خانه گزارش های ملکی دلتا ۴۴ برترین در اردیبهشت ۹۸ ؛ قدرتمندترین در غرب تهران

رقیب جدید آژانس های دلتا از غرب سر برآورد

دلتا ۴۴ برترین در اردیبهشت ۹۸ ؛ قدرتمندترین در غرب تهران

۱۷
10
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مراسم معرفی و تقدیر از برترین آژانس هلدینگ دلتا در اردیبهشت‌ماه 98 برگزار شد و در یک اتفاق جالب توجه آژانس نوپای دلتا 44 توانست با کنار زدن سه آژانس دیگر رتبه نخست را کسب کند.
دلتا 44

آئین تقدیر از برترین آژانس املاک هلدینگ دلتا در اردیبهشت‌ماه ۹۸ برگزار شد. درحالی که طی سال‌های گذشته سه آژانس دلتا  ۵، دلتا ۸۵۰ و دلتا ۲*۲ همیشه برای کسب رتبه نخست در رقابت بودند، جشن این دوره یک اتفاق غیر منتظره‌ را رقم زد. آژانس دلتا ۴۴ که نزدیک به دو سال از تاسیس آن می‌گذرد، در اولین دوره حضور خود در رقابت با برترین‌های دلتا توانست حائز رتبه نخست شود.

دلتا ۴۴ باید در غرب تهران بدرخشد

آژانس املاک دلتا

به گزارش مجله دلتا، محمد تقوی مدیرعامل هلدینگ دلتا، با تقدیر از زحمات همه همکاران در مجموعه آژانس‌های دلتا، کسب رتبه اول توسط دلتا ۴۴ را یک اتفاق خوشایند برای همه مجموعه دلتا دانست و افزود: سال گذشته که تصمیم به تاسیس آژانس دلتا ۴۴ گرفتیم، از ابتدای کار یعنی خرید ساختمان تا زمان راه‌اندازی آژانس و شروع کردن به عقد قرارداد شایسته‌ترین افراد را برای این کار در نظر گرفتیم. مهندس افقی و مهندس صادقی، دو همکار پرتلاش و خستگی ناپذیر مجموعه دلتا هستند که ماموریت پیشبرد اهداف دلتا در آژانس ۴۴ را عهده‌دار شدند.

وی در ادامه گفت: مهندس سهراب افقی از لحظه خرید ساختمان تا تغییرات دکوراسیون و اخذ مجوزهای لازم  برای تغییر کاربری و جذب نیرو مسئولیت امور را برعهده داشتند و از این بابت از ایشان تشکر ویژه دارم. امیدوارم که دلتا ۴۴ در غرب تهران روز‌به روز پیشرفت بیشتری داشته باشد و از ظرفیت‌های بازار این منطقه به نحو احسن سود ببرد. دلتا ۴۴ باید آژانس اول در غرب تهران باشد.

مشاور خوب، مشاور شناخته شده است

دلتا 44 بهترین املاک غرب تهران

سخنران بعدی مراسم  پارسا تقوی معاون هلدینگ دلتا در امور آژانس‌ها بود. وی با بیان اینکه تلاش و پشتکار باید به عنوان ایده اصلی در هلدینگ دلتا سرلوحه کار همه همکاران باشد گفت: لذت چشیدن طعم موفقیت و انجام صحیح یک ماموریت بسیار جذاب‌تر و دلچسب‌تر از لذت تفریح است. هرچند همه ما به تفریح و فراغت نیاز داریم اما افرادی که کارهای بزرگی در زندگی انجام داده‌اند با این سخن هم‌نظر هستند که حس پیروزی در کار و رسیدن به هدف شیرین‌تر  از لذتی است که در اوقات فراغت و تفریح نصیب شما می‌شود.

وی در ادامه افزود: تجربه ثابت کرده که یک مشاور خوب، مشاور شناخته شده است. بنابراین سعی کنید در منطقه و محله کار خود در نزد سازندگان آن منطقه شناخته شوید و به معنای واقعی کلمه مشاور باشید. هرکدام از شما باید به جایگاهی برسید که دست‌اندرکاران ملکی، اعم از خریدار، فروشنده و سازندگان، شما را به عنوان مشاور مورد اعتماد و کاردان بشناسند. این جایگاه حتما با مطالعه و تلاش بیشتر قابل دسترسی است.

دلتا یعنی هر روز یک قدم به جلو

مشاور املاک غرب تهران دلتا 44

در ادامه مهندس سهراب افقی، به عنوان مدیر معاملات اول دلتا در اردیبهشت ماه و مدیر آژانس دلتا ۴۴ در سخنانی کوتاه به تقدیر از همکاران خود در دلتا ۴۴ پرداخت و گفت: از آقای محمد تقوی بابت اعتمادشان تشکر ویژه دارم. تجربه راه‌اندازی دلتا ۴۴ برای من بسیار خوشایند بود چرا که در این مسیر با همکاران بزرگواری از جمله آقای صادقی همراه بودم و از این بابت بسیار خوشحالم، همه ما باید در هلدینگ دلتا تلاش کنیم تا هر روز یک حرکت رو به جلو داشته باشیم.

رتبه های برتر در اختیار دلتا ۴۴

در پایان مراسم  نفرات برتر اردیبهشت ماه ۹۸ در دو بخش هلدینگ دلتا و دلتا ۴۴ معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش مدیران معاملات به ترتیب آقایان افقی، سیاوش و کهنسال حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

در بخش سرپرستان ،  آقایان صدقی از آژانس ۵ اول ، زندمنش از آژانس ۸۵۰  دوم و یعقوب‌زاده از آژانس ۴۴ سوم شدند.

در بخش مشاوران برتر دلتا، آقایان  آرام و رضوی از آژانس ۵ رتبه اول و دوم و آقای نوید از ۴۴ سوم شدند.

در بخش برترین سرپرستان املاک دلتا ۴۴ به ترتیب آقایان یعقوب‌زاده، راد و معتمد یکتا به رتبه های اول تا سوم دست یافتند.

در بخش برترین مشاوران املاک دلتا ۴۴  آقایان نوید، ناصری و تورج اول تا سوم شدند. 

گزارش مشروح به همراه ویدئو این مراسم را در روزهای آینده در مجله دلتا خواهید دید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

روستایی بدون خیابان، رویایی ترین روستای جهان

رویایی ترین روستای جهان، روستایی ست که در آن فقط صدای پرندگان و اردک ها شنیده می‌شود و حتی…