جذاب‌ترین مردان از نگاه زنان چه کسانی هستند؟

۷
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر می‌خواهید یکی از جذاب‌ترین مردان از نگاه زنان باشید سعی کنید برخی از ویژگی‌هایی که این مطلب به شما می‌گوید را داشته باشید.
ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان

چشم‌های ریزبین خانم‌ها در اولین نگاه به آقایان به چه چیزهایی توجه می‌کند؟ چه چیزهایی در ظاهر مردها آن‌ها را بیشتر جذب می‌کند؟ در این مطلب از مجله دلتا به معرفی ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان می‌پردازیم.

ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان

بسیاری از روانشناسان معتقد هستند که نظر دیگران نسبت به ما فقط با یک نگاه به صورت آن‌ها شکل می‌گیرد اما برای خانم‌ها مسئله فراتر از یک نگاه سرسری است.

وفاداری

از هر۱۰ زن، بیش از ۸ نفر، وفاداری را جزو ۱۰ ویژگی برتری قرار دادند که به نظرشان در یک مرد، جذاب است. تمایل یک زن به وابستگی، یک ضرورت بیولوژیکی و لازمه بزرگ کردن درست فرزند است. مکررا به او اطمینان دهید که قرار نیست جایی بروید. برای اینکه بدانید مردان وفادار چه ویژگی‌هایی دارند به مطلب مردان وفادار چه ویژگی‌هایی دارند؟ سر بزنید.

قابلیت اعتماد

از هر ۴ زن، ۳ نفر می‌گویند به دنبال مردی هستند که متعهد شود و به تعهدش پایبند بماند. مسئولیت‌پذیر بودن حتی صرف اینکه فراموش نکنید هنگام برگشت به خانه، سس سالاد بخرید. ) یک سیگنال مثبت می‌فرستد که شاید شما روزی، متعهد شوید.

ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان

مهربانی

زنان، جذب مهربانی می‌شوند زیرا محبت، اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد. به عبارت دیگر، اگر شما با خدمتکار خوب رفتار کنید، زنی که با او قرار دارید، اینطور برداشت می‌کند که با او نیز رفتار خوبی خواهید داشت.

صداقت اخلاقی از ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان

داشتن جرات برای گفتن حقیقت، برای یک زن به این معناست که شما شهامت دارید یک شریک خوب، غمخوار و مناسب در درازمدت باشید. دروغ‌های بی‌اهمیت، ایرادی ندارند اما از گفتن دروغ‌های اساسی، اجتناب کنید.

حس شوخ طبعی

با توجه به زنان شرکت کننده در این بررسی، توانایی خندیدن به تنش‌های زندگی، یک ضرورت است. اگر بتوانید آن‌ها را بخندانید، امتیاز اضافی کسب خواهید کرد. شوخ طبعی به یک خانم می‌گوید که شما می‌توانید به بسیاری از مشکلاتی که زندگی سر راه شما قرار می‌دهد، بخندید و آن‌ها را به راحتی مدیریت کنید.

ذکاوت

خانم‌ها دوست دارند یک مرد جالب و جهان‌دیده را به بقیه معرفی کنند. مردانی که حلال مشکلات هستند، به زنان احساس امنیت می‌دهند و مردانی که همواره در حال پیشرفت هستند، هرگز خسته‌کننده نخواهند شد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب ویژگی های زن ایده‌آل برای زندگی چیست؟ سر بزنید.

ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان

شور و هیجان از ویژگی های مردان جذاب از نگاه زنان

جلوه‌های شور و عشق را دوست دارند زیرا به دیدن آن‌ها از جانب مردان، عادت ندارند. در مورد یک چیز، احساساتی شوید. قایقرانی، هنر امپرسیونیستی، کباب کردن یا ساخت مسکن برای افراد فقیر. این ثابت می‌کند که شما به چیزی فراتر از خودتان، اهمیت می‌دهید.

اعتماد بنفس

مردی که از درون، احساس آرامش و امنیت می‌کند، به زن مورد نظرش نیز همین حس را می‌دهد. با نشان دادن آنکه شما قادر هستید افراد یا موقعیت‌های نا آشنا را مدیریت کنید، به زن حاضر در زندگی خود می‌گویید که نیازی نیست بترسد.

سخاوت

این خصوصیت برای زنان بالای ۳۵ سال، مهم‌تر از خانم‌های زیر این سن است. با این حال، سخاوت تنها به معنای دعوت به شام در یک رستوران ۴ ستاره نیست. تمایل شما برای در اختیار گذاشتن وقت‌تان و شنیدن حرف‌های او آن چیزی است که زن‌ها مشتاقش هستند.

سخاوت

پیشنهاد مطالعه: مطلب با دختر پولدارتر از خودمان ازدواج کنیم یا نه؟ را بخوانید.

۷ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ در ۰:۱۵ ق٫ظ

 2. کامران

  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۷ ب٫ظ

  من همه این توصیف هارو دارم

  پاسخ

 3. تایتان

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۲ ب٫ظ

  زنان خود همه چیز را از رفتار مردان می‌فهمند و حتی فکر و رفتار آنها را می‌خوانند پس باید مواظب کارهایمان باشیم که حتی …..😂😂😂😂

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۱۴ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۳۰ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 4. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۳:۱۲ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۲:۳۹ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۱۵ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…