با دختر پولدارتر از خودمان ازدواج کنیم یا نه؟

۱۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب همسر سطح فرهنگی و دارایی اقتصادی که این دو عامل بهترین شیوه نگرش در ازدواج است ما در این راستا به موضوع ازدواج با دختر پولدار می‌پردازیم باشد که مورد رضایت شما همراهان گرامی قرار بگیرد.
نکات ازدواج با دختر پولدار

ازدواج با دختر پولدار می‌تواند چالش‌های بسیاری در زندگی مشترک ایجاد نماید. خصوصا اگر دختر قدرت سازگاری کمتری نسبت به شرایط مالی داشته باشد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ازدواج با دختر پولدار می‌پردازیم.

نکات ازدواج با دختر پولدار

باید بدانید وجود تفاوت‌های مالی بین زن و مرد یکی از دلایل ایجاد تنش در سال‌های پس از ازدواج محسوب می‌شود.

آیا پولدار بودن، نشانه با شخصیت و خوب بودن شخص است؟

افراد چه پولدار باشند و چه فقیر، ویژگی‌های شخصیتی متفاوتی دارند و نباید از روی میزان مال و اموال‌شان قضاوت کنید، بلکه باید خودشان را بشناسید و بعد برای ازدواج تصمیم‌گیری کنید.

مزایای ازدواج با دختر پولدار

عروسی با دختری که یک حساب بانکی پر از پول دارد هیچ اشکالی ندارد اما به شرطی که تنها معیار شما برای انتخاب همین موضوع تنها نباشد، اگر شما با دختری ازدواج کنید که به او علاقه دارید، او هم به شما علاقه دارد. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب ویژگی های زن ایده‌آل برای زندگی چیست؟ سر بزنید.

نکات ازدواج با دختر پولدار

زندگی در رفاه و راحتی

اگر با زنی ازدواج کنید که پولدار باشد، زندگی راحت و خوبی را تجربه خواهید کرد و نمی‌توانید این قضیه را انکار کنید. چون شما دیگر نگران بدهی‌های خود نخواهید بود و اقساط شما به کمک همسرتان پرداخت می‌شود.

پشتوانه مالی از نکات ازدواج با دختر پولدار

در صورتی که شما با یک زن پولدار ازدواج کنید می‌توانید به رویاهای خود برسید و مشکل مالی نداشته باشید در این هنگام شما سرمایه بسیاری خواهید داشت تا بتوانید یه شغل پردرآمد را شروع کنید و سرمایه خود را چند برابر کنید.

آشنا شدن با افراد با نفوذ

بعد از ازدواج اگر با اطرافیان همسرتان دیدار داشتید آن‌ها هم احتمالا پولدار خواهند بود و به همین دلیل اشخاص بانفوذی در جمع آن‌ها خواهد بود. شما می‌توانید با این افراد ارتباط برقرار کنید تا در پیشرفت و موفقیت شما در زندگی کمک کنند.

تامین آینده فرزندان

اگر شما یک زن پولدار داشته باشید دیگر دغدغه‌ای برای آینده فرزندان خود ندارید. زندگی در خانواده‌ای که ثروتمند هستند بسیار لذت‌بخش است و فرزندان در آن احساس رضایت می‌کنند هر چند ثروت از جانب مادر باشد.

معایب ازدواج با دختران ثروتمند

وقتی دو نفر که از نظر اقتصادی زندگی متفاوتی داشته اند و دو سر انتهایی طیف اقتصادی – اجتماعی هستند با یکدیگر ازدواج می کنند، با اختلافات و چالش‌های زیادی رو به رو خواهند شد.

دخالت همیشگی خانواده دختر

در ازدواج‌هایی که کمک مالی از جانب خانواده دختر می‌شود مردان به‌عنوان نوکر یا کارگر خانواده زن شناخته می‌شوند. در این شکل از زندگی‌ها منبع مالی متعلق به پدر زن است که او این اختیار را به خود می‌دهد تا در همه امور بزرگ و کوچک دامادش دخالت کند. پس می‌گوییم در قبال پولی که پرداخت می‌کند فرمانبری محض دارد و تعیین و تکلیف می‌کند.

از دست رفتن اعتماد به نفس

شاید بودن در کنار زن مایه دار جذاب و شیک به‌نظر برسد ولی با گذشت زمان خواهید دید که از دید اطرافیان یک وصله بد و ناجور به‌شمار می‌آیید. به مرور همین حس موجب کم شدن اعتماد به نفس شما می‌شود. چون فکر می‌کنید توان برآورده کردن نیازهای همسرتان را ندارید و او را خیلی در سطح بالاتر از خود می‌بینید.

نکات ازدواج با دختر پولدار

پیشنهاد مطالعه: مطلب زنان عاشق شنیدن این جملات هستند را بخوانید.

۱۰ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۷ آبان ۱۴۰۱ در ۷:۴۴ ق٫ظ

  خوب

  پاسخ

 2. ناشناس

  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در ۸:۳۷ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۵۰ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۵۰ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۳۴ ق٫ظ

 6. ناشناس

  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۱۶ ق٫ظ

 7. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ

 8. ناشناس

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۸:۳۶ ق٫ظ

 9. ناشناس

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۸:۱۹ ق٫ظ

 10. ناشناس

  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در ۸:۴۳ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…