از کجا بفهمیم یک مرد وفادار است؟

۱۳
11
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نشانه‌های مردان وفادار چیست؟ وفاداری همسر چه اهمیتی دارد؟ یک مرد وفاداری و تعهد خود را در رفتار و کردار با شما نشان می‌دهد.
ویژگی های مردان وفادار

اگر مرد زمان زیادی برای شما می‌گذارد و تلاش زیادی برای رابطه با شما صرف می‌کند کاملا روی شراکت با شما سرمایه گذاری کرده است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان ویژگی های مردان وفادار می‌پردازیم.

ویژگی های مردان وفادار

مردان وفادار با احتمال بیشتری از به اشتراک گذاشتن یک ارتباط عاطفی صمیمی با شما استقبال می‌کنند. اگر مردی نمی‌تواند یا نمی‌خواهد این نوع پیوند را با شما ایجاد کند می‌تواند به این معنا باشد که آن را با شخص دیگری به اشتراک می‌گذارد.

صداقت و روراستی در مورد همه مسائل

اگر مردی در مورد همه چیز با شما کاملا باز و صادق باشد احتمالا به شما خیانت نمی‌کند. بنابراین اگر شریک زندگی شما پنهان‌کاری را نوعی از شیوه و سبک زندگی و ارتباطی خود معرفی می‌کند معمولا نشانه خوبی نیست. همچنین دقت کنید که آیا وقتی از او در مورد زندگی شخصی یا دوستان او سوال می‌پرسید حالت تدافعی به خود می‌گیرد یا خیر.

ویژگی های مردان وفادار

نشان دادن سازگاری و هماهنگی از ویژگی های مردان وفادار

آیا می‌دانید دقیقا چه انتظاری از مرد رابطه خود باید داشته باشید و همیشه قابل اعتماد است یا او همیشه شما را غافلگیر کرده و به تعهد خود مشکوک می‌کند. اگر شریک شما به رابطه متعهد و وفادار باشد در رابطه شما ثابت و قابل اعتماد بودن عنصر شاخص و واضحی خواهد بود. اگر او وفادار باشد با شما راحت بوده و همیشه خود واقعی خود را نشان خواهد داد. اگر همیشه ثابت قدم باشد و همه چیز را آشکارا با شما در میان بگذارد نشانه مطمئنی است از اینکه به شما متعهد و وفادار است.

سرمایه گذاری وقت و انرژی برای شما و رابطه با شما

وقتی مردی در حال خیانت کردن باشد روی شما و رابطه با شما از نظری صرف انرژی فکری و زمانی سرمایه‌گذاری نمی‌کند. آن‌ها معمولا تمایل بسیار کمتری به صرف زمان و تلاش برای رابطه با شما و شکل‌دهی یک ارتباط تا حد امکان سالم خواهند داشت. از طرفی اگر کسی کاملا روی رابطه با شما سرمایه‌گذاری کرده باشد همیشه حضور خواهد داشت و برای بودن در کنار شما وقت می‌گذارد و شما را خوشحال می‌کند. برای اینکه روابط عاطفی بهتری داشته باشید به مطلب چک کردن گوشی همسر درست است یا نه؟ سر بزنید.

ویژگی های مردان وفادار

تجربه ارتباط عاطفی عمیق دو طرفه از ویژگی های مردان وفادار

اگر می‌خواهید بدانید که آیا مردی به شما متعهد است توجه داشته باشید که آیا ارتباط عاطفی با یکدیگر به اشتراک می‌گذارید یا خیر. زیرا این نشانه مطمئنی از یک رابطه متعهد وفادارانه و صمیمی است. اگر این نوع پیوند را به اشتراک نمی‌گذارد و از بیان بسیاری مسائل طفره می‌رود نشانه‌ای از یک رابطه ناسالم است و ممکن است وفاداری کامل را در بر نداشته باشد. بنابراین یکی از نشانه‌های وفاداری مردان شکل‌دهی و حفظ ارتباط عاطفی عمیقی با شریک زندگی است.
اینکه دو نفر با هم ارتباط موثر و صمیمی داشته باشند نشانه این است که آن ها برای اصالت رابطه ارزش قائل هستند و این ارزشمندی را از طریق صرف وفاداری و تعهد نسبت به یکدیگر بروز می‌دهند.

وفاداری همسر و شک نکردن به تعهد شما

اگر مردی هرگز به تعهد شما نسبت به خود شک نکند نشانه آن است که او نیز هرگز به شما خیانت نخواهد کرد. اگر آن‌ها خیانت کرده باشند به احتمال زیاد نسبت به شما نیز به همین دلیل مشکوک خواهند شد. پرس و جوی زیاد و مداوم و دل مشغولی‌های بی دلیل نسبت به نوع و تعداد ارتباطات شما با دیگران نشانه‌های خوبی برای روابط ناسالم و ناامن است. بنابراین اگر می خواهید بدانید مردی چقدر متعهد است توجه کنید که آیا او کاملا به شما اعتماد دارد یا خیر.

وفاداری همسر و شک نکردن به تعهد شما

 

پیشنهاد مطالعه: مطلب چرا زنان دروغ می‌گویند؟ را بخوانید.

۱۳ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۴:۴۰ ب٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ در ۵:۴۵ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۲:۱۲ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۴ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۰۶ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ در ۶:۵۰ ب٫ظ

 7. ناشناس

  ۵ مرداد ۱۴۰۱ در ۶:۲۴ ب٫ظ

 8. ناشناس

  ۵ مرداد ۱۴۰۱ در ۲:۰۱ ب٫ظ

 9. roshana

  ۵ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۱ ب٫ظ

  برنامه خوبیه مفیده

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۵ مرداد ۱۴۰۱ در ۱:۴۷ ب٫ظ

   سپاس از همراهی شما کاربر عزیز

   پاسخ

   • ناشناس

    ۶ مرداد ۱۴۰۱ در ۶:۵۲ ب٫ظ

    بهترین راه اینه که قسمتی مهم از اموال مرد مانند خانه و آپارتمان به نام‌شما باشد . در اینصورت مرد از ترس هم که شده وفادار خواهد بود .‌ زن‌مردی که مال و اموال ندارد نشوید .‌خانه پدرتان بمانید بهتر است تا زن یک مرد شوید که چیزی ندارد .‌ من یک مرد هستم و باور کنید هیچ راه دیگری وجود ندارد که عملا تضمین‌کند که شوهر شما به شما وفادار خواهد بود .‌ خودم هم به گفته خودم‌ایمان دارم و آپارتمان محل سکونت فعلی را شش دانگ بنام‌همسرم‌کردم .

    پاسخ

    • الهام الهامی

     ۸ مرداد ۱۴۰۱ در ۱:۰۶ ب٫ظ

     سپاس از همراهی شما کاربر عزیز

     پاسخ

  • ناشناس

   ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۴ ق٫ظ

   خوبه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…