هرگز بدون عشق ازدواج نکنید

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر بدون عشق ازدواج کنید نتیجه خوبی نمی‌گیرید و مشکلات زیادی در زندگی خود ایجاد می‌کنید.
ازدواج کردن بدون عشق

ازدواج کردن بدون عشق یکی از بحران‌های اساسی در زندگی زناشویی محسوب می‌شود. عشق باعث ایجاد پیوندی قوی بین دو فرد می‌شود. با این مطلب از مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

ازدواج کردن بدون عشق

اگر ازدواج عجولانه باشد آسیب‌های زیادی را به فرد وارد می‌کند. عشق و علاقه باید از روی منطق باشد و هیجان‌های زودگذر به ازدواج آسیب می‌زند.

تنها هدفی به نام ازدواج

بسیاری از افراد به ازدواج به چشم یک هدف نگاه می‌کنند. این افراد باور دارند که هر موقع فردی در سر راه آن‌ها قرار گرفت، می‌تواند گزینه خوبی برای ازدواج به‌شمار آید. زیرا آن‌ها بر این تصور هستند که یافتن فرد ایده‌آل، کاری دشوار است.

ترس از تنهایی از دلایل ازدواج کردن بدون عشق

ازدواجی موفق است که با محبت و علاقه صورت می‌گیرد و ازدواج‌هایی که بدون بروز مهر و محبت انجام می‌گیرد به زودی با مشکل مواجه می‌شوند. در این شرایط بعضی از افراد به دلیل وحشت و ترس‌هایی که از تنها ماندن دارند، همیشه به دنبال پیدا کردن فردی برای گذراندن باقی مانده عمر خود هستند.

ازدواج کردن بدون عشق

برای بسیاری از افراد مهم نیست که فرد مقابلشان را دوست دارند یا خیر و این شرایط و رابطه تا وقتی برای آن‌ها قابل احترام است که فرد مقابل از احترام و صداقت خوبی نسبت به آن‌ها برخوردار باشد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب برای شب یلدا میزتان را گل‌آرایی کنید +ویدیو سر بزنید.

برخورداری از فرزند

یکی دیگر از دلایل انجام ازدواج بدون داشتن علاقه، به دنیا آوردن فرزند و داشتن بچه‌ای از خون و گوشت خود است. افراد فکر می‌کنند باید بچه داشته باشند تا در زمان پیری عصای دستشان باشد. لذا بر این باور هستند که ازدواج بدون علاقه مشکلی ایجاد نمی‌کند.

زور و اجبار از دلایل ازدواج کردن بدون عشق

بعضی از افراد وجود دارند که بدون علاقه‌ این امر را تجربه می‌کنند ولی نه به دلیل میل شخصی، بلکه با زور و یا اجبار یکی از اطرافیان خود مجبور به ازدواج می‌شوند. ازدواج یکی از آیین‌های عبور و ضرورت زندگی هر یک از انسان‌ها به‌حساب می‌آید. در این شرایط بعضی از افراد از انتظارات آشکاری برای ازدواج برخودار نیستند.

ازدواج کردن بدون عشق

پیشنهاد مطالعه: مطلب این نشانه‌ها عشق زنان را فاش می‌کند +ویدیو را بخوانید.

برچسب ها

۶ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۲ دی ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۳ ب٫ظ

 2. ناشناس

  ۱ دی ۱۴۰۱ در ۲:۵۴ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۱ دی ۱۴۰۱ در ۹:۳۳ ق٫ظ

 4. عاطفه

  ۱ دی ۱۴۰۱ در ۴:۰۵ ق٫ظ

  ای کاش دو زوج که ازدواجی بدون عشق دارن تا سه سال اول زندگی بجه نمیاوردن تاخوب همدیگر را بشناسن بعد اقدام به بچه آوردن میکردن مگرنه میشه غوزبالا غوز🥴🥴🥴

  پاسخ

  • مونا اصفهانی

   ۳ دی ۱۴۰۱ در ۲:۲۰ ب٫ظ

   بله توصیه بجایی است

   پاسخ

 5. ناشناس

  ۱ دی ۱۴۰۱ در ۰:۳۲ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

با شوهر وابسته چگونه برخورد کنیم؟

در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا در مورد طرز برخورد با شوهر وابسته به مادر نکاتی را خواهی…