در این جاده‌ها آدرنالین خود را بالا ببرید

۱۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در بعضی موارد، هدف از مسافرت فقط رانندگی و روبرو شدن با مخاطرات مسیر است و مهم نیست که این مسیر به کجا منتهی می‌شود. اگر از دوستداران رانندگی پرهیجان هستید، مطمعنا از طی کردن جاده‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، لذت خواهید برد.
جاده های هیجان انگیز

بعضی از جاده‌ها در سراسر دنیا به حدی جذاب و مهیج هستند که خود به‌تنهایی مقصد و حتی جاذبه‌ گردشگری به شمار می‌آیند. برای آشنایی با جاده های هیجان انگیز  برای رانندگی پرهیجان، با مجله دلتا همراه باشید.

جاده های هیجان انگیز

 بزرگراه ترانسفاگاراسان – رومانی، ترانسیلوانیا

این جاده‌ حیرت‌انگیز و مهیج در رومانی که با نام بزرگراه ترانسفاگاراسان شناخته می‌شود، ۱۵۱ کیلومتر طول دارد. پیج‌های بزرگراه ترانسفاگاراسان تمامی ندارد. این جاده شیب تندی هم دارد، بنابراین می‌توانید در هوای آزاد این منطقه از اندکی آدرنالین هم بهره‌مند شوید.

جاده‌ی Conor، ایرلند

اگر به دنبال هیجان و روبرو شدن با خطر هستید، جاده‌ کانر مقصد موردنظر شماست. این جاده از انتهای جنوبی شبه‌جزیره‌ دینگل (Dingle) آغاز می‌شود و تا خلیج براندون (Brandon) امتداد دارد، جاده‌ پرپیچ‌وخم و باریک کانر از کنار مناظر سرسبز و چند دریاچه‌ زیبا می‌گذرد و چشم‌انداز آن داستان‌های کودکانه را به خاطر می‌آورد.
هیجان انگیزترین جاده های دنیا
اگر به سفر به مکان‌های مهیج و ترسناک علاقه‌مند هستید مطلب پل ناکجا آباد، ترسناک‌ترین پل جهان را بخوانید.

جاده گریت اشن، استرالیا

این جاده‌ ساحلی ۲۴۴ کیلومتری، از کنار جاذبه‌های طبیعی بسیار گیرا مثل دره‌ دریاچه‌ آرد (Loch Ard) و ساحل دوازده فرستاده (Twelve Apostles) می‌گذرد و مناظر بدیع آن در کنار آسمان آبی و تمیز، عاشقان رانندگی پرهیجان و دوستداران آرامش در آغوش طبیعت را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.
هیجان انگیز ترین جاده ها
پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری، مطلب درخشش ستارگان در این دریای شگفت انگیز را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

هفت آبشار سوادکوه، چهل میلیون سال زیبایی

هفت آبشار سواد کوه تیکن، هفت آبشار بزرگ و کوچک هستند که در میان جنگل‌های این منطقه قرار گر…