خانه دانستنی ها واقعیت‌هایی که وجود موجودات فرازمینی را اثبات می‌کنند!

واقعیت‌هایی که وجود موجودات فرازمینی را اثبات می‌کنند!

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مسئله حیات فرازمینی‌ها و موجودات فضایی و این سوال که آیا ما در جهان تنها هستیم یا نه، بشر را به شگفتی واداشته و همیشه مورد سوال بوده است.
وجود موجودات فرازمینی

سال گذشته گروهی از دانشمندان انگلیسی سلولی را پیدا کردند که به‌وسیله‌ یک بالون از فراز اتمسفر به زمین آمده بود، آن‌ها ادعا کردند که این سلول ممکن است از فضا به زمین آمده باشد. در حالی ‌که نظریه‌پردازان تئوری فرازمینی‌ها این یافته را مدرکی قاطع بر وجود موجودات فرازمینی می‌دانستند. در این نوشتار شواهدی در این مورد را بیان خواهیم کرد. همراه مجله دلتا باشید.

۱- نشانه‌هایی از آپولو ۱۱

سه روز به ماموریت آپولو ۱۱ مانده بود که خدمه‌ سفینه، گزارش رویت جسمی عجیب را در نزدیکی خود دادند. آن‌ها ابتدا فکر کردند این جسم قسمتی از موشک جدا شده‌ی SIV-B است؛ اما از زمین خبر رسید که موشک مذکور بیش از ۱,۰۰۰ کیلومتر از آن‌ها فاصله دارد.

وجود موجودات فرازمینی

۲- شهاب سنگ آلن هیلز

در رویدادی بزرگ در سال ۱۹۹۶ دانشمندان اعلام کردند که به شواهدی از وجود نوعی فسیل میکروبی در شهاب سنگی که از مریخ به زمین آمده برخورده‌اند. دنیا منتظر شنیدن این خبر بود که ما در این کیهان تنها نیستیم! بسیاری از کارشناسان بر این عقیده بودند که ممکن است این آثار توسط فرآیندهای غیر زنده به وجود آمده باشد. دانشمندان تاکنون نتوانسته‌اند منبع این آثار را کشف کنند.

۳- سیگنال WOW
در سال ۱۹۷۷ محققان دانشگاه اوهایو در بررسی سیگنال‌های دریافتی از یک تلسکوپ رادیویی، یک سیگنال غیرعادی را شناسایی کردند. برای تعیین قدرت سیگنال‌های دریافتی از این تلسکوپ از حروف ۰ تا Z استفاده می‌کنند. ۰ به‌معنای بدون سیگنال و Z به‌معنای قوی‌ترین حد سیگنال دریافتی است. ستاره‌شناس دکتر جری اهمن با دریافت این سیگنال غیرعادی از فضا شوکه شد. این مسئله نیز دلیلی بر وجود موجودات فرازمینی می‌تواند باشد.

وجود موجودات فرازمینی

۴- برخورد نزدیک
با گسترش ارتباطات، گزارش‌های برخورد نزدیک با موجودات ناشناخته بیشتر از پیش شده است و هر روز داستان‌های جدیدی گفته می‌شود. برخی از این گزارش‌ها از منابعی است که نمی‌توان بی اعتنا از کنار آن‌ها‌ رد شد، خلبانان زیادی دیدن این اشیا را به برج مراقبت اطلاع داده‌اند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب سفر به مریخ چگونه اتفاق افتاد را در مجله دلتا بخوانید.

 • دلایل سکسکه کردن

  چرا سکسکه می‌کنیم؟

  سکسکه ممکن است در اثر مصرف یک وعده غذایی حجیم، نوشیدنی‌های الکلی و گازدار یا یک هیجان ناگه…
 • آیا می‌توان با هیپنوتیزم ذهن افراد را کنترل کرد؟

  انجمن پزشکی آمریکا در سال ۱۹۵۸ به مدت ۲ سال روی هیپنوتیزم مطالعه کردند و هیپنوتیزم را به ع…
 • راز مثلث برمودا

  راز مثلث برمودا کشف شد!

  کارشناسان اعتقاد دارند دلیل غرق شدن این کشتی وجود نیرو‌های مرموز در آن منطقه از اقیانوس نی…
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

چرا سکسکه می‌کنیم؟

سکسکه ممکن است در اثر مصرف یک وعده غذایی حجیم، نوشیدنی‌های الکلی و گازدار یا یک هیجان ناگه…