنده تلاش مضاعف همه مجموعه دلتا ۵ دانست.

اول شدن آژانس املاک دلتا ۵ کار ساده‌ای نبود

مدیرعامل هلدینگ دلتا افزود: شاید فکر کنید که دلیل توانمندی و پیشرو بودن آژانس املاک دلتا ۵ ، موقعیت جغرافیایی و مناطق تحت پوشش آن است، اما واقعیت این است که سیستم ارزیابی آژانس‌ها این موارد را از قبل بررسی کرده است. در حقیقت، هر آژانس که رتبه اول را به‎دست می‌آورد، براساس ضرایب دلتا در ماه بعد شرایط سخت‌تری را برای اول شدن خواهد داشت. بنابراین اول شدن دلتا ۵ از این لحاظ بسیار مهم است.

املاک دلتا

محمد تقوی در پایان سخنانش با تاکید بر این‎که آژانس‌های دلتا ۴۴ و دلتا ۸۵۰ در این ماه دوم و سوم شدند، افزود: دلتا ۴۴ که کمتر از یک سال از ورود آن به بازار املاک می‌گذرد، در این ماه با اختلاف کمی دوم شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجازه ندهید رکود اقتصادی بر کار شما سایه بیندازد. تجربه ۴۰ ساله من در خدمات مشاوره املاک ثابت کرده که رکود در مقاطع مختلف روی می‌دهد. در شرایطی که رقبای ما به دلیل کاهش حجم معاملات، ساعات کاری را کم می‌کردند، ما با کار بیشتر و بدست آوردن فرصت های طلایی  این اختلاف درآمد ناشی از رکود را جبران می‌کردیم.

تقدیر از نفرات برتر هلدینگ دلتا در خردادماه

در این مراسم آقایان سیاوش فدایی از دلتا ۸۵۰ ، سهراب افقی از دلتا ۴۴ و پوریا کهنسال از دلتا ۵ به ترتیب به عنوان مدیران معاملات اول تا سوم معرفی شدند.

همچنین سرپرستان اول تا سوم کل دلتا در خردادماه، آقای نیکخواه از دلتا ۸۵۰، خانم تابش  و آقای مختاری از دلتا ۵ معرفی شدند.

در بخش مشاوران کل دلتا، آقایان  شهرام از دلتا ۵ و قویدل از دلتا ۸۵۰ به ترتیب اول و دوم و خانم روژانفر از دلتا ۵ سوم شدند.

در پایان مراسم، آقای پوریا کهنسال  با تقدیر از زحمات همکاران خود، نفرات برتر آژانس دلتا ۵ در خرداد ماه ۹۸ را به شرح زیر معرفی کرد:

در بخش سرپرستان، خانم تابش اول و آقایان مختاری و صفایی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش مشاوران، آقای شهرام، خانم روژانفر و آقای سمایی رتبه‌‌‎های اول تا سوم را به‎دست آوردند.

گزارش مشروح این مراسم  همراه با ویدئوی جشن، در روزهای آینده از نظرتان خواهد گذشت.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…