چت‌های واتساپ را چگونه از گوشی قدیمی به جدید منتقل کنیم؟

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نگران چت‌های خود در واتساپ نباشید، با استفاده از روش زیر داده‌های خود را بدون تغییر به گوشی هوشمند جدید انتقال دهید.
انتقال چت واتساپ به گوشی جدید

اپلیکیشن محبوب واتساپ اخیرا ویژگی جدیدی را برای ارائه امنیت و تجربه بهتر کاربران خود راه اندازی کرده است. این برنامه به شما امکان می‌دهد چت‌ها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید. با مجله دلتا همراه باشید تا با انتقال چت واتساپ به گوشی جدید بیشتر آشنا شوید.

انتقال چت‌های واتساپ به گوشی جدید

انتقال چت‌ در واتساپ از اندروید به iOS و بالعکس دشوار است. اما انتقال داده‌ها و چت‌ها از یک گوشی هوشمند قدیمی به یک گوشی جدید بسیار آسان است. این گزینه برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است. برای شروع فرآیند انتقال چت‌ واتساپ از گوشی قدیمی به تلفن همراه جدید باید مراحل زیر را دنبال کنید.

انتقال چت واتساپ به گوشی جدید

به قسمت تنظیمات در WhatsApp بروید. حساب را باز کرده و گزینه Change Number را انتخاب کنید. پس از آن روی Next کلیک کنید. قبل از فشار دادن دکمه Next، شماره تلفن قدیمی و جدید خود را وارد کنید. با ظاهر شدن یک پیام جدید انتخاب شما تایید می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند در صورت تمایل در این مرحله مخاطبین خود را در مورد تغییر شماره آگاه کنند. گزینه‌های همه مخاطبین یا مخاطبین موجود و سفارشی در اختیار کاربران قرار دارد. اطلاعات تماس واتساپ مخاطبین با کلیک بر روی اعلان به روز می‌شود. اکنون گزینه Done را انتخاب کنید. با کامل شدن فرآیند WhatsApp مجددا راه اندازی می‌شود و از شماره ثبت شده جدید درخواست OTP می‌کند.

قابلیت جدید WhatsApp برای کاربران دسکتاپ

ویژگی جدید واتساپ به کاربران این امکان را می‌دهد که آخرین تصاویر نمایش داده خود را مخفی کنند. به گزارش WABetaInfo این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد بخش مربوط به تصاویر نمایه را برای کاربر انتخاب شده مخفی کنند. نسخه فعلی به کاربران امکان می‌دهد وضعیت نمایه و تصاویر خود را برای همه مخاطبین یا افراد گزینش شده تنظیم کنند. همچنین این اپلیکیشن در حال آزمایش این قابلیت برای دستگاه‌های اندرویدی است. علاوه بر این مدیران گروه‌ها در واتساپ می‌توانند تمام موارد ارسال شده توسط همه اعضا را حذف کنند.

انتقال چت واتساپ به گوشی جدید

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب ۷ قابلیت پنهان در اینستاگرام که هر فردی باید بداند  را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۸ دانستنی جالب که از آن‌ها بی‌اطلاع هستید

چقدر در اتفاقات و اشیای اطراف خود دقت می‌کنید؟ مجله اینترنتی دلتا در این مطلب به بررسی حقا…