شلوار مناسب تیپ شما کدام است؟

۷
10
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شلوار یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین لباس‌هایی است که اگر به‌درستی انتخاب و خریداری شود، می‌تواند تاثیرگذاری بسیار بالایی را در شیک‌پوش بودن شما داشته باشد.
شلوار مناسب اندام های مختلف

پوشیدن شلوار مناسب اندام های مختلف یکی از مهم‌ترین نکات در شیک پوشی است. در این مطلب از مجله دلتا سعی بر آن داریم تا در مورد مناسب‌ترین و شیک‌ترین شلوار زنانه برای اندام‌های متفاوت توضیحاتی را ارائه دهیم.

انتخاب شلوار مناسب اندام های مختلف

اندام سیبی شکل

اندام‌های سیبی شکل، به اندام‌هایی گفته می‌شود که دور سینه آن‌ها از دور باسن بیشتر است و پاهای صاف و بازوهای باریک‌تری دارند. این افراد بایستی از شلوارهایی استفاده کنند که پاهای آن‌ها را درازتر نشان دهد و بهترین گزینه برای آن‌ها، استفاده شلوارهای دمپا گشاد بوده که می‌توانند رنگ موردنظر خود را نیز دخیل کنند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلب شیک‌ترین و جذاب‌ترین ست‌های لباس دخترانه را بخوانید.

شلوار مناسب اندام های مختلف

اندام گلابی شکل

اندام‌های گلابی شکل از کمرهای بسیار باریکی برخوردار هستند و امروزه نیز یکی از بهترین استایل‌ها در جهان شناخته می‌شوند. مناسب‌ترین شلوار برای این مدل از تیپ‌ها نیز شلوارهای راسته و دمپا گشاد است. یکی از مهم‌ترین آیتم‌هایی که بایستی این تیپ‌ها به آن توجه کنند، استفاده نکردن از شلوارهای لوله تفنگی است. این مدل از شلوارها اندازه باسن شما را به شکل واقعی نشان داده و از شیک‌پوش بودن و زیبایی شما تا حدودی می‌کاهد.

اندام مستطیل شکل

این‌گونه از تیپ‌ها دارای شکم صاف و باسن خوش فرمی هستند به‌طوری که شما هیچ‌گونه قوسی را در این تیپ‌ها مشاهده نمی‌کنید. بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای این مدل از اندام نیز، استفاده از شلوارهای کمی دمپا گشاد و شلوارهای فاق متوسط است. توصیه می‌شود که این مدل از اندام‌ها به هیچ‌وجه از شلوارهای راسته بدون هیچ شکل و ساده استفاده نکنند.

شلوار مناسب اندام های مختلف مثلثی

اندام‌های مثلثی شکل، از شانه‌های باریک‌تری نسبت به دور باسن برخوردار بوده و می‌توانند از انواع بسیار زیادی شلوار نیز استفاده کنند. از مهم‌ترین مدل شلوارهایی که این افراد می‌توانند استفاده نمایند، می‌توان به شلوار راسته، شلوار دمپا گشاد و شلوارهای پالاتزو اشاره کرد. شما نیز می‌توانید با توجه به قالب بدنی خود، یکی از بهترین خریدها را تجربه کنید.

شلوار مناسب اندام های مختلف

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب لباس‌های ضروری در آخرین روزهای سال را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

رنگ‌های جذاب برای خرید لباس، در بهار و تابستان

بهار و تابستان شروع گرما را به دنبال دارند که در اغلب موارد تحمل هوای گرم برای افراد سخت و…