ترفندهایی آسان برای خط چشم کشیدن

۸
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ترفندهای خط چشم کشیدن به شما کمک می‌کنند تا بتوانید در کم‌ترین زمان خط چشمی دقیق و زیبا برای مهمانی و مجالس بکشید.
خط چشم کشیدن

از آنجایی که خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی چشم‌ها دارد همه خانم‌ها باید بتوانند برای خود خط چشم بکشند، در این مطلب از مجله دلتا ترفندهای خط چشم کشیدن که ساده و کاربردی هستند را برای شما شرح خواهیم داد.

از انگشتان پا کمک بگیرید

برای خط چشم دقت و حوصله بالایی احتیاج دارید و اصلا نباید لرزش دست داشته باشید. ما یک روش به شما معرفی می‌کنیم که با تمرکز بیشتر بتوانید خط چشم بکشید. شاید جالب باشد که بدانید جمع کردن انگشتان پا باعث تمرکز و از بین رفتن لرزش دستان می‌شود.

خط چشم کشیدن

برای خط چشم کشیدن از کانسیلر استفاده کنید

در خط چشم کشیدن احتمال لرزیدن دست وجود دارد، اگر شما هم همیشه خط چشم کج و کوله می‌کشید می‌توانید با یک گوش پاک کن، کانسیلر و پاک‌کننده آرایش آن را اصلاح کنید. گوش پاک کن را به پاک‌کننده آرایش بزنید و اضافات خط چشم و جاهایی که دست شما لرزیده است را پاک کنید. سپس به قسمت‌های پاک‌شده کانسیلر بزنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلب جوانسازی معجزه‌آسای پوست با این خوراکی‌ها را بخوانید.

استفاده از تکنیک نقطه چین

اگر خط چشم کشیدن خیلی برای شما سخت است و دوست دارید خط چشم گربه‌ای یا دنباله‌دار بکشید باید از تکنیک نقطه چین استفاده کنید. به این صورت که با یک مداد محدوده خط چشم و میزان دنباله آن را با نقطه چین‌های کم‌رنگ مشخص کنید سپس با خط چشم نقاط را به هم وصل کنید.

از فرمژه استفاده کنید

با این ترفند می‌توانید هم‌زمان هم خط چشم بکشید و هم مژه‌های خود را فر کنید. برای این کار باید مداد چشم را روی لبه داخلی فرمژه بکشید تا هم‌زمان خط مداد روی لبه پلک بنشیند و مژه‌ها هم فر شوند.

خط چشم کشیدن

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ساده‌ترین راه رنگ کردن موها در خانه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این کارها را خانم‌های شیک، هرگز انجام نمی‌دهند

هر زنی دوست دارد همواره متفاوت به نظر برسد. این متفاوت بودن از نحوه زندگی تا نحوه پوشش فرا…