این مردان هرگز با شما ازدواج نمی‌کنند

۲۵
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با پسری وارد رابطه عاطفی شده‌اید و او ادعا می‌کند بسیار دوستتان دارد اما چطور می‌توانید اطمینان یابید که هدف و قصد او از برقراری رابطه دوستی، ازدواج است؟ 
ازدواج پسران این مردان هرگز با شما ازدواج نمی‌کنند

در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد را بیان می‌کنیم و توضیح می‌دهیم چه پسرانی هرگز از شما خواستگاری نخواهند کرد و رابطه دوستی با آن‌ها، بی‌سرانجام خواهد ماند.

نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد

اگر هرچه زودتر تشخیص دهید قصد پسر از رابطه ازدواج است یا خیر، می‌توانید واقع بینانه‌تر درمورد ادامه رابطه تصمیم بگیرید. پسری که قصد ازدواج با شما را ندارد، یک یا چندمورد از نشانه های زیر را در رابطه عاطفی خواهد داشت.

دودل بودن نسبت به انتخاب شما از نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد

ازدواج موضوعی نیست که مردان درباره‌ی آن مردد باشند. اکثر مردان بعد از چند ماه متوجه می‌شوند که آیا دوست دارند، دختری که با او دوست هستند، تا پایان عمر در کنارشان باقی بماند یا خیر. حتی اگر دوست پسرتان به‌طور جدی درباره ازدواج با شما فکر نکرده باشد، وقتی از او در این باره سوال می‌کنید، غریزه‌اش به او کمک می‌کند تا به سرعت به سوالتان جواب بدهد.

به همین دلیل پسری که درباره ازدواج مردد است و در جواب سوالتان می‌گوید:  الان مطمئن نیستم، یه کم بیشتر بهم وقت بده تا درباره‌اش فکر کنم، فقط در حال بهانه آوردن و طفره رفتن است. این دودلی نشانه‌ی این است که او واقعا قصد ازدواج ندارد.

قول ازدواج می‌دهد، اما زمانی برای آن مشخص نمی‌کند

بسیاری از دختران در این دام گرفتار می‌شوند و هر بار که دوست پسرشان از تعیین وقت برای ازدواج طفره می‌رود، قلبشان می‌شکند. پسری که قصد ازدواج ندارد اما می‌خواهد همچنان از این رابطه‌ دوستی سوءاستفاده کند، در نهایت از طفره رفتن درباره‌ ازدواج خسته می‌شود. این پسر ریاکار از دختر منتظر درخواست ازدواج می‌کند، بدون این که حتی وقتی را برای خواستگاری رسمی و ازدواج تعیین کند.

برای حل مشکلات و اختلاف نظرها هیچ تلاشی نمی‌کند

وقتی پسری اصلا قصد ازدواج نداشته باشد اما دختر به ازدواج او امید بسته باشد، این اختلاف نظر در نهایت خودش را نشان می‌دهد و به جر و بحث و دعوا دامن می‌زند. برای حل این مشاجرات فقط دو راه وجود دارد. یا پسر گریزان از ازدواج سرانجام به خواسته‌ دوست دخترش تن می‌دهد یا این که رابطه به پایان می‌رسد.

اصرار به داشتن رابطه جنسی قبل از نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد

اگر پسری واقعا قصد ازدواج با شما را داشته باشد، هرگز برای داشتن رابطه جنسی در دوران دوستی اصرار نمی‌کند. بخصوص اگر شما با این موضوع مخالف باشید و تمایل داشته باشید تا ازدواج رسمی برای داشتن رابطه جنسی صبر کنید. اصرار او به داشتن سکس قبل از ازدواج اصلا نشانه خوبی نیست. چرا که پسری که قصد ازدواج دارد، به شما و عقایدتان احترام می‌گذارد و شما را برای انجام کاری که با آن مخالف هستید و ناراحتتان می‌کند تحت فشار قرار نمی‌دهد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب هرگز برای شوهر خود مادری نکنید سر بزنید.

نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد

صحبت درمورد آینده رابطه او را پریشان می‌کند

وقتی درباره‌ آینده صحبت می‌کنید، دوست پسرتان احتمالا متوجه منظورتان می‌شود. اگر هر بار موضوع آینده و ازدواج مطرح می‌شود، او پرخاشگر و عصبانی می‌شود، این واکنش را نشانه‌ هشدار در نظر بگیرید.

