این هتل زیبا فقط از نمک ساخته شده است!

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سفر به مکان‌های دیدنی دنیا و اقامت در هتل‌های فوق‌العاده در آن مکان‌ها برای هر گردشگری اهمیت بسیار بالایی دارد.
هتل نمکی پالاسیو

حال اگر این هتل از آجر، سیمان و فولاد ساخته نشده باشد و از نمک ساخته شود، مطمئنا جالب و دیدنی است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با هتل نمکی پالاسیو آشنا شوید.

هتل نمکی پالاسیو

پالاسیو دسال، کنار بزرگ‌ترین تپه نمک جهان ساخته شده است. تمام ۳۰ اتاق خواب، دیوارها و حتی مبلمان‌های آن از نمک ساخته شده‌اند. شما هیچ‌گونه پیچ، میخ و یا سیمانی پیدا نخواهید کرد زیرا برای ساخت این هتل، از مخلوط بلوک‌های نمکی با آب نمک استفاده کرده‌اند و بقیه قسمت‌ها، اکثرا از قطعات چوبی ساخته شده‌اند.

هتل های عجیب دنیا

گونه‌ای از بهترین نمک‌ها

در هتل پالاسیو دسال که در پیونی، بولیوی، واقع شده است، همه چیز از نمک ساخته شده است. با توجه به اینکه تهیه مصالح ساختمانی در پیونی بسیار دشوار است، طراح این هتل، تصمیم به استفاده از نمک موجود در این منطقه برای ساخت هتلی سازگار با محیط زیست گرفت. شما می‌توانید برای ناهار، به آشپزخانه‌های مخصوص آشپزی نمکی بروید و یا در حمام آب نمکی، سونای خشک و اتاق بخار به استراحت بپردازید.

هتل های نمکی

معماری این هتل

پلاسیو دسال ۱۳۶۰ متر مربع مساحت دارد. این هتل از بیش از یک میلیون بلوک نمکی ۱۴ اینچی (۳۵ سانتی‌متر) ساخته شده است. اتاق‌های نمکی مشابه خانه اسکیموها به نظر می‌رسند.

مهمان‌ها نمی‌توانند باور کنند که بر روی صندلی نمکی نشسته و یا به یک دیوار نمکی تکیه داده‌اند، به همین دلیل اغلب سعی می‌کنند هتل را مزه کنند تا مطمئن شوند.

هتل های بکر

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند  هتل‌های عجیب‌ و غریبی که شما را شوکه می‌کنند.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

عجیب‌ترین جاده‌های جهان کدامند؟

در سفرهای زمینی جاده یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های سفر است. انواع بسیاری جاده‌های کوهستانی،…