تخلیه یک کیلوگرم میخ از شکم یک مرد!

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شبکه تلویزیونی لیتوانی گزارش داده است که از شکم این مرد قطعاتی به طول ۱۰ سانتی‌متر بیرون آورده‌اند.
تخلیه یک کیلوگرم میخ از شکم مرد

پزشکان در جریان یک جراحی سه ساعته، یک کیلوگرم میخ، پیچ و مهره و چاقو را از شکم و معده یک مرد لیتوانیایی خارج کردند. با مجله دلتا همراه باشید تا با تخلیه یک کیلوگرم میخ از شکم مرد لیتوانیایی آشنا شوید.

تخلیه یک کیلوگرم میخ از شکم مرد

پزشکان از شکم یک مرد در لیتوانی بیش از یک کیلوگرم پیچ، مهره، میخ و چاقو بیرون آورده‌اند.

به گزارش بی بی سی، رسانه‌های محلی در لیتوانی در شمال شرقی اروپا گزارش داده‌اند که این مرد تا یک ماه بعد از ترک الکل مشغول خوردن این اجسام فلزی بوده است.  شبکه تلویزیونی لیتوانی گزارش داده از شکم این مرد قطعاتی به طول ۱۰ سانتی‌متر بیرون آورده‌اند.

او در بیمارستان یونیورسیتی کلیپدا جراحی شد. دکتر سارونا دیلیدناس که او را جراحی کرده می‌گوید این اتفاق «پدیده‌ای نادر» است.

وبسایتی در مقاله‌ای به زبان اصلی عکس اجسام فلزی شامل میخ و پیچ خونی بیرون آورده شده از معده بیمار را منتشر کرده و گفته جراحی فوری و ضروری این مرد سه ساعت طول کشیده است. او با حالت اورژانسی و با آمبولانس به بیمارستان برده شده در حالی که درد بسیار شدیدی در شکم داشت. در حال حاضر گزارش شده وضعیتش پایدار و تحت مراقبت‌های ویژه در بیمارستان است.

این یک اتفاقی نادر نیست

پزشکان می‌گویند بیرون آوردن اجسام خارجی از شکم افراد اتفاقی نادر نیست، اما این حجم از فلز کمتر سابقه داشته در شکم کسی پیدا شود. مرد بیمار هنگام مراجعه با آمبولانس به پزشکان نگفته بود که این اجسام را می‌بلعیده است.

چند سال پیش پزشکان در ویتنام با بیماری مواجه شدند که درد شکم داشت و بعد از عکسبرداری با اشعه ایکس متوجه شدند قیچی‌ای در شکم او است که ظاهرا از عمل جراحی ۱۸ سال قبل آنجا جا مانده است.

پیشنهاد مطالعه: مطلب موبایل‌هایی که در برابر سرقت مقاومت می‌کنند! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

فلسفه هفت سین نوروز چیست؟+ویدیو

از مشهورترین مراسم نوروزی ایرانیان، گستردن سفره هفت سین است. با فلسفه سفره هفت سین در این …