حمله مرگبار مار کبرا به اعضای یک خانواده در خواب!

۸
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مار کبرا سه نفر از اعضای یک خانواده هندی را به خواب ابدی فرستاد.
حمله مرگبار مار کبرا

دو کودک هندوستانی در خواب که توسط یک مار کبرا گزیده شده بودند جان خود را از دست دادند. مادر این دو قربانی نیز که توسط این مار گزیده شده در وضعیت وخیم به سر می‌برد. این اتفاق چهارشنبه شب در روستای بید در هند رخ داد. در این مطلب از مجله دلتا به حمله مرگبار مار کبرا می‌پردازیم همراه ما باشید.

«اسواپنایل ساکهاری» ۴ ساله و خواهر ۳ ساله «اسویتی ساکهاری» به همراه والدین خود در خانه‌شان در خواب بودند که مورد گزش یک مار کبرا قرار گرفتند.

حمله مرگبار مار کبرا به این خانواده

یک مقام پلیس محلی به رسانه‌ها گفت: «دختر ۳ ساله در حالی که گریه می‌کرد از خواب برخاست. در حالی که والدین او نمی‌دانستند این کودک توسط مار گزیده شده از او خواستند تا بخوابد.»

در ادامه مادر این کودک از ناحیه پا مورد حمله مار قرار گرفت. با این حال این زن با خیال اینکه توسط حشرات مورد گزش قرار گرفته به آن توجهی نکرد. سرانجام وقتی پدر خانواده چیزی سرد روی پایش احساس کرد متوجه شد که یک مار وارد خانه‌اش شده است.

او بلافاصله مار را کشت و در حالی که نمی‌دانست دختر بزرگش نیز توسط مار گزیده شده همسر و دختر کوچکش را به بیمارستان رساند. این کودک چند ساعت بعد جانش را از دست داد. دختر کوچک این مرد نیز در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و مادر قربانیان نیز در وضعیت وخیم به سر می‌برد.

گفتنی است؛ یک مامور جنگلبانی هند با اشاره به این حادثه گفت که خوابیدن روی زمین به ویژه در فصل بارندگی یک کار اشتباه به شمار می‌رود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب مردم این روستای عجیب یک شبه غیب شدند! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

رسم تراشیدن موی سر در میان زنان

رسم تراشیدن مو در زنان تاریخچه‌ای طولانی و پیچیده دارد. در فرهنگ‌ها و زمان‌های مختلف، تراش…