۷ چیزی که هرگز نباید درمورد همسرتان به کسی بگویید

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مشکلات و ناراحتی‌ها همواره در زندگی زناشویی رخ می‌دهند، اما بسیار مهم است که این مسائل را با همه در میان نگذارید.
مسائل خصوصی در زندگی زناشویی

ما همواره خوشی‌ها و غم‌هایمان را با نزدیکان‌مان در میان می‌گذاریم. آن‌ها نیز در مواجهه با سختی‌ها ما را یاری می‌کنند یا از پیروزی‌های کوچک ما خوشحال می‌شوند. در این مطلب از مجله دلتا به بیان مسائل خصوصی در زندگی زناشویی می‌پردازیم که هرگز نباید آن‌ها را به دیگران بگویید.

مسائل خصوصی در زندگی زناشویی

اما مسائل خصوصی زوج‌ها نباید با نزدیکان در میان گذاشته شود. مواردی که در این نوشته می‌آید را نباید با هیچ‌کس به‌جز همسرتان به اشتراک بگذارید.

احساسات و رازها از مسائل خصوصی در زندگی زناشویی

صحبت کردن بیش‌ازحد با دوستان‌تان ممکن است به ضرر همسرتان تمام شود. همسرتان به شما اعتماد زیادی دارد و مهم‌ترین رازهایش را با شما در میان می‌گذارد. اگر کسی از این رازها باخبر شود، ممکن است آن‌ها را فاش کند. پس اگر می‌خواهید زوج خوشبخت باشید کمی با احتیاط رفتار کنید.

بحث‌ها و نزاع‌ها

در هر رابطه‌ای زمان‌هایی وجود دارد که تصور می‌کنید ادامه‌ رابطه با همسرتان غیرممکن است. لازمه‌ دوست داشتن، در پیش گرفتن راه اعتدال و بخشیدن یکدیگر در نزاع‌ها است. از سوی دیگر، دوستان و آشنایان شما گستاخی همسرتان را برای همیشه به‌خاطر می‌سپارند. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این موارد را هرگز از همسرتان پنهان نکنید سر بزنید.

مسائل خصوصی در زندگی زناشویی

زندگی خصوصی

مسائل مربوط به اتاق خواب، فقط به شما و همسرتان مربوط است. در غیراین‌صورت خطر عدم اعتماد همسرتان را به جان می‌خرید. «صمیمیت» معنای مشخصی دارد. اگر در زندگی جنسی‌تان با چالشی روبه‌رو شدید، با همسرتان یا روان‌شناس صحبت کنید. روان‌شناسان رازهای شما را نزد خودشان نگه می‌دارند.

روابط سابق از مسائل خصوصی در زندگی زناشویی

اگر همسرتان در مورد روابط گذشته‌ خود حقایقی را با شما در میان گذاشت، آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. تجربه‌های پیشین شما نقش مهمی در رابطه‌ کنونی شما ایفا می‌کنند. وقتی با یکدیگر هستید، تلاش کنید تجربه‌های جدید داشته باشید.

ترس‌ها

ترس از مسائلی است که ما هیچ کنترلی روی آن نداریم. بعضی از افراد از عنکبوت‌ها می‌ترسند و برخی دیگر از ارتفاع هراس دارند. شوخی کردن در مورد ترس‌ها کاملا ممنوع است. مخصوصا وقتی از آن برای سرگرم کردن مخاطبان‌ خود استفاده کنید. بهتر است به همسرتان کمک کنید که با ترس‌هایش مبارزه کند تا بتواند اعتماد‌به‌نفس بیشتری داشته باشد. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این مرد هرگز شما را دوست ندارد؟ سر بزنید.

مسائل خصوصی در زندگی زناشویی

مشکلات مالی

هردو مورد مشکلات مالی و درآمد زیاد نباید با دیگران، حتی آشنایان نزدیک در میان گذاشته شوند. مسائل مالی خانواده فقط به شما و همسرتان مربوط است. اگر فکر می‌کنید به کمک مالی خانواده‌تان نیاز دارید، بهتر است حتما ابتدا موضوع را با همسرتان در میان بگذارید.

نقص‌ها

به احتمال زیاد، شما با گذشت زمان با نقص‌ها و مشکلات همسرتان کنار می‌آیید، اما ممکن است خانواده‌ شما نقص‌های همسرتان را برای همیشه به‌خاطر بسپارند و در زمانی نادرست، آن‌ها را به زبان بیاورند. پس اگر همسرتان مشکلی دارد که شما را آزرده‌خاطر می‌کند، بهتر است فورا آن را با او در میان بگذارید. این کار به حفظ رابطه و حل مسائل پیش‌رو کمک می‌کند.

نقص‌ها

پیشنهاد مطالعه: مطلب هشدار، این زنان هوس باز هستند را بخوانید.

۸ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۰:۲۳ ق٫ظ

  کار ساز بود.

  پاسخ

  • مونا اصفهانی

   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۱ ق٫ظ

   ممنونیم از حضور ارزشمند شما دوست عزیز در مجله🌹🌹🌹

   پاسخ

 2. ناشناس

  ۵ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۰۹ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۳ مهر ۱۴۰۱ در ۷:۱۴ ق٫ظ

 4. ناشناس

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ در ۹:۳۹ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ در ۴:۲۷ ب٫ظ

 7. ناشناس

  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…