در این کافه،‌ مرگ را تجربه کنید!

۱۴
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کفش‌های خود را از پا دربیاورید و درون تابوت بودایی‌ها به کمر دراز بکشید. سپس روی تشک نرمی که درون تابوت چوبی تعبیه شده است، استراحت کنید. حالا باید سه دقیقه در تاریکی مطلق نفس بکشید و از جهان فارغ شوید.
کافه مرگ بانکوک

درست حدس زده‌اید، امروز در مجله دلتا در مورد تجربه مرگ صحبت می‌کنیم. اما نه مرگ واقعی، بلکه سه دقیقه تجربه‌ای شبیه به مرگ خودخواسته در کافه مرگ بانکوک!

احساساتی که قرار است در کافه مرگ بانکوک تجربه کنید

وقتی در تابوت دراز می‌کشید احساس می‌کنید مرده‌اید. با‌اینکه فضای داخل تابوت کاملاً نرم و راحت است اما نه می‌توان خوابید و نه آرام بود، زیرا حس مردن به شما دست می‌دهد.

مرگ یعنی از دست دادن تمامی چیزهایی که دارید. وقتی زنده نباشید نمی‌توانید پدر، مادر یا عزیزان خود را ببینید. پس از بیرون آمدن از تابوت نیز همچنان احساس مرگ با شماست. این‌ها همه احساساتی هستند که شما در کافه مرگ بانکوک به نام «Kid Mai» تجربه خواهید کرد.

احساساتی که قرار است در کافه مرگ تجربه کنید

تجربه آگاهی از مرگ

کافه جدید شهر بانکوک با نام کافه‌ مرگ «Kid Mai» به مفهوم «تفکر جدید» شما را با نوشیدنی‌های خوش‌طعم و کوکی‌های خوشمزه فریب می‌دهد که یک بار «آگاهی از مرگ» را تجربه‌ کنید تا شاید طرز فکر شما نسبت به دنیا و زندگی تغییر کند.

بسیاری از مردم از تجربه این حس وحشت دارند و از خوابیدن در تابوت خودداری می‌کنند اما برخی نیز هستند که با اشتیاق به استقبال تجربه مرگ می‌روند. اما سه دقیقه بعد، حال و احوالشان دگرگون می‌شود و با ترس و لرز، آشفتگی، وحشت و هیجان از تابوت بیرون می‌آیند.

تجربه آگاهی از مرگ در کافه مرگ

طراحی کافه مرگ چگونه است؟

در محوطه باز این کافه شاهد یک برکه مصنوعی پر از ماهی، مجسمه بودا و دکوراسیون مدرن اما به رنگ سیاه خواهید بود. اگر ندانید که زمینه اصلی این کافه چیست، احتمالاً پس از دیدن اسکلتی که روی مبل فضای داخلی نشسته تصور خواهید کرد که از مراسم هالووین در اینجا باقی مانده است.
مدیر این کافه در مورد اسکلت گفته است: روزی می‌رسد که از به تاخیر انداختن رویاهای خود پشیمان خواهید شد و در نهایت چیزی شبیه همین اسکلت از شما باقی خواهد ماند.
دیدن تابوت سفیدی که روی سکویی در کنار میزهای کافه جاداده شده است برای هیچ‌کس مطلوب نیست. درِ تابوت همانند نمونه‌های واقعی و به رسم بودایی‌ها با فرشته‌های طلایی تزئین شده است و بصورت رایگان منتظر فردی است که شهامت سه دقیقه خوابیدن در آن را داشته باشد.

طراحی کافه مرگ چگونه است؟

چه اعتقاداتی در ذهن مدیر این کافه بوده است؟

هنگامی که به شما می‌گویند فردا خواهید مرد بدون شک به دنبال انتقام گرفتن از دشمنان یا پول جمع‌کردن نخواهید بود. بلکه درست برعکس، از فرصت باقی‌مانده برای بودن در کنار خانواده و عزیزان، مهربانی‌کردن به دیگران، حلالیت‌طلبیدن و انجام کارهایی که همیشه آرزویش را داشته‌اید، اما شهامت آن را نداشته‌اید، استفاده می‌کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب جزیره‌ای تحت فرمانروایی گربه‌ها را بخوانید.

۱۴ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۳ ب٫ظ

  عالی.ایدا.محمدی

  پاسخ

 2. ناشناس

  ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ در ۷:۵۰ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۷:۴۳ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۶:۱۱ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۵:۴۱ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۵:۳۵ ب٫ظ

 7. حسن

  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۵:۳۴ ب٫ظ

  خیلی عالی

  پاسخ

 8. ناشناس

  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۷:۱۰ ب٫ظ

 9. ناشناس

  ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۸ ق٫ظ

  وای بی نظیر بود

  پاسخ

 10. ناشناس

  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۹ ق٫ظ

  عالی

  پاسخ

 11. ناشناس

  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۷ ب٫ظ

 12. ناشناس

  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در ۸:۴۲ ب٫ظ

  چه جالب و ترسناک

  پاسخ

 13. ناشناس

  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در ۴:۱۰ ب٫ظ

 14. ناشناس

  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در ۳:۰۰ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

مقایسه قیمت خرید ویلا در مازندران و گیلان

دو استان گیلان و مازندران به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مطبوع خود، همیشه برای افراد…