پریشان شدن بر سر موضوع ازدواج علامت دست و پنجه نرم کردن با حجم وسیعی از تعارض‌های درونی است. چنانچه دوست پسرتان بداند که نمی‌خواهد رابطه‌ درازمدتی با شما داشته باشد اما در عین حال چون نمی‌خواهد ترکتان کند، به رابطه با شما ادامه دهد، هرگونه سوال درباره‌ آینده‌ مشترک باعث می‌شود که از کوره دربرود.

موضوع صحبت را از ازدواج عوض می‌کند

پسری که قصد ازدواج با دختری ندارد اما می‌خواهد او را در رابطه عاطفی نگه دارد، به هر قیمتی که شده از صحبت در مورد ازدواج طفره می‌رود و کم کم دختر نیز از جهت دادن صحبت به سمت ازدواج خواهد ترسید، چرا که با خود فکر می‌کند شاید بهتر باشد دیگر موضوعی را که می‌داند باعث ایجاد تنش و دعوا می‌شود پیش نکشد.

نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد

پیشنهاد مطالعه: مطلب چگونه عاشق خودمان شویم؟ را بخوانید.
منبعlovesradio

۲۵ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ در ۷:۵۳ ق٫ظ

 2. امیر

  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ

  آخه واقعیت اینه پسرا حدود ۱۰ تا دوست دختر دارن .بیچاره ها با کدوم یکی ازدواج کنن .

  پاسخ

 3. طاها

  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۵ ب٫ظ

  واقعا چند درصد دوست پسرها و دوست دخترها با هم ازدواج می کنند ؟ در غرب حتما رابطه ی جنسی قبل از ازدواج ممکن است به ازدواج برسد ولی در ایران تحقیقی کردید که عاقبت دوستی دختر و پسر به کجا می رسه ؟ یکی از اساتید تربیتی دانشگاه می گفت : از یک کلاس تحقیقی در این مورد گرفتیم . دخترها قصد ازدواج داشتند و پسرها قصد تجربه کردن و سراغ بعدی رفتن را داشتن اینقدر جوان های ما را به گمراهی نکشانید ، بخدا مسئول هستید

  پاسخ

  • مونا اصفهانی

   ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ در ۱۰:۰۰ ب٫ظ

   ممنون بابت نوشتن نظرتون

   پاسخ

 4. ناشناس

  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ در ۵:۰۶ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ در ۴:۲۳ ب٫ظ

 6. عاطفه

  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ در ۳:۰۴ ب٫ظ

  ای کاش دخترانمون احساساتی نباشن وباعقل تصمیم بگیرن و وارد رابطه بشن

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در ۹:۲۰ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

  • اختیاری

   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۷ ق٫ظ

   باسلام مخفی کاری خیانت ب پدرو مادر است که به دخترشون اعتماد کردن متاسفانه خیلی از دختر ها ب این دام گرفتار شدن و ابرو رفته …. آن نامردا که در اغفال کردن دخترا استادن و می دونن چطوری دختر را وسوسه و از خود بی خود کنن پناه بر خدا

   پاسخ

  • ناشناس

   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۱ ق٫ظ

   ببخشید دخترم سرکار خانم الهامی این ابراز نظر مختصر ما تا چه مدت زمان در پای مطالب باقی می ماند؟؟ با سپاسمندی فراوان

   پاسخ

   • مونا اصفهانی

    ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ در ۲:۴۸ ب٫ظ

    همیشه هست دوست عزیز

    پاسخ

 7. ناشناس

  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ در ۲:۳۰ ب٫ظ

  بسیا ر عالی

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در ۹:۲۰ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 8. ناشناس

  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۱ ق٫ظ

 9. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۸:۳۰ ب٫ظ

 10. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۱:۳۶ ب٫ظ

 11. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۸ ب٫ظ

 12. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۱۰ ق٫ظ

 13. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۸:۱۸ ق٫ظ

 14. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۸:۱۶ ق٫ظ

 15. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۲:۰۹ ق٫ظ

 16. ناشناس

  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در ۰:۲۴ ق٫ظ

 17. محبوبه شهرازی

  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۴۵ ب٫ظ

 18. ناشناس

  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۲۸ ب٫ظ

 19. ناشناس

  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۰۴ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *