زنان عاشق شنیدن این جملات هستند

۱۰
6
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هر زنی به این نیاز دارد که بداند همسرش به زندگی‌اش تعهد دارد. البته این حرف زمانی مؤثر است که واقعیت داشته باشد.
جملات مورد علاقه زنان

وقتی خانم‌ها مشکلی دارند، احساس ناامنی می‌کنند یا دچار بحران شده است، به او یادآوری کنید که کمکش می‌کنید و همه‌چیز خوب می‌شود. یکی از حرف‌هایی که خانم‌ها دوست دارند بشنوند شامل نشان دادن پشتیبانی و تعهد به زندگی می‌شود. در این مطلب از مجله دلتا به بیان جملات مورد علاقه زنان می‌پردازیم.

جملات موردعلاقه زنان

وقتی سخن از رابطه و زندگی زناشویی به میان می آید، زبان اصل مهمی است. جمله ای که به خوبی ساختاربندی شده است، می تواند قفل هر قلبی را باز کند.

می‌دانی چه چیزی را در تو دوست دارم؟

یکی از آن حرف‌هایی که خانم ها دوست دارند بشنوند را بگویید. به همسرتان بگویید که کدام رفتارهایش را دوست دارید، تا شاهد تقویت این رفتارها باشید. معجزه کلام تا آنجا پیش می‌رود که حتی اگر ویژگی ذکرشده از طرف شما در همسرتان نباشد، به تدریج شاهد تغییر رفتار همسرتان به سمت تبلور آن ویژگی در خودش خواهید بود. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب مردان وفادار چه ویژگی‌هایی دارند؟ سر بزنید.

جملات مورد علاقه زنان

حق با توست، از جملات مورد علاقه زنان

گاهی گفتن همین یک جمله، از شعله‌ور شدن آتش خشم و دعوا جلوگیری می‌کند. این جزو حرف‌هایی است که خانم‌ها دوست دارند بشنوند است. همسرتان عاشق این می‌شود که شما تواضع به خرج دهید و گاهی حق را به او بدهید. در بیشتر موارد زنان به هیچ چیزی بیشتر از دریافت تایید نیاز ندارند.

زیبا به‌نظر می‌رسی

یکی از آن حرف‌هایی که خانم‌ها دوست دارند بشنوند و باعث می‌شود زیباتر شوند، همین است. مهم نیست همسرتان چه سنی دارد و چقدر از عمر ازدواج شما گذشته است، زنان به این جمله برای تقویت اعتمادبه نفس نیاز دارند. این باعث می‌شود او احساس دوست داشته شدن کند.

من کنارت هستم،  از جملات مورد علاقه زنان

هر زنی به این نیاز دارد که بداند همسرش به زندگی‌اش تعهد دارد. البته این حرف زمانی مؤثر است که واقعیت داشته باشد. وقتی مشکلی دارد، احساس ناامنی می‌کند، یا دچار بحران شده است، به او یادآوری کنید که کمکش می‌کنید و همه چیز خوب می‌شود. یکی از حرف‌هایی که خانم‌ها دوست دارند بشنوند شامل نشان دادن پشتیبانی و تعهد به زندگی می‌شود.

اگر می‌خواهی حرف بزنی، من هستم

به او یادآوری کنید که وقت نیاز داشته باشد، شما به لحاظ عاطفی از او حمایت می‌کنید. ابراز محبت همیشه نباید به‌صورت مالی و مادی باشد. حمایت عاطفی بزرگ‌ترین محبت به زنان است.

دوستت دارم

بیشترین و مهم‌ترین حرف‌هایی که خانم‌ها دوست دارند بشنوند و بیشتر از هر چیز به آن نیاز دارند، همین جمله است. با این حال، یکی از مواردی است که دسته زیادی از زنان شکایت دارند که آن را از همسر خود نمی‌شوند. قدرت این جمله کوتاه به قدری است که می‌تواند از بسیاری از مشکلات زندگی زناشویی جلوگیری کند. زنی که از محبت همسرش مطمئن است، می تواند بسیاری از مشکلات را تحمل کند. با گفتن گاه به گاه و به اندازه کافی این جمله، زندگی خود را در برابر مشکلات واکسینه کنید.

روزت چطور بود، از جملات مورد علاقه زنان

مردی که به حرف‌های همسرش در مورد اتفاقات روزش گوش می‌دهد، باعث احساس آرامش همسرش می‌شود. این نه تنها نشان‌دهنده توجه مرد است، بلکه باعث تخلیه تنش از زن می‌شود.

جملات مورد علاقه زنان

پیشنهاد مطالعه: مطلب ویژگی های زن ایده‌آل برای زندگی چیست؟ را بخوانید.

۱۰ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ در ۵:۵۰ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ در ۲:۲۲ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۵:۲۸ ق٫ظ

 4. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۰:۲۵ ق٫ظ

  چه جالبه. کاش غرور مردا بذاره

  پاسخ

 5. علی

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ

  سلام از مطالب ارزشمند و مفید شما سپاس گذارم

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 6. ناشناس

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۷:۲۶ ق٫ظ

 7. سحر

  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در ۸:۴۱ ب٫ظ

  بله
  خیلی هم خوبه
  ولی واقعا به شرط اینکه درست باشه و بیان بشه .

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۱۱ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 8. ناشناس

  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۳۸ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